7

@Comentateiro Czy LGBT, o które tak walczysz i zabiegasz jak bardzo nie jest w Polsce marginalizowane, nie jest symbolem wolności, równouprawnienia?

to dlaczego chcesz ludzi dzielić i ich emerytury na podstawie tego że jeden ma dzieci drugi nie? pomyślałeś o tym że może ktoś nie chcieć dzieci a nawet może chcieć ale niema takiej możliwości-a ciężko pracować całe życie?m.in na emerytury innych??

I to, że ktoś ma dziecko-nie zawsze znaczy że będzie pracowało na kolejne emerytury-bo są przypadki, gdzie będzie jeszcze na Państwie żerować 500pplusy, zasiłki i inne, a w najgorszym wypadku jak jakiś patol/kryminalista w więzieniu się pojawi to będzie z naszych podatków sobie siedział w ciepełku...

Hipokryzja bije od Ciebie aż mnie oczy bolą.

0

Creusie gdzie jesteś? No Hernandezie!!!

7

@Pawel13sz już od dawna go chciałem, wg mnie niedoceniony fenomenalny grajek.

0

@Kamyk37 moja żona ma kwarantannę(bo miała kontakt z osobą zarażoną, która jest po szczepieniu). Jednak my domownicy kwarantanny nie mamy. Ona by tez nie miała, gdyby była zaszczepiona-gdzie tu logika?

30

@Comentateiro a gdyby nie widnał krzyż to by już Cię to mniej bolało?
po czym stwierdzasz, że niema współczucia? po wypowiedziach polityków w TV? Mówisz o Polakach, a co z Białorusinami, tymi którzy tych ludzi na siłę wpychają pod tę granicę? A co powiesz o Izraelu, który otwiera ogień w kierunku ludzi, w tym też dzieci podchodzących pod ich granicę? Czy oni mogą, bo to naród który się nacierpiał?

żeby nie było, nie bronię tego, ale musisz zrozumieć, że granica to granica i jeżeli pozwolisz na mały przeciek, to dlaczego nie na duży...próbowałeś kiedyś przejśc przez jakąkolwiek granicę sobie bez dokumentów etc? Chociażby w latach 90tych do Niemiec?

1

@eydeem dzięki, skorzystałem chociaz do sklepy mam 50km no ale może się jakoś ogarnie

0

@clyde @MesQueUnClub_87 czyli jesteś zmuszony/zmuszona płacić gamepass bo inaczej konsola można wywalić?
szukam coś dla syna bo miał xbox 360 i masę płyt ale chyba te czasy minęły..chyba że ps4...

0

@Chaoss no nie, nie tylko.

0

@clyde dzięki, a orientujesz się jak to jest? tzn. z tym gamepass? trzeba ciągle go płacić by grać? czy to co już ma ściągnięte to może grać cały czas?

0

@Chaoss tak, bez napędu.

0

@clyde to jeszcze podpowiedzcie gdzie dla dzieciaka kupic teraz najtaniej xboxa series s?

2

@LucaMancini mamy to główne wspólne, a ja dodatkowo mam jedno swoje, takie na drobniaki...(nie usunąłem go, a przydaje się jak szybko coś sobie kupić, przelew zrobić, swoja karta etc).

2

Xavi ma podpisać kontrakt do 2024 roku i zostać zaprezentowany jaki trener Barçy w najbliższy poniedziałek!

[Matteo Moretto]

0

who is sad? al sadd!

1

@pacior95 spoko, nie boli mnie jak ktoś taki bład zrobi, wiadomo o kogo chodzi, ale pośmiać się zawsze fajnie, szczególnie przy piątku ;)

3

@fart ale Messi może za darmo :D

0

@Zoker po naszemu to jakiś żorżi krujf

0

@TheNekro94 widać że fota ze Śląska, bo okna uje..ne od sadzy :D

0

@Joe_Pesci w jakich godzinach można się spodziewać widowiska? takie ciekawostki to ja szanuję ;)

0

@Kamyk37 przykro mi, ale fakt faktem, zawyżają te liczby pod siebie nie zważając uwagę na nic...

5

@ArterkHD nie czekałbym na odpowiedzi forumowych specjalistów tylko jechał do lekarza/szpitala, lepiej 10razy z błachostką pojechać, niż raz coś poważnego zlekceważyć.

5

@cules100pro dlaczego miałby się zrzekać zaległych pensji? co innego odszkodowanie za zerwanie umowy-jeśli czuje że mógł zrobić więcej albo nie poszło po jego myśli i to nie fejk to czapki z głów.

0

@AllBundy wierzę, że Frenkie wróci na właściwe tory pod sterami odpowiedniego trenera, i z odpowiednim podejściem piłkarzy z nim grających.
Całe szczęście to nie Fifa i nie sprzedaje się tak zawodników od już po wylewach rozżalonych kibiców.

1

@Encore tak czy siak zdrowia życzę.

3

@Encore jak wygląda covidowy język? dużo głupot się gada czy czym to się objawia ? :)

0

@Kamyk37 zrozum, że jak skończymy poza 4ką(brak LM) to stracimy dużo więcej...

1

@Pawelec7 to najlepszego Tadziu, czy tam Szymonie ;)

1

wchodzę tu popatrzeć jak dzisiejsze nastroje, widzę wujka już niema, taki trochę smutek...dla zdrowia Koemana na pewno dobrze, bo znalazł się na pewno w jednej z najgorszych chwil, do przejęcia Barcy...ale zawsze zmiana to jakaś nadzieja.

1

@BarcaInfo zgadzam się w pełni, przypomnijmy sobie jak De Jong biegał po przyjściu do nas od 1 do ostatniej minuty, nikt ze starej gwardii tak nie biegał, ale u nas nie trzeba i powoli to wygląda jak wygląda,dostosował się po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?