1

@Kusco15 a możeby tak Eto'o jeszcze zapytać, pokazałby chłopakom jak się z przodu sytuacje wykorzystuje.

1

@BarcaInfo kurde, zaczyna mi się podobać i widzę pewne podobieństwa, dojdzie na pewno do pojedyńczych buntów przeciwko temu...
Zaskoczył mnie tu treneiro, nie sądziłem że będzie miał takie cojones ;)

6

@Woland10 myślę, że wezmą to pod uwagę, zrezygnują z 9ciu baniek i na końcu przeproszą za to jeszcze oficjalnie, zapraszając darmowym biletem na mecz w segunda division.

1

@Comfortable_ dokładnie tak ;) brawo za odnalezienie

1

@Danny Gaucho nie wiem, może dobrze, może źle-jedno i drugie nie musi być wyznacznikiem tego by się tu udzielać ;)

0

Jakiś czas temu, jakiś użytkownik opisał tu swoją sytuację, dosyć ciekawą, gdzie w konsekwencji chęci zmian rzucił swoją wieloletnią robotę i chciał zacząć wszystko od nowa o ile dobrze pamiętam. Był tego jakis Happy End co tam dalej u niego? bo nie ukrywam że ciekawi mnie jak mu się poukładało.

0

@NaFazieHitman całe szczęście są z nami solidarni, może ku temu jakieś podświetlenie ważnych budynków w kolorze naszej flagi? to pewnie by odstraszyło Wschód przed działaniami...


2

@MesQueUnClub96 Proponuję Kuźnicę, ale w miarę prędki termin musiałby być.

2

@Hosh dokładnie, 3:0 równie niebezpieczny....znamy to dobrze...

1

https://fb.watch/9a7BYg5cAJ/
fajne, takie sobie w domu postawić w piwnicy/na strychu..

3

@kuz i tu Cresusie, poznaj mojego nieślubnego syna:
https://pbs.twimg.com/media/FDv628uWYAAnJwX?format=jpg&name=medium

2

@deyna2018 byłem na unitarce, żeby porównać poziom szkolenia z jakimkolwiek innym to trzeba by w dwóch różnych oddziałach być ale służby zasadniczej nie porównywałbym do zawodowej...bo na zasadniczej są Ci, którzy muszą również(a raczej musieli) a na zawodowej to Ci co chcieli się tam dostać..Jednostki specjalne jednak w Polsce mamy bardzo dobrze wyszkolone.

3

@Woland10 " Bo czemu jak już chcą dłużej potrenować, to po prostu nie przedłużą tej sesji treningowej i później wrócą do domów?"

Bo rano trzeba dzieciom śniadanie zrobić, zawieźć je do szkół, ciuchy przygotować, a tak spie....asz z domu, masz wymówkę że nowy trener i musisz się wykazać, a wracasz po treningu jak już jest ogarnięte :D

3

ale jak to?

Ilaix Moriba jest zdesperowany żeby wrócić do Barcelony! Moriba jest bardzo nieszczęśliwy w Niemczech. Jest w stanie mocno zredukować swoje zarobki aby tylko wrócić do Hiszpanii.
[El National]


0

@Abominacja wiesz co, ja dostałem...i nawet jak nie dostaniesz pierwszym rzutem a rykoszetem, to tak to nie wygląda, a co dopiero jako dziecko...no ale dobra...

jeśli jesteś przedstawicielem lewicy lub takim się poczuwasz, to uważam że niczym się nie różnisz od tej pseudo prawicy w Polsce. Jedna i druga strona tak samo mydli oczy i w ciemno wierzy w swoje przekonania i twierdzą że tylko one są słuszne..nie widzicie niczego poza swoimi racjami.

0

@Abominacja możliwe, ale czy dostałeś kiedyś z gazu pieprzowego? uwierz mi, ten chłopczyk by tak spokojnie raczej nie stał,a na pewno jego twarz nie byłaby taka opanowana, a po czasie już by mu nie był potrzebny jeszcze ten dym...

0

miesiąc temu kupilem ekogroszek workowany 1080pln/t..wlasnie dzwonilem i za to samo 1500pln/t.
w ciągu miesiąca 420pln... sztuczne windowanie ceny czy co się dzieje pomijając inflację?

1

@Kinginiesta dokładnie tak :) Gieniek, a teraz dawaj idziemy na to karałoke!

0

@macio_944 podobno nie zgodziła się pracować "za darmo" u Laporty, więc na jej miejsce ma przyjść znana z branży filmowej Pani Mia K.

1

@Abominacja to co tu jeszcze robisz skoro to nie twoja ojczyzna? poważnie pytam.

2

@Vebrol nie boki wcale!

2

@Esteban_ a koeman?jaki przyszedł taki poszedł ;)

0

@tomek8756 uspokoiło się bynajmniej z perspektywy przewoźnika, ale tam jest jednak wielka przewaga...niema przejścia lądowego, a łajbami tam się nie pchali.

16

@Abominacja
Lewicowcy krzyczą, żeby ratować zdrowie nasze i innych będąc odpowiedzialnym zakładając maseczki, i szczepiąc się. Proszę bardzo. W takim razie wpuście również przybyszów zza wschodniej granicy, pod warunkiem że pokażą paszporty covidowe, że będą w maseczkach i z niezbędnymi dokumentami do przegroczenia granicy, których się rząda w normalnym wypadku od każdego innego obywatela przekraczającego jakąkolwiek granicę Państwa.

3

Dzisiejszy mecz przypomina mi mnie samego jako dzieciaka...otóż mając jakies 9 lat wyjechałem na kolonię szkolną nad morze, dostałem kieszonkowe a wyjazd trwał dwa tygodnie. Chciałem sobie odłożyć te kasę i dzielnie oszczędzałem, i przez prawie 10 dni za wiele w ogóle nie wydałem by w ostatnie 3-4 dni przej@^#ać całą sumkę w salonie gier :)

0

@pele1282 postać z Bajki na dziś: Laporta :) taki włoczykij troche ale bez tego worka z pieniędzmi.

0

jest jeszcze opcja taka, zeby zrobic akcje, udostepnic na zrzutka.pl pod nazwą - no dej grosza na cresusa hernandeza ! i szybko by sie uzbieralo-oczywiscie haslo musialoby byc w kazdym kraju dopasowane jezykowo!

0

wkońcu z przystrzyżoną trawą zaczniemy wygrywać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?