1

@fart ale tego który w szybę stuka?

1

@virtualny00 pomysł ok, ale nie jeśli za rok czy dwa będziesz chcial je wymienic, zloto ciagle rosnie na przestrzeni lat-bo w przeciwienstwie do pieniedzy-nie da sie go nadrukowac a ilosc jego jest oczywiscie ograniczona...sadze ze to dobry pomysl ale moze tez warto dodac do tego troche srebra(drobniejsze)...

4

@AllBundy myślę że ten post to tylko taka ironia ze strony @Rewolucja123 odnośnie dużej części naszych kochanych kibiców :)

4

@Kgorecki2500 Kukiz w walce z korupcją-odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, przecież tak transparentny człowiek, i trzymający się swoich przekonań to musi być on!

2

@CLionelMessi Mario jest tak wiarygodny jak nasz premier Maowiecki...pewnie coś mu się przysniło a rano z obsraną kołdrą się obudził.

5

@Majkel34 historia, którą każdy powinien znać, i wiedzieć i wierzyć że są i byli księża z prawdziwego powołania i że nie każdy to pedofil bo to tacy sami ludzie jak i my.

0

@Huck na końcu, przy zbliżeniu, widać tylko zęby-twarzy już nie. O to chodziło prawda? :D

0

@Penguin007 grał, ale ile to pograł :D
Emerson też niby grał :)

0

@maroon normalnie, emocje, testosteron, adrenalinka...
nie zaje...les nigdy nikomu z radosci? :D

2

@Rust_Cohle Bergkamp, Edgar Davids, Paolo Maldini

2

@BarcaKings965212 ale jak widać nie wszyscy przychodzili tylko Messiego oglądać, bo inaczej nikogo by nie było na meczach teraz... Są kibice Barcelony, są kibice Messiego a są też Kibice Barcy, kibicujący Messiemu.

0

@DaPidejpi miał dużo więcej niż ten strzał, super podania, super przegląd pola...co boli to jego historia w espanyolu ale coż ;)

1

@DaPidejpi mały budda to był gość!

0

@mikiiki 8:00-16:00 (plus zasrany sluzbowy telefon przy sobie po godzinach)

3

@kuz tak, teraz obejrzałem to po raz drugi, i zaczaiłem jak stary diesel ;)

5

ale tu się niema co dziwić, przeciętny kibic, przychodził z dużą nadzieją na wygrany mecz a ostatnio passa niestety nie była optymistyczna, do tego pozbycie się Messiego, który nie tylko był sportową jakością ale również i marketingową...mądry Hiszpan po szkodzie.

0

0

@DonMatteo901 ale zaraz, meczu nie oglądałem ale widzę że Ishak strzelił bramkę w 54 minucie, a karnego nie trafił w 93'. Więc chyba odwrócona kolejność co zmienia diametralnie postać rzeczy, chyba że coś flashscore przekłamuje to niech mnie ktoś oświeci.

2

@marcin62 no oczywiście, to była przenośnia ale każdy wie o co chodzi..wydaje mi się że na chwilę obecną za dużo pompuje się balonika w okół ansu, dać mu spokój i czas i niech pracuje, bo tak jak kolega @MesQueUnClub_87 pisał, jak ktoś widział jak Messi w tym wieku grał to jednak poprzeczka była już wtedy bardzo wysoko zawieszona..

3

Ej Daniel!
Wass?

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak, ale tacy jak Leo rodzą się 1 na 100 lat, więc nie robiłbym ciśnienia Ansu, i nie porównywał go...niech robi swoje i pracuje a będzie dobrze.

0

@ranger3120 to gitara

3

@ranger3120 zacząłbym od wyciągnięcia na 10min wtyczki z prądu(TV), po czym od nowa się połączyć, skonfigurować WIFI-u mnie w Samsungu np. jak od razu po włączeniu tv chce z netem sie połączyć(Np.Netflix) to też trzeba chwile odczekać zanim się połączy.

0

dawać tego Desta do Barcelony!

3

@Kgorecki2500 dzięki, z tym newsem od razu stanie się lepszy dzień ;)

0

@Borry super, wszystkiego na nowej drodze i dzięki za gola z PSG!

1

@FC1899Barca oczywiście że trzeba szanować,dzięki Crissowi i Leo La Liga była tak ciekawa..niestety co było do przewidzenia bez tej dwójki lądujemy daleko za PL etc.

15

@busquets5 użytkownicy, poza tym spoko :)

1

@Slawelli tak jak pisałem, nie ujmuję i owszem, jak coś prywatne-to często ciekawsze-bo muszą inwestować żeby klient był-tak jak z przedszkolami.

Ja już trochę lat przepracowałem, i to co mogę polecić, mimo iż nie znam tego z autopsji ale właśnie dlatego polecam, by uczyć się tego, co człowieka interesuje, i z tym wiązać pracę. U mnie studia przez brak fajnych kierunków też tak właśnie wyszły a skończyłem całkiem inną branża, i teraz jakbym chciał robić to, w czym się kształcilem to jestem jakby od 0 bo wieki minęły a to co robię nie koniecznie lubię.

1

@Gaz dzieki!....edit: widze ze sa w PL za 250
https://www.net-s.pl/produkt/gunnar-okulary-do-komputera-intercept-onyx-amber-1115484;20-c-10?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?