0

@Janas11224 tak szczeniak, weźmiemy go gdzieś dopiero przy 9ciu tygodniach-niech się n arazie socjalizuje z mamą..

0

@clyde ależ bym pojechał na taki koncercik ...

1

@pawelke3n co Wy tak bardzo chcecie mi psa oszpecić?

0

@domin1515 mam styczność w pracy z borderem i mi bardzo imponują. Dwa właśnie, i od tych dwóch to jest potomstwo ;)

0

@Coutinho007 po co mam się denerwować wołając własnego psa ;)

0

@domin1515 suczka czy pies? ile ma? ten mój ma 3 tygodnie na razie ;) miot 4szt -3suczki 1 pies

1

@tristan87 kapitan?

0

@mrboom here comes the boom :)
dobre dobre...

0

@tristan87 @Gacek5 właśnie chodzi mi o to by się dobrze kojarzyło :) więc te opcje odpadają

0

@domin1515 border collie

0

podrzućcie jakieś sugestie swoje, jak nazwać psa...za 6 tygodniu odbieram więc się przymierzam, póki co myślałem by go nazwać "Frenkie" :D - poważnie

0

@ptrx co oznacza że perfum jest zobowiązujący? :D

3

taka ciekawostka:
Lepidodactylus lugubris – Jeden z najmniejszych występujących gekonów. Bardzo drobna budowa ciała. Ogon walcowaty, stanowi połowę całkowitej długości ciała.
Przyjęta nazwa ogólna: Gekon Płączący, tzw. płaczek - jak większość użytkowników La Bambli dziś z rana, nie widząc newsa o przedłużającym kontrakcie Messim.

0

Wrocławiacy i inni w temacie, proszę o podpowiedź odnośnie tego czy na koncercie:
Plac Przed Impartem

ul. Mazowiecka 17, Wroclaw
miejscówki są stojące?na otwartym niebie? czy jak to wygląda? bo szczerze mówiąc nie wiem a jednak będzie to dosyć istotne.

10

@LS coś w tym jest...i zachwyt kobiet nad fabułą że bogaty perwers jest taki fajny i w ogóle, ale jakby nie był bogaty to byłby po prostu zwykłym zbokiem, którego wsadzili by za kraty :D

1

@ElTomas dlatego napisałem na końcu "tyle w teorii:)"
i teraz zwolennicy mają powód, by być dumnym bo faktycznie jeśli wiedział to super się zachował że pochwalił...

natomiast przeciwnicy już się cieszą i wytykają że nie wiedział, bo inaczej by nie pochwalił...

i tak w koło.

9

@ElTomas prezydent powinien być prezydentem wszystkich Polaków, i powinien chwalić dobre zarządzanie miastem każdego prezydenta niezależnie od przynależności do danej partii....

tyle w teorii ;)

6

@EleanoR dlatego trzeba się za wczasu gdzieś tak od 4 rano odgrodzić klasycznie parawanem :)

11

@IronSanHybrid i takie emocje powinna budzić piłka nożna, fajnie jak się trenerowi też obrywa trochę tej radości.

14

idiota jeszcze nie rozumie dlaczego schodzi...co za burak

1

@Mario96w las keczap :D

8

@Mr8lack to skandal, powinni codziennie wracać do domu! czy to z Sevilli, czy to z Sankt Petersburga..wyspać się do 1 w nocy w domku i dzida na lotnisko żeby na trening się wyrobić a nie po jakiś barakach sheratonach i innych się męczyć.

2

@puyol_presidend5 nie wiem w jakiej okolicy mieszkasz, i ile masz konkurencji...ale wydaje mi się że może być na to popyt, dorzuciłbym mycie elewacji. Dobra reklama...Ja mam kostki dosyć dużo i po paru latach pewnie i bym się zdecydował jak widoczny efekt.

0

@Pilka_jest_okragla Umtiti owszem, jest eksploatowany jak las równikowy ale co do Ansu to bym się wstrzymał z pompowaniem Balonika, nie pograł za wiele, owszem fajnie to wyglądało ale nie było jeszcze dużego sprawdzianu chociaż jest młodziutki.
Ale brałbym pod uwagę to, że taka duża przerwa w grze może spowodować wiele, a już niestety niejeden piłkarz był cieniem siebie po takich przerwach. Oby nie.Trzymajmy kciuki ale nie pompujmy balonika robiąc niepotrzebne ciśnienie i nadzieje sobie.

0

@puyol_presidend5 dokładnie tak ;)i płączą Ci pełną mocą do ucha :D

0

@AmigoBlancos jedna z piękniejszych bramek, do tego Pogby strzał ściągający pajęczynę.

53

tak to widzę również w temacie "tęczowej inwazji" nawet na forum o piłce nożnej ;)
https://zapodaj.net/images/61f010e81e627.jpg

2

haha śmieszny żółw ninja...

0

@kamilop @chroma93 @Encore nie bronię bramkarza bo napisałem że nie ogarnął, ale chodzi mi o sam fakt starej zasady ze nie podaje się do swojego bramkarza w światło bramki, bo to że on powinien to ogarnąć to niema tematu na tym poziomie ale jak widać różne rzeczy się dzieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?