KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fabik87 ale chyba nie ogarnął że podpisuje odwróconą kartkę
https://zapodaj.net/images/1cc4f7bcbbc6e.jpg
2
dawno mnie nikt tak początkowo nie cieszył jak Memphis, nutka magii w jego grze daje radość kibicom takim jak ja a przy tym wizualnie jest z niego kawal sukinsyna co tylko pomaga w pojedynkach...
1
@bixmix niema debiutu dziś.
9
z cyklu " dzie to sie cauje" ?
1
@Janas11224 za Messim poleciałeś? dużo tam nadal syfu?
1
@Rick oceniam pozytywnie :)
3
Koeman: Sytuacja Ilaixa Moriby jest straszna. Wiem, co klub mu oferuje. Moją radą dla 18-latka jest, że pieniądze nie są najważniejsze, mecze są ważniejsze. Piłkarz i agenci zdecydowali inaczej. Jestem rozczarowany
via FCBarca.com
efekt Bartomeu-kochamy Barcę dopóki płaci jak dojna krowa. Powinien polecieć na zbity pysk bez możliwości negocjacji. A ostatnia oferta powinna być niższa niż poprzednie.
0
@AllBundy CR7 pewnie koszulki by nie ubrał ze względu na te małe żołte "M" na ramieniu :)
widzisz Bergkamp-myślisz podrzucenie piłki za piłkarzem z jednej, on z drugiej, pięknie minięcie i z chłodną głową brameczką...
to samo Henry.. co za paka
0
@dawidor9 zaraz Cię zazdrośnicy zlinczują że takie majty poszukiwałeś :D
0
@mekston a wiadomo z jakich przyczyn?
0
@marcin000019 skąd info?
0
Komentarz usunięty
0
@chavez gów...o widzi
9
@Survier ludzie cisną z niego bekę, a ja go w sumie podziwiam, owszem, wiadomo że piłkarsko to nie jest ten level, ale dostając się do 1 składu Barcy to już wielkie osiągnięcie, w dodatku jest pracowity i daje z siebie naprawdę wiele. Sam sobie na to zapracował....
0
@Zoker 1 jest gorsza...aczkolwiek z 2 też trzeba uważać, gdzieś musi być złoty środek.
0
@AmigoBlancos ciekawe, widać jak mocno dzieciństwo odbija się na człowieku. Swoją drogą do kiedy wykonywano w Polsce wyroki śmierci? Bo wydaje się to jeszcze nie takie odległe.
1
@LuisSalvano punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) mając naście lat, ta 30tka wydaje się odległa, tak jak mając 30+ ta 60tka się wydaje również odległa...a niestety życie szybko ucieka a poglądy się zmieniają kilkukrotnie więc i decyzje z dawnych lat mogą nam się po latach również już nie podobać.
Taki cięzki przykład chłopaka, który jest przysłowiowym warzywem, walczył o eutanazję lata temu bo miał dosyć życia, niedawno widziałem z nim wywiad, że żałowałby bardzo tego bo jakoś technologia poszła do przodu, i jakieś udogodnienia również i zaczął "jako tako" funkcjonować.
21
@AmigoBlancos no trudno :D , jak to mówią: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
0
@dembabejlen piszemy wyraźnie po transferze neymara...222mln, sam wiesz jak ceny poszły, no ale dodałem że w formie a nie człapanie jak u nas pod koniec-jak widać pod wodzą Simeone potrafi i biegać.
1
@AmigoBlancos racjonalnie, i szczerze mówiąc liczyłem się że zakończy kiedyś Era Messiego w Barcelonie, ale że pójdzie do Argentyny lub zakończy u nas...innej opcji nawet nie brałem pod uwagę. Jak to życie potrafi być przewrotne. Za Suareza bym powiedział 60-70 Baniek, chociaż w ostatnim czasie mimo że strzelał, to chęci widać nie było więc ciężko powiedzieć.
1
@IronSanHybrid dołączam się do tego, i mimo iż z perspektywy całej kariery niema podjazdu do Leo, to oglądanie R10 zawsze przywołuje wspomnienia...nikt chyba nie grał z taką radością na twarzy...
No i głównie przez niego zacząłem na dobre interesować się Barcą...
0
@LeoMessi1994
podobno za oznaczanie zbanowanych należy się ban :D
no offence :) taki dżołk
0
@AmigoBlancos z niewolnika niema pracownika....
https://img.redro.pl/fototapety/3d-zlotej-klatce-ptak-z-otwartymi-drzwiami-400-734396.jpg
0
@FC1899Barca pamiętam jak widziałem Neymara na żywo podczas jego debiutu w Gdańsku, jak trochę mocniej wiatr zawiał to bałem się że odleci niczym latawiec..ale widzę, że dokarmili go i już mu to nie grozi.
1
@LS no właśnie na tej stronie nie bardzo, niby tak generalnie jest ale nie tu.Z pozycji komórki reklamy na fcbarca.com wcale tak nie działają, bo nie raz dostaję reklamy, gdzie nigdy niczego w tym temacie nie szukałem nawet a jednak...
23
@macio_944 plakaty i newsy z bravo sport i czekanie na kolejny numer. Stąd brała się wiedza piłkarska a nie jak dzis social media itp. Powrót do przeszłości...pieknie
0
https://zapodaj.net/images/c7a9fdb8d5b92.jpg tak to tylko zostawię
4
@Chakalaka ja nie widzę by się odniósł do aktualnych wyników wyborów tą wypowiedzią..
3
@CzarnyRycerz mnie też to śmieszy, ale w sumie tak samo mnie to śmieszy, jak robienie nowego posta wylewając swój żal w eter, zamiast napisać bezpośrednio do użytkownika, w poście, którego się sprawa tyczy.
3
@AmigoBlancos jak nie problem, to proszę o dorzucenie mnie do listy odbiorców ;)