KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kibicblaugrany w domu też tak z lustrem dyskutujecie? :)
3
@bartas97 a Julia z Romeo? Alfy Romeo?
19
@kamilo0066 nie idę na to, i nawet nie miałem tego w głowie by iść ale widziałem komentujące laski(na fb) ten film. Komenatrze w stylu: "dużo sexu tam jest, musimy iśc". Wiele to mówi o oglądających i ich wymaganiach. Takie już mamy społeczeństwo, jak z tym 50 twarzy Greya, laski się jarają gościem bo ma kasę, a że ma fetysz jaki ma to nic, ale księciunio fajny. Szkoda tylko, że jakby księciunio nie miał kasy, a fetysz pozostał, to byłby nazywany zwykłym zwyrolem, zbokiem :) .
1
@Ojciec5tkidzieci czytałem kiedyś o tym Hayha, i interesowałem się gościem. Spektakularny-jeśli tak to można nazwać. Np. zapamiętałem to, że raz strzelał do swoich wrogów, w rytm spadających bomb, tzn w momencie jak bomba z powietrza uderzała, on w tej samej chwili oddawał strzał by nie zdradzić swojej lokalizacji i tak załatwiał jednego po drugim...gość o specyficznym wyglądzie, bo został postrzelony w twarz....
3
@TheNekro94 jprdl...podkradł pomysł...ale jest jeszcze plan B, mam znajomego rzeźnika...reszty nie powiem bo każdy będzie tak chciał.
0
@tadzik447 ja też się tak oszukuję mentalnie :)
i często na końcu pozostaje:
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2019/09/niby-czlowiek-wiedzial_2019-09-08_18-46-12.jpg
6
@AdiKingu96 https://img.ppe.pl/upload/news/74/7/28/800/380/740728385.jpg
4
Czy Żyd może być jednocześnie Antysemitą?
W czasie Chanuki, jednego z najważniejszych świąt żydowskich, ktoś sprofanował mezuzę. Mezuza jest to zwitek pergaminu z naniesionymi dwoma fragmentami Tory, który umieszcza się w pojemniku, a następnie wiesza nad drzwiami. Ma on duże znaczenie da Żydów.
Taką właśnie Mezuza została zawieszona przez rabina Fundacji Dziedzictwa Żydowskiego w Krakowie na wejściem do Fundacji Dziedzictwa Żydowskiego w Krakowie. Po kilku dniach doszło jednak do zerwania mezuzy. Sprawą zajęła sie natychmiast policja, a żydowskie media zaczęły rozpisywać się o antysemityzmie panującyzm w Krakowie.
Zaskakujący zwrot akcji
Wkrótce doszło jednak do nieoczekiwanego zwrotu akcji, który wszystko wyjaśnił. Okazało się, że cały incydent został nagrany przez pobliski monitoring. Aby ustalić, kto dopuścił się zerwania mezuzy, opublikował portal Bhol.co.il opublikował rzeczony film.
Na nagraniu widać, jak mężczyzna podchodzi do drzwi, a następnie zrywa mezuzę. Serwis Bhol.co.il prosił internautów o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny dopuszczającego się antysemickich czynów.
Polscy użytkownicy internetu szybko przyszli z pomocą. Przedstawione przez nich informacje mogą jednak szokować. Otóż internauci przekonują, że na opublikowanym nagraniu z monitoringu widać... dyrektora krakowskiego Jewish Community Center.
1
@kuz co to za zespół?
1
@Coutinho007 to po co zmieniałeś LFC na Barcę? chłopie no!
@Bobo25 - niestety, LaLiga przegrała wyścig, widać to nawet po LM ile jakich drużyn dokąd dochodzi...
1
@Kgorecki2500 często tak jest, że jest dwóch braci, jeden w miarę normalny a drugi straszny odklejeniec/debil w jednym-tu mi się też ta teza sprawdza.
1
@Kgorecki2500 a co jak służby przyjechały i zamiast śnieg zabrać, użyli sprayu by napis zamalować :D ??
16
@SelloutCrowd jaki rarytas? i dlaczego ma się nie należeć skoro płacę od zawsze składki?
1
@Kgorecki2500 nie, nie, nie.
0
@MesQueUnClub_87 no właśnie też się zastanawiałem, że w takim ManU nie ogarnął koniec końcem a u nas by miał, no ale często tak jest , że piłkarz z PL przychodzi do LaLiga i tu już sobie nie radzi, i na odwrót również..
0
@jeyx77x ale jednak prędkość i reszta nie ucierpiała za bardzo, bynajmniej w tych minutach co było dane mu pograć...
0
tak na chłodno po meczu, zawiedziony mocno jestem Depayem...tyle co on wygenerował strat, strasznie mozolnie grał...widać też po nim że ma kryzys i pytanie czy z niego wyjdzie i zacznie wchodzić wszystko czy to głębiej siedzi.
Araujo oczywiście klasa.
Natomiast pozytywnie zaskakuje Bombelek, poza tym że wziął na siebie ciężar gry, to i mam wrażenie że fizycznie wygląda całkiem inaczej, trochę masy nabrał i nie jest już takim patyczakiem.
0
@Jacu327 będzie piłka szybko chodzić, nie trzeba będzie zraszać :)
2
@Kengo to już wolę spalinowego "chińczyka" :) jak się coś spieprzy-łatwo i tanio naprawisz, jak podrośnie to i więcej niż te śmieszne 16kmh pojedzie ;)
0
@badurraf Cześć i czapka!
5
OFICJALNIE: Sergi Roberto przejdzie operację uda i będzie pauzował minimum cztery miesiące.
Kontrakt wychowanka Barçy wygasa w czerwcu 2022 roku. Jeśli nie zgodzi się on na zmniejszenie pensji, istnieje szansa, że może już nigdy nie zagrać w barwach Blaugrany.
Via Barca Live...
nawet na takich stronkach idzie wychwycić nadzieję w tekście:
"istnieje szansa, że może już nigdy nie zagrać w barwach Blaugrany."
1
@Piernik Szczerze nie lubię PSG bardzo, ale chcialbym zobaczyć współpracę Messiego z Ronaldo(o ile taka byłaby możliwa).
1
@Ying przecież piłkarz z Portugalii się już wypowiedział :)
2
Były reprezentant ???????? Francji i piłkarz, m.in. Manchesteru United i Juventusu, Patrice Evra o organizatorach ???? "Złotej Piłki".
✍️ (Dajcie znać, czy zgadzacie się z jego słowami).
????️ "Witam Was na gali Złotego Balona. Tak balona, a nie piłki, bo to zawstydzająca sprawa od wielu lat. I już wystarczy.
???????? Robert Lewandowski dostał nagrodę, którą stworzyli specjalnie dla niego. Dlaczego? Bo oni czuli się winni. Tam jest korupcja. Ludzie otwórzcie oczy. Ja jestem nikim, by mówić, kto zasłużył, a kto nie. Ale widzę komentarze: "kradzież, kradzież". Ludzie się nie zgadzają. Gdybym umieścił ankietę o Lewandowskim i Messim, to Lewandowski, by wygrał. Mój przekaz dotyczy tej wielkiej, skorumpowanej organizacji.
Lewandowski był najlepszy i rok temu, i teraz. Zrobił dużo więcej niż Messi. Powiedział, że Lewandowski zasłużył na nagrodę w zeszłym sezonie. Ale co z tym rokiem, Leo?
Robert, jest mi przykro z twojego powodu. Znów zostałeś okradziony. Wszyscy fani piłki nożnej zrozumieją....".
ℹ️ Instagram / Patrice Evra
via Flaschscore
2
@Vampir707 świetne porównanie niema co....porównujesz zamknięcie granic przed "nielegalnymi podkreślam" uchodźcami, do zamknięcia granic dla chcących legalnie przekroczyć granicę..
0
@Zoker to kim jest? Nie jest 9tką może, ale wg. mnie napastnik na prawej flance...
0
@Zoker a gdzie Salah?
9
jedyny słuszny wybór:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/262694829_4879205152123479_8475797504732090860_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=T-0OgzMHQgEAX8-spC5&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f4301eb2e53ccc56251a65d23170065c&oe=61ABC762
0
@kkbarca dobry ten Ferran na poziomie PL naprawdę? czy przereklamowany?
2
@Kitek1640 nie bardzo, ile bym nie spał, chociaż nawet jak mam wolne to koło 7 się budzę, to nie potrafię się wyspać.