KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 tak szczeniak, weźmiemy go gdzieś dopiero przy 9ciu tygodniach-niech się n arazie socjalizuje z mamą..
0
@clyde ależ bym pojechał na taki koncercik ...
1
@pawelke3n co Wy tak bardzo chcecie mi psa oszpecić?
0
@domin1515 mam styczność w pracy z borderem i mi bardzo imponują. Dwa właśnie, i od tych dwóch to jest potomstwo ;)
0
@Coutinho007 po co mam się denerwować wołając własnego psa ;)
0
@domin1515 suczka czy pies? ile ma? ten mój ma 3 tygodnie na razie ;) miot 4szt -3suczki 1 pies
1
@tristan87 kapitan?
0
@mrboom here comes the boom :)
dobre dobre...
0
@tristan87 @Gacek5 właśnie chodzi mi o to by się dobrze kojarzyło :) więc te opcje odpadają
0
@domin1515 border collie
0
podrzućcie jakieś sugestie swoje, jak nazwać psa...za 6 tygodniu odbieram więc się przymierzam, póki co myślałem by go nazwać "Frenkie" :D - poważnie
0
@ptrx co oznacza że perfum jest zobowiązujący? :D
3
taka ciekawostka:
Lepidodactylus lugubris – Jeden z najmniejszych występujących gekonów. Bardzo drobna budowa ciała. Ogon walcowaty, stanowi połowę całkowitej długości ciała.
Przyjęta nazwa ogólna: Gekon Płączący, tzw. płaczek - jak większość użytkowników La Bambli dziś z rana, nie widząc newsa o przedłużającym kontrakcie Messim.
0
Wrocławiacy i inni w temacie, proszę o podpowiedź odnośnie tego czy na koncercie:
Plac Przed Impartem
ul. Mazowiecka 17, Wroclaw
miejscówki są stojące?na otwartym niebie? czy jak to wygląda? bo szczerze mówiąc nie wiem a jednak będzie to dosyć istotne.
10
@LS coś w tym jest...i zachwyt kobiet nad fabułą że bogaty perwers jest taki fajny i w ogóle, ale jakby nie był bogaty to byłby po prostu zwykłym zbokiem, którego wsadzili by za kraty :D
1
@ElTomas dlatego napisałem na końcu "tyle w teorii:)"
i teraz zwolennicy mają powód, by być dumnym bo faktycznie jeśli wiedział to super się zachował że pochwalił...
natomiast przeciwnicy już się cieszą i wytykają że nie wiedział, bo inaczej by nie pochwalił...
i tak w koło.
9
@ElTomas prezydent powinien być prezydentem wszystkich Polaków, i powinien chwalić dobre zarządzanie miastem każdego prezydenta niezależnie od przynależności do danej partii....
tyle w teorii ;)
6
@EleanoR dlatego trzeba się za wczasu gdzieś tak od 4 rano odgrodzić klasycznie parawanem :)
0
@BART97 https://www.memesmonkey.com/images/memesmonkey/c0/c097955848dec947a3a192443598599f.jpeg
11
@IronSanHybrid i takie emocje powinna budzić piłka nożna, fajnie jak się trenerowi też obrywa trochę tej radości.
14
idiota jeszcze nie rozumie dlaczego schodzi...co za burak
1
@Mario96w las keczap :D
8
@Mr8lack to skandal, powinni codziennie wracać do domu! czy to z Sevilli, czy to z Sankt Petersburga..wyspać się do 1 w nocy w domku i dzida na lotnisko żeby na trening się wyrobić a nie po jakiś barakach sheratonach i innych się męczyć.
2
@puyol_presidend5 nie wiem w jakiej okolicy mieszkasz, i ile masz konkurencji...ale wydaje mi się że może być na to popyt, dorzuciłbym mycie elewacji. Dobra reklama...Ja mam kostki dosyć dużo i po paru latach pewnie i bym się zdecydował jak widoczny efekt.
0
@Pilka_jest_okragla Umtiti owszem, jest eksploatowany jak las równikowy ale co do Ansu to bym się wstrzymał z pompowaniem Balonika, nie pograł za wiele, owszem fajnie to wyglądało ale nie było jeszcze dużego sprawdzianu chociaż jest młodziutki.
Ale brałbym pod uwagę to, że taka duża przerwa w grze może spowodować wiele, a już niestety niejeden piłkarz był cieniem siebie po takich przerwach. Oby nie.Trzymajmy kciuki ale nie pompujmy balonika robiąc niepotrzebne ciśnienie i nadzieje sobie.
0
@puyol_presidend5 dokładnie tak ;)i płączą Ci pełną mocą do ucha :D
0
@AmigoBlancos jedna z piękniejszych bramek, do tego Pogby strzał ściągający pajęczynę.
53
tak to widzę również w temacie "tęczowej inwazji" nawet na forum o piłce nożnej ;)
https://zapodaj.net/images/61f010e81e627.jpg
2
haha śmieszny żółw ninja...
0
@kamilop @chroma93 @Encore nie bronię bramkarza bo napisałem że nie ogarnął, ale chodzi mi o sam fakt starej zasady ze nie podaje się do swojego bramkarza w światło bramki, bo to że on powinien to ogarnąć to niema tematu na tym poziomie ale jak widać różne rzeczy się dzieją