KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq może sraczki dostał czy coś..
a tak poważnie może faktycznie mu coś wypadło, bo nie jest powiedziane że nie przyjdzie wcale, tylko że póki co go niema..więc może się spóźni z jakiś powodów osobistych.
0
@AmigoBlancos i to jest super podejście.. szczerze mówiąc też nie czaję podejścia tak radykalnego, że przykładowo fan Barcy mówi że nienawidzi kogoś z Realu, tylko dlatego że jest z Realu-a jest np. fantastycznym zawodnikiem/człowiekem. I na odwrót.
Przykład Cassilas, podziwiam, respektuje, szanuje.
5
@Ojciec5tkidzieci ale co Biedroń się hamuje by nie buchnąć śmiechem to jego ;)
0
to fajnie, odmłodzimy trochę skład :)
0
@RonaldoR9 dokładnie tak, ale to normalne chyba ;)
to jest tak samo jak mój ojciec, który remontował auto-wpakował w niego x kasy, i dalej coś nie tak było, sprzedał sąsiadowi za śmieszną cenę rok temu-auto nagle jeździ bez zarzutów-sąsiąd nie włożył ani złotówki a ojciec tego przeboleć nie może :D
0
@DonMatteo901 dlaczego Pep chce Foddenowi Bańką przywalić w nos?
5
@mcsarna za każdym pie....ym razem ;)
2
@DonMatteo901 kto to ta cała Klimasara?
2
@DanielVeB no prawie codziennie, smakuje. co zrobić
1
czy jeśli do codziennego wieczornego (zasłużonego) drinka brakuje mi ulubionego sprite'a i zamiast tego dolewam tymbarka moich synów z nadzieją że nie będzie tak źle, czy to oznacza że mam problem czy też okłamuję samego siebie czy jestem po prostu koneserem? miłego wieczoru
1
@Don-Corleone wszystko git, na tym polega piękno świata czyli na różnorodności, między innymi też różnorodności zdań. Dopóki ludzie sobie z takich powodów nie skaczą do gardeł to uważam ze wszystko super.A łączy nas Barca wiec tym bardziej;) pozdrawiam i odliczamy do nowego sezonu! vamos!
0
@JohnnyBarca niema co ukrywać, legenda Realu, sam zapewne odejść nie chce, ale czuje że może już za wiele nie pogra, zmiennikiem być nie chce, dla klubu przez tyle zrobił co mógł a bydło się tak odwdzięcza-takich dzbanów nie brakuje i nie powinno nazywać się ich mianem fana.
1
@Don-Corleone zobacz, na spokojnie, piszesz cały czas że Ronnie niema podjazdu do Leo, i Ci odpisałem że jeśli chodzi o całokształt, to się zgadzam, i wpisałem Leo>Ronnie(zobacz mój post wyżej)-czyli Leo lepszy od Ronniego, a Ty się uparłeś jakbym zapisał to wprost odwrotnie ;)
cytuję nawet Twój wpis:"Jeśli dla Ciebie Leo > Dinho, to nie mam pytań, nasza dalsza rozmowa jest zbędna".
czyli: "Jeśli dla Ciebie Leo (jest lepszy od) Dinho, to nie mam pytań, nasza dalsza rozmowa jest zbędna".
Naprostuj mnie, jeśli ja to źle rozumuję bo widzę że się zagotowałeś ;)
7
@clyde abstrahując już od (co jest oczywiste w takich przypadkach) bardzo emocjonalnych rozmowach n.t tematu kary śmierci, to nawet jeśli do takiej nie dopuści władza, to powinno być generalnie tak, że Ci, którzy odsiadują wyroki-pracowaliby na budowach dróg i innych państwowych robótkach, skuci oczywiście częściowo z gps i pod nadzorem z bronią. Tak by z tego był jakiś pieniądz a nie żeby ich utrzymywać w pierdlu, gdzie mają lepsze warunki niż nie jeden bezdomny biedny człowiek.
1
@Rust_Cohle możliwe, ale wiara umiera ostatnia jak to mawiają...
dwa: na ostatnim Euro też tak miało być ;) a przegraliśmy w karnych z mistrzem Europy.
0
@JohnnyBarca nie sądzę by to były jakieś antymadridowskie zagrania jak pewnie będą się inni doszukiwać, nie zawsze to co nam się wydaje oczywiste, takim jest. Tak jak u nas niegdyś Pep powywalał Yaya Toure i wstawil szczeniaka Busiego.
Tak czy owak trzeba przyznać że Lucho ma jaja .
0
@taris ja kibicuję w pierwszej kolejności Polsce. Dalej to już kwestia indywidualnych meczy. Przeważnie też kibicuję "tym słabszym" ;)
1
@Encore nie sądzę że z Dembele, jeśli to wydaje mi się że bardziej z Griezmannem...ale to może subiektywne odczucie.
0
@Chakalaka wiadomo dlaczego?
1
@Don-Corleone przeczytaj raz jeszcze, nie chcę być niemiły ale podstawowe znaczenie symboli matematycznych chyba znasz co? więcej/większy niż = ">"
czyli np. 5>3
1
@Don-Corleone ja nie mam się zamiaru licytować,gdyż po pierwsze pewne kwestie, zdania na dany temat i gusta są jak du...a, każdy ma swoją a po drugie uważam że Leo>Ronnie i nie jest to dla mnie dyskusją nawet-tu mam na myśli co innego. Jeden aspekt, który nie przesądza reszty i takiego jak Leo tak prędko nie będzie i patrząc na całokształt kariery, to czas, który Leo spędził w jednym klubie i to na jakim poziomie, to po prostu nie wierzę, że ktoś taki jeszcze za mojego życia się znajdzie. Nawet jeśli jakiś taki mega talent by się znalazł, to granie dla jednego klubu prawie że przez całą karierę to jest w tych czasach powoli już jak cnota. Rzadkość.
8
Komentarz usunięty
0
@Don-Corleone piszesz że "Powiadasz, że Ąri czy Dinho to magia, aaaa D10S to liczby"...
gdzie ja napisałem że jedni to Magia a drudzy Liczby-liczby są zdecydowanie po stronie Messiego, ale nie napisałem nigdzie że magii mu brak. Oglądam od dawien dawna Barce, i jeśli oglądałeś Ronniego(nie tylko z yt) i do teraz oglądasz Messiego to z pewnością wiesz co mam na myśli. Każdy z nich ma inny styl-a ja kocham styl Ronniego, który był efektowny ale nie zawsze efektywny.
3
@Homeopata8989 i aby mu tak zostało, super zawodnik, i właśnie te kontuzcje mu najwięcej krwi napsuły.
2
@FC1899Barca podziwiam go, że przy takiej masie i budowie ciała, jest niezłym dryblerem a przy tym tak skuteczny przez swoją technikę. Kiedyś z takimi warunkami daliby go na obronę ;)
4
@FC1899Barca nie zwracając uwagę na liczby(zdecydowanie CR7 i Messi), to jednak Ronaldinho i Henry..Magia, Magia i jeszcze raz Magia! to nie tylko wyrachowanie, a dryblingi, piękne asysty, sztuczki...Ronnie to magik, mimo iż jego prime był krótki, to zostanie zapamiętany na zawsze.
0
@aldewir wiem przecież, i myślę że auto posta również o tym wie ;) podejrzewam że post by nie powstał gdyby nie to wejście bo piękna obrona to raczej ironia i bardziej chodzi o to, że później bezmyślnie właśnie wszedł sam do tej bramki, grając cwaniaka zapomniał o najważniejszym...
0
@aldewir serio? :D
2
@Nano22 patrząc w ten sposób, to Barca ma puchar Króla a Real niema nic, choć w większości rozgrywek jednak przeważał.
0
@DonMatteo901 przypomina mi się jak Benhakkera nasi potraktowali, mam nadzieję że Laporta i spółka, jeśli dojdzie do zwolnienia, to pokażą więcej klasy.