KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BorzyKrzys najważniejsze są 3 pierwsze słowa, resztę można skreślić.
7
@Bykunn na premiera dawać go!
0
@Rastafarnianin no painta ktoś pięknie ogarnia...jak się przymruży oczy ala morawiecki-to można pomyśleć że nie jest to wcale fejk...
0
@DaPidejpi nudna ta akcja jak flaki z olejem...
1
@clyde jak to dlaczego?jedno hasło: propaganda.
Białorusini robią z siebie tych dobrych, pomagają im dojechać do granicy i nawet szturmować granicę-pilnują ich, a to źli Polacy odgrodzili im drogę do dobrobytu w Niemczech, za który zapłacili majątek, też najprawdopodobniej Białorusinom w dużej mierze.
1
@Oskar00 dostałem kiedyś niewinnie strzała w boczną część stopy, nie mogłem się podnieść, a wchodząc po schodach robiłem to na siedząco...nic nie połamane, stłuczenie po prostu..czułem parę dni...
teraz za to mam od 2-3 tygodniu ból, gdy mocniej stoję na pięcie(obawiam się jakieś ostrogi czy coś),
także potwierdzam-boli i wkurza.
0
@VegetaPolska Chińczyk + Alfa to zdecydowanie nie wróży nic dobrego ;)
0
@ściah cały czas? nie doczekałeś się płyt tylko od razu mp3?:) ja po kasetach na cd przeskoczyłem, a już jak mp3 na cd można było nagrywać to już w ogóle raj-gdzie tyle piosenek na 1 nośniku :)
2
@Rust_Cohle i kolejki u lekarza od samego rana blokują! Młody Dembele śpieszący się do pracy na pewno będzie bluzgał, fakt że po Francusku bo innego nie zna-o tyle dobrze.
1
@Kredon tak znam, żony koleżanka z pracy, raz miała covid-nie wiem czy wtedy już była szczepiona, później się zaszczepiła i teraz ma znowu covid.
1
@AmigoBlancos tak wszędzie piszą, no i że 53 lata..
1
@arcziFCB to nie za chwilę, to już.....żona już w weekend się taplała, ja w tym czasie w cieplutkim domku sobie odpoczywałem :D
0
kto tak w aucie miał? :) i wkurzał się na każdej dziurze jak płyta się zacinała mimo antishocka :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/255506988_4495150400561568_3001089592289746892_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=w0Y0o88_dFMAX_gs6so&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b2cb5f8e0233b81188563c4d98007031&oe=61989064
1
Czytałem gdzieś, że do obrony granicy w Kuźnicy przed migrantami został poproszony Wojciech Szczęsny ale po ostatnich występach, stwierdzili, że sobie jednak bez niego poradzą.
0
@hardmind tak, ważne tu jest "kiedys". Ale teraz jest cieniem siebie samego zarówno w repce nic jak i klubie.
0
czy Szczęsny to taki Ter Stegen Polski, czy raczej Ter Stegen jest takim Szczęsnym Barcelony?
1
powiem tak, o doping jestem spokojny, niezastąpiona Foto Higiena jest na miejscu jak zawsze.
33
pensja: a dasz radę tak za darmo trochę pograć?
zmienne będą interesujące!: -karta multisport, darmowy leżak na plaży i gwarantowany, mocno rozwijający się projekt sportowy.
4
ilu mamy takich gagatków :)
https://zapodaj.net/images/36d5bf729b7a9.jpg
0
@Rewolucja123 ten Pan:
https://www.footballdatabase.eu/images/photos/players/2000-2001/a_1/1107.jpg
nie, to nie Aspas z Celty :)
2
@barcamember tak jak i w drugą stronę, antyronaldosy, dowartościowujący się tym, gdy mu nie idzie...lub po prostu nie strzela..a prawda jest taka, że gra tyle lat na takim poziomie że raczej na to nie mają szans Ci, do których się go porównuje.
3
@prokofiew kolorowy mr.doctor...
również uwielbiałem go oglądąc, walki z Biaggim etc. aktualnie trochę mniej spektakularne to wszystko się wydaje...ale może z perspektywy czasu tak to wygląda.
3
@Barca1992 pali głupa jak zawsze, a głupi nie jest-to pewne.
7
@Janiama skąd te statystki lub informacje? jakąś ankieta? jakie źródło?
0
@Alvarinho ajjjj zapomniałem, o McGyver!
1
@damiano996 jestem tego samego zdania, jednak mam nadzieję, że chodzi tu bardziej o rolę zmiennika/trenera/podpowiadacza niż stawianie faktyczne na nich, bo tu faktycznie przyznaję rację, że natury nie oszuka i zabraknie tej fizyczności mimo chęci.
18
kto oglądał za gówniaka ręka w górę!
1) Drużyna A (A Team)
2) Nieustraszony (Knightrider)
3) Superman
4) Chuck Norris- Texas Ranger
5) Słoneczny Patrol-dla równowagi żeby na fajnie dupeczki popatrzeć.
4
@amanter zapewne jeden z nich to Donatello zwanym ymbapppe z ciemnej uliczki wyskoczył, Alba coś o tym słyszał.
40
haha szach i mat ze strony Gerarda ;) wszyscy tu już psy wieszali że sie nie podporządkuje a tu ciach-jako pierwszy przyjechał....
tak tak wiem, nie wiadomo jak to długo potrwa.
2
@FCBparasiempre pamiętam to...szok, z zewnątrz wydaje się że gość miał wszystko, zdrowy, kasy nie brakowało, rodzina etc. a jednak jak w głowie depresja siedzi to jak tykająca bomba...przykre strasznie dla rodziny, żony.