1

@Fabik87 ale chyba nie ogarnął że podpisuje odwróconą kartkę
https://zapodaj.net/images/1cc4f7bcbbc6e.jpg

2

dawno mnie nikt tak początkowo nie cieszył jak Memphis, nutka magii w jego grze daje radość kibicom takim jak ja a przy tym wizualnie jest z niego kawal sukinsyna co tylko pomaga w pojedynkach...

1

@bixmix niema debiutu dziś.

9

z cyklu " dzie to sie cauje" ?


1

@Janas11224 za Messim poleciałeś? dużo tam nadal syfu?

1

@Rick oceniam pozytywnie :)

3

Koeman: Sytuacja Ilaixa Moriby jest straszna. Wiem, co klub mu oferuje. Moją radą dla 18-latka jest, że pieniądze nie są najważniejsze, mecze są ważniejsze. Piłkarz i agenci zdecydowali inaczej. Jestem rozczarowany

via FCBarca.com

efekt Bartomeu-kochamy Barcę dopóki płaci jak dojna krowa. Powinien polecieć na zbity pysk bez możliwości negocjacji. A ostatnia oferta powinna być niższa niż poprzednie.

0

@AllBundy CR7 pewnie koszulki by nie ubrał ze względu na te małe żołte "M" na ramieniu :)

widzisz Bergkamp-myślisz podrzucenie piłki za piłkarzem z jednej, on z drugiej, pięknie minięcie i z chłodną głową brameczką...

to samo Henry.. co za paka

0

@dawidor9 zaraz Cię zazdrośnicy zlinczują że takie majty poszukiwałeś :D

0

@mekston a wiadomo z jakich przyczyn?

0

@marcin000019 skąd info?

0

Komentarz usunięty

0

@chavez gów...o widzi

9

@Survier ludzie cisną z niego bekę, a ja go w sumie podziwiam, owszem, wiadomo że piłkarsko to nie jest ten level, ale dostając się do 1 składu Barcy to już wielkie osiągnięcie, w dodatku jest pracowity i daje z siebie naprawdę wiele. Sam sobie na to zapracował....

0

@Zoker 1 jest gorsza...aczkolwiek z 2 też trzeba uważać, gdzieś musi być złoty środek.

0

@AmigoBlancos ciekawe, widać jak mocno dzieciństwo odbija się na człowieku. Swoją drogą do kiedy wykonywano w Polsce wyroki śmierci? Bo wydaje się to jeszcze nie takie odległe.

1

@LuisSalvano punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) mając naście lat, ta 30tka wydaje się odległa, tak jak mając 30+ ta 60tka się wydaje również odległa...a niestety życie szybko ucieka a poglądy się zmieniają kilkukrotnie więc i decyzje z dawnych lat mogą nam się po latach również już nie podobać.

Taki cięzki przykład chłopaka, który jest przysłowiowym warzywem, walczył o eutanazję lata temu bo miał dosyć życia, niedawno widziałem z nim wywiad, że żałowałby bardzo tego bo jakoś technologia poszła do przodu, i jakieś udogodnienia również i zaczął "jako tako" funkcjonować.

21

@AmigoBlancos no trudno :D , jak to mówią: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

0

@dembabejlen piszemy wyraźnie po transferze neymara...222mln, sam wiesz jak ceny poszły, no ale dodałem że w formie a nie człapanie jak u nas pod koniec-jak widać pod wodzą Simeone potrafi i biegać.

1

@AmigoBlancos racjonalnie, i szczerze mówiąc liczyłem się że zakończy kiedyś Era Messiego w Barcelonie, ale że pójdzie do Argentyny lub zakończy u nas...innej opcji nawet nie brałem pod uwagę. Jak to życie potrafi być przewrotne. Za Suareza bym powiedział 60-70 Baniek, chociaż w ostatnim czasie mimo że strzelał, to chęci widać nie było więc ciężko powiedzieć.

1

@IronSanHybrid dołączam się do tego, i mimo iż z perspektywy całej kariery niema podjazdu do Leo, to oglądanie R10 zawsze przywołuje wspomnienia...nikt chyba nie grał z taką radością na twarzy...

No i głównie przez niego zacząłem na dobre interesować się Barcą...

0

@LeoMessi1994
podobno za oznaczanie zbanowanych należy się ban :D
no offence :) taki dżołk

0

@FC1899Barca pamiętam jak widziałem Neymara na żywo podczas jego debiutu w Gdańsku, jak trochę mocniej wiatr zawiał to bałem się że odleci niczym latawiec..ale widzę, że dokarmili go i już mu to nie grozi.

1

@LS no właśnie na tej stronie nie bardzo, niby tak generalnie jest ale nie tu.Z pozycji komórki reklamy na fcbarca.com wcale tak nie działają, bo nie raz dostaję reklamy, gdzie nigdy niczego w tym temacie nie szukałem nawet a jednak...

23

@macio_944 plakaty i newsy z bravo sport i czekanie na kolejny numer. Stąd brała się wiedza piłkarska a nie jak dzis social media itp. Powrót do przeszłości...pieknie

0

4

@Chakalaka ja nie widzę by się odniósł do aktualnych wyników wyborów tą wypowiedzią..

3

@CzarnyRycerz mnie też to śmieszy, ale w sumie tak samo mnie to śmieszy, jak robienie nowego posta wylewając swój żal w eter, zamiast napisać bezpośrednio do użytkownika, w poście, którego się sprawa tyczy.

3

@AmigoBlancos jak nie problem, to proszę o dorzucenie mnie do listy odbiorców ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?