0

Koemann versus Pirlo...
3 opcji niema. którą wybieracie?

0

@Bobo25 ale po części ma rację, piękne podanie F.de Jonga na Memphisa-ile ja już takich bramek widziałem a ona mocno bokiem poszła-nawet nie w światło bramki, w ogóle jakby trochę Memphis bez wiary w siebie.
Nie mówiąc już o patelniach na De Jonga od drugiego De Jonga w polu itp.

0

Ktoś ma może w domu czy też mieszkaniu ogrzewanie elektryczne na IR ? jak się sprawuje? drogo to wychodzi?

0

Mats co odp...ala.

0

@Ronmes tylko Chrobry!

0

@LS na co przerabiasz? bo moj dom jest tez z lat 90tych, tzn mury a ja dokonczylem go +-8 lat temu...i robilem cala instalacje, z piecem na ekogroszek, no i generalnie wszystko spoko ale nie chce mi sie juz przy tym robic wiec wpadlem na pomysl ze doloze piec gazowe(przez wymiennik ciepla-wklad z kwasiaka do komina etc)..ale jak mi wyliczyli koszta robocizny z materialem to zwatpilem czy az tak potrzebuje....
projekt i wszysttko zrobione...ale chyba mi juz nie tak spieszno..jaki masz metraz/izolacje i jakie koszta ogrzewania na gazie?

5

@gumaz jak będzie sos za ostry to wulkan z pewnością będzie.

0

@marcin62 @Esteban_
tia, ale co innego ostre wejścia, ale do tego dochodzą wyzwiska i to konkretne, których sobie nie szczędzili...
jakoś nie czuję tego by po tym udawać całkowicie że nic nie było, chyba że w miedzyczasie mieli okazje pogadać..

0

@amanter tia, ja mam widok przed oczami jak kosi Messiego z pełną premedytacją...i ciekawe jak to teraz sobie rozmawiają : no siema, wiesz, wtedy to takie nieporozumienie było :) bo Messi Ramosowi też dlużny nie pozostawał.

1

@!34RC3!_0N4 popij dobrym tigerem, albo mlekiem + jabłko, cyknij dwójeczkę i będzie jak po restarcie gry, możesz ładować chipsy.

1

@Kgorecki2500 z perspektywy ucznia/dziecka z pewnością tak...sam bym nie chciał, ale jako, że jestem rodzicem-to dla mnie to wygodne, w formie apki, zobaczyć sobie oceny, co ma zadane, jaki plan etc.

0

@LeoMessiah nie wiem, też staram się zrozumieć. Bo ustanawianie takiego rekordu chyba nie jest czymś wybitnym, kładząc się przy każdym wolnym.

2

@LeoMessiah ja myślę, że koledze jednak o to chodzi:
https://zapodaj.net/images/145e078fcca25.jpg

0

@arasz1819 wyrozumiałość jest wprost proporcjonalna do zachowania w większości. Chociaż wiemy, że od tej reguły u nas często są wyjątki. Bo inaczej oceniać takiego Valverde a inaczej Simeone/Kloppa/Guardiole :)

4

@arasz1819 i tak jest spokojny, nie oczekujmy od ludzi, których oglądają tysiące/miliony na żywo i w tv, że będą bez emocji i ciągle opanowani. To jest sport, i każdy ma ambicje, a jak nie idzie to się irytują-proste.

1

@Oskar00 pod ostatnim zdaniem podpisuję się również swoją osobą i nie rozumiem fenomenu takiego zachowania, może to kwestia wieku, wolnego czasu itp. Tak sobie to tłumaczę.

Chociaż śmiać mi się chcę, jak słucham szwagra jak to nienawidzi MANu(jako fan LFC), bo tak jest, że musisz nienawidzić będąc kibicem jednych bo dawno dawno temu walka o dostęp do wody sobie odbierali i od wtedy do dziś się kłócą-w większości nie wiedząc dlaczego :)

0

@babinio dzieki

0

ktos linkiem na psg-mc poratuje?

1

ja pierdziu ale super sprawa...pytanie jak testowali/obliczali, gdzie basen postawić :)
https://fb.watch/8iI32435nB/

5

@Rewolucja123 powiem tak, mi ten chłopak imponuje. Od poczatku jak jest u nas nie można mu zarzucic braku zaangażowania i walki. Oby na długo został.

0

@Karzel koszulkę(nie org. niestety) Jagra ale z repry mam do dziś, kiedyś miałem fetysz na punkcie koszulek hokejowych...w sumie do dziś mi się podobają.

1

0

@joloskyy nie wiem, ale próbuj w ustawieniach używając tej nuty:


1

@marcin62 "mądry Polak po szkodzie"... po fakcie to łatwo oceniać, tak jak i kto by sobie myślał że np. taki Dembele etc. tak będą u nas grali poniżej oczekiwań...

0

@LambiPL @LambiPL wielkie dzięki za wyjaśnienie.

0

@Kettger czyli są dwie opcje w series s(bez napędu na płyty):
1) Abonament płacisz i w tym czasie grasz
2) Wykupujesz jednorazowo grę i ją ściągasz na hdd?
dobrze to rozumiem?

2

@Rust_Cohle to bardziej taki szejk z makdunalda

0

młodzieży grająca podpowiedzcie w sprawie konsoli dla syna. Miał xbox 360 i dopóki u kolegów nie zobaczył czegoś lepszego to nawet i grał na niej..no ale dobra. sprzedałem a teraz obiecałem że na gwiazdkę mu dorzucimy do czegoś lepszego ale w rozsądnych pieniądzach .
I z tego co widzę xbox serie "s" powinno być ok ale jak to działa z tymi grami online? ściagasz raz-placisz, a poźniej trzeba dalej płacić ten dostęp czy coś by mógł grać czy jak raz ściągnie grę na hdd to już ma ją "dożywotnio" ?

0

@Bobo25 no miała szczęscie że nogami ku dołowi leciała, i że auto miało szyberdach, przez który te nogi mogły wpaść...trochę amortyzacji

0

ile dajecie za styl skoku?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?