0

@chudinhomc ciekawe to co napisałeś, pytanie na ile obiektywne czy nie działa tu trochę efekt placebo. Nigdy nie piłem Yerby-jak to smakuje?

0

kurła szybkie te yntersity dzisiaj som
https://fb.watch/9v5n9ltHDE/

4

@AmigoBlancos słyszę Xabi- przed oczami mam strzał z wyprostowanej nogi na jego klatę Nigela De Jonga...
jak on wtedy go nie połamał korkami to nie wiem.

1

OFICJALNIE: Robert Shwartzman weźmie udział w posezonowych testach F1 w Abu Zabi. Rosjanin dostanie do dyspozycji bolid Haasa
via. Formula 1 News Polska

2

@amanter tia...dobrze że Messi w repce sam wygrywa mecze...

1

@Bobo25 ja coraz częściej również tak mam, a tylko 1,5 roku młodszy ;)
co gorsze, jak oglądam mecz, to mimo że nawet jeśli jest fajny, to zmęczony po całym dniu, ciężko mi w całości drugą połowę wytrwać :D

1

@Zoker pokładałem w nim niegdyś duże nadzieje, super technik, fajna wizja gry...ale coś nie pykło no i te kontuzje..

5

@Mns21 ch..j na to kładę bo i tak damy radę!

7

@IronSanHybrid tu by pasował dźwięk, jak wyłączasz kompa, ten windowsowski taki " tydy dydym..."

0

@Kidd w dłuższej perspektywie, słyszałem że i NL się na to szykuje...

0

@Kidd tak, my też...u nas na 20tu kierowców póki co wiem że +- połowa jest zaszczepiona ale nie powinienem pytać bo to ich prywatna sprawa, tyle że, w tym wypadku pytałem żeby znać ryzyko czy załadują czy nie.
Jednego kierowce przetrzepali, ale miał paszport covidowy i puscili, podobno bez szczepień to dają 48godzin na wyjazd z kraju...

strasznie źle to zorganizowane bo wczoraj mój znajomy w DE(duża firma logistyczna)-jak dzwoniłem rano, to nic nie wiedział, po południu zadzwonił że tak cos dostlai ale nie wiedza jak egzekwować, a dzis rano oficjalny mail,
że do kierowca do załadunku będzie dopuszczony jesli:
1-szczepiony jest
2-ma to oswiadczenie ze ma przeciwciala
3-ma test negatywny(do 24h)

0

@Rastafarnianin to nie są piłki do tennisa?

0

@Kidd nie, ale z klientami niemieckimi których obsługuję(Transport) i nasi kierowcy tam się ładują i przebywają

1

@Ojciec5tkidzieci Niemcy w segregacji mają doświadczenie...chociaż zaraz i inne kraje zapewne dołączą do tego.

w mojej branży właśnie dziś się zaczęło, ktoś kto nie jest zaszczepiony, nie wjedzie na teren firmy z towarem lub by się tego towaru zwyczajnie pozbyć.
Musi być szczepiony lub cert. ozdrowienca lub ich test za 20Eu wazny dobę.

Zaczeli straszyc ze masz 48h na opuszczenie kraju.

2


a to gagatek ;)

2

@AllBundy ja nie spisuję jej na straty, nie oczekuję cudów, ale dopóki piłka w grze, wszystko wydarzyć się może.

2

@horang tu masz:
"Nieszczerze?Nie Dziwią mnie słowa krytyki po wczorajszym meczu.Tragiczna postawa zespołu.

2

@VamosRakieta Luuk już pokazał jakie patelnie z bliska główką potrafił spier....lić.

0

https://www.onet.pl/sport/onetsport/wisla-legia-grzegorz-szeliga-o-korupcji-chce-spokojnie-polozyc-sie-w-grobie/54cnq4g,d87b6cc4

co o tym myślicie? winny sobie niby można rzec, ale fakt faktem, na pewno żyli w innych czasach, gdzie kasa była inna, zarobki dużo nizsze, Legia to klub wojskowy i miała fory niema co ukrywać i pewnie sporo było takich akcji...żal człowieka w dobie kresu jego życia.

1

@LS też się tym zmagam cale 5 dni w tygodniu...i może poza wyjątkiem 1 dzien w miesiacu przy odbiorze wyplaty-bo wtedy jednak troche byloby smutno, gdyby sie okazalo ze firmy brak.

0

@zadafcb ciekawa cieszynka....

3

@zadafcb dla mnie w ogóle te porównania śmieszkowe jak te, są wielką bzdurą...
U nas taka jest często mentalność, że się ze swoich nabija i umniejsza ich wartość (czy to Kubica, czy nawet Lewy że drewno itp) ale faktem jest, że Robert to świetny kierowca i wielki kozak za to, jak wrócił do jazdy po takim wypadku. Gdyby losy trochę inaczej się potoczyły, nie pochodziłby może z Polski to byłoby pewno też łatwiej.
Wystarczy posłuchać wywiadów z innymi kierowcami co mówią/mówili o Robercie.

0

@Eto'o9 R10 nie wiem czy foliarzem, ale wiem że nie chciał się szczepić.

0

@FCBparasiempre a dzięki, nie wiedziałem :) (ironia)

1

@NaFazieHitman na Uk już nic nie reklamują po Brexicie bo i tak nikt niczego tam nie zawiezie :D więc szkoda kasy na lokowanie produktu w kierunku wysp :D

2

@SantinoFortelos no to Kimmich Fichado :)

1

@FCBparasiempre Ludzie narzekają, że Luis Suarez odszedł do Atletico na końcówkę kariery, ale nikt nie docenia tego, ile lat u nas rozegrał zważywszy uwagę na to, że grał już w latach 60tych.

0

https://www.facebook.com/100044519105951/posts/469924254501541/?sfnsn=mo


zobaczcie filmik jak nasz magik i jedna z najlepszych 9tek się mają znów okazje spotkać jakie to emocje..aż się mordka sama uśmiecha, szczególnie pewnie takim jak ja, którzy mają do tych czasów mega sentyment.

0

@Martwy ponieważ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?