KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid śmieszny na pewno :D czy zajebisty to kwestia gustu :)
0
Krzysztof Oliwa i spółka byliby dumni ;)
http://hokej.net/pl/za-granic-/46/news,artykul,13,59737
1
@maroon u nas też tak jest, jak masz umowę normalną o najem, to tak z marszu cięzko jest kogoś wykurzyć ze swojego mieszkania...nie wiem czy nie musi być coś takiego, że mają inne bezpieczne miejsce, w którym zastępczo mogą mieszkać.
1
@Ls0811ale czy ja gdziekolwiek napisałem, że my alby Ty/Wy? mieszkamy w Niemczech?
@hayek ostatnie zdanie w samo sedno.
0
@IronSanHybrid na ścieżkę rowerową za szeroki, na drogę za wolny :D
3
kiedy bombelki są wychowane bezstresowo, możesz wylądować na bruku :)
Berliński sąd zdecydował, że dzieci notorycznie hałasujące w czasie obowiązywania ciszy nocnej, krzyki i trzaskające drzwi są wystarczającym powodem do wypowiedzenia umowy najmu mieszkania.
Wyrok sądu krajowego w Berlinie opisuje Deutsche Welle. Rozstrzygał on w sprawie sporu między najemcami mieszkania a jego właścicielem. Ci pierwsi byli wielokrotnie upominani za hałas, jaki generowały ich dzieci. W końcu właściciel wypowiedział lokatorom umowę najmu, a ci odmówili wyprowadzki zaprzeczając oskarżeniom.
"Wynajmujący złożył wniosek o eksmisję niechcianych lokatorów, a sąd w dzielnicy Neukoelln, po wysłuchaniu świadków, przyznał mu rację" - czytamy w gazecie. Lokatorzy odwołali się od wyroku, ale przegrali także w sądzie krajowym.
via businessinsider.com
0
@BarcaInfo "Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2003 roku, kiedy Van Gaal został zwolniony"
jeden Holender i drugi Holender-przypadek?
3
@FC1899Barca Ole, ja mam dla Ciebie radę, weź Ty no zadzwoń do szanownego Pana Jacka o nazwisku Gmoch. Tak ten z Polski. Machając chłopaki nie nadążają za myślą przewodnią a Pan Jacuś świetnie by Ci to rozrysował!
4
@IronSanHybrid no właśnie, czyli jak za 5zł udało się rok temu kupić masło, a teraz za 8zl to samo masło kosztuje, to nie pieniądz stracił wartość a masło stało się cenniejsze :D
1
@sintesox jak najbardziej może być od złej pozycji, może Cię gdzieś przewiało, może jakiś fatalny ruch w nocy zrobiłeś nieświadomie i coś przeskoczyło? Przyczyn wiele, nie tyle lekarz co może nawet dobry Fizjoterapeuta by coś pomógł.
1
@MontelQ wielkie dzięki o to chodzilo
0
kto podpowie nazwę serialu z netflix, 4 odcinki o sporze niemieckich informatyków z google chyba na temat kradzieży patentu ?
0
@cchesterr43 zabłądziłeś podwójnie, szukałeś auta odnalazleś golą du..ę, i to przy alfie!
0
@baartekk97 a takie coś wyczytałem:
osoby przekraczające granicę w ramach małego ruchu przygranicznego do 24 godzin
czyli jak w ten sam dzień wjadę i wrócę to teoretycznie też nic?
0
Orientuje się jak na chwilę obecną i powiedzmy do końca tygodnia wygląda sprawa wyjazdu do Niemiec i powrotu? Czy muszą być jakieś testy oficjalnie ?itp?
0
@DonMatteo901 taki pirat somalijski w nieco innym wydaniu...
2
@deyna2018 bo to bedzie jak sprzed denominacji złotego, będziesz zarabiał milony, i te miliony będziesz wydawał tak, że za wiele nie zostanie, ale co będziesz milionerem to twoje ;)
0
@Emhyr taka pewność siebie poparta wiedzą i wynikami czy populizm?
1
@mekston zgadza sie
1
@Janiama Słowo klucz, Atletico vs. Real, Morata vs. Valverde.
0
@mekston tak, ale nie ukrywajmy, że było też bardziej komu asystować...
2
@Woland10 daj znać, jak zadecydujesz komu wręczysz te złotą piłkę i kiedy.
1
@Danny Gaucho błąd, że do Atletico-czyli rywala po mistrzostwo(tak wiem,-jakie mistrzostwo).
Ale trzeba tu dodać, że Suarez u nas nie grał pod koniec tak samo, jak pod wodzą Simeone...tu jak widać nowa motywacja no i trener też pewnie ma swoje sposoby.
1
@Deviler zawsze zostawiam, bo często się zdarza że Pan Mietek, stojąc lekko pod górkę, nie używa ręcznego, tylko trzyma hamulec, i w momencie jak puszcza hamulec by wcisnąć sprzęgło, wrzucić bieg i dać gazu, w tym momencie lubi się przetoczyć z tej górki, i wtedy mam czas jeszcze na reakcję zanim mi "wjedzie w przód".
1
@Ghotti spoko są te na magnes, co przyklejasz kółeczko albo też masz już etui z tym kółeczkem z tyłu telefonu, wciszkasz w kratkę nawiewu uchwyt i przykładasz telefon...bo te zaciskane to wkurzające.
6
fajny plac zabaw, taki proedukacyjny i nowoczesny za razem. :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244361295_4328808493869374_7908218781081789901_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=e030gRhgdOEAX8YnxXR&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=fd166c036c4d39d21dce15e492beb8dc&oe=619CDDEE
0
@Janiama a ja uważam, że konsekwentny tu powinien być Mingueza, który w ogóle nawet nie ruszył jakby nie patrzeć, bronić swojej pozycji bo to on jest obrońcą, a był wyżej niż 9tka... wywalone miał całkowicie.
6
Koemana jako trenera lubić nie trzeba, jaki piłkarz Barcy zostawił swój historyczny wkład, jako człowieka tez nikt go lubić nie musi, ale szanować jako człowieka każdy powinien.
Poniżej krytyki jest zachowanie w stylu bydlęcia, które niszczy mienie człowieka, zastrasza w grupie rzucając wyzwiska.
Nauczmy się w końcu, że sport to piękna sprawa, dużo tam emocji w tym skrajnych...ale na końcu to tylko sport i nie powinno dochodzić do sytuacji jakich doszło.
0
@Pablit Real zagrał wczoraj słabiej od nas? to taki sarkazm? oni chociaż biegali, z kontry potrafili się tak łatwo przemieścić w nasze pole karne że szok, i to bez jakiegoś mega grania..srodka u nas brak... Mingueza przy 0:1, stracił piłkę i miał w dupie żeby się ruszyć i odebrać, truchtał sobie, tylko Mepmphis biegł do pewnego momentu a Alaba zrobił swoje...dobrze że Koemann go za to zdjął to może trochę go oświeci bo ma takie od czasu do czasu odchyły.
1
@zadafcbjedna to była by nawet mocnym klopsem możnaby powiedzieć..ale nie uznali :)