KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz super, ale to z tej stronki brałeś bo jak widzę dolary to mój mózg zaraz to mnoży razy czas i razy cło i razy problemy :D
0
@domin1515 @Gaz
jako że nie noszę soczewek ani okularów, a nawet raczej nie mam tych objawów, więc jestem laikiem z brakiem wiedzy na ten temat, ale zainteresowało mnie to brak zmęczenia-bo też siedzę na tel i kompie po dobre 8h-nie licząc prywatnie w domu komórka etc. Więc pytanie czy dla takiego jak ja,będzie jakaś róznica etc.
0
@Slawelli nie umniejszając prywatnym uczelniom, ale tak czułem ze to nie państwowa po kierunku. To praktyki mogą być ciekawe ;)
0
@Slawelli są takie studia jak tuning samochodów? Wow
0
@Gaz masz linka z ciekawości jakie to są dokładnie okulary?
0
@Cwaniak4 kolega zamówił Superba-10 miechów oczekiwania niby. Kupujesz w 2021, a w 2022 odbierasz auto z rocznika 2021. Bezsens.
0
@Colon toasty z serem+szynka+pomidor+majonez(winiary oczywiscie) + pieprz+sol
a do picia gruszkowy sommersby 0%.
0
@!34RC3!_0N4 elektryk to szerokie pojęcie...samochodowy czy bardziej taki od instalacji domowych/firmowych etc?
0
@hefaj6 spoko, jak się żyje tak faktycznie? jest ciężko jak to pokazują czy da radę zważywszy na to że przy tej inflacji i cenach faktycznie wszystkim ciężko.
0
@Grande91 no to pokrewnie widzę, zadowolony z roboty?
0
taka luźna ankieta dla chcących z własnej ciekawości bo jednak sporo osób ciekawych się tu przewija, pytanie brzmi:
1) Kim jesteście z wykształcenia, a jaki zawód faktycznie wykonujecie...no chyba że studenci to co studiują...
zacznę od siebie z wykształcenia inż.Elektrotechniki, natomiast wykonywany zawód (całkiem przypadkiem to wyszło bo nie moja branża) logistyk.
15
@mekston to jest walka z wiatrakami :) zaraz dostanesz odpowiedz,
ale on nie musi juz pracowac, bo ma tyle a my nie mamy :D
1
@Mr8lack przecież widać że młodziak, nastolatek :D
https://celebsaga.com/wp-content/uploads/2021/10/047f28f6e6ea10f12af7095e5e2f12.jpg
1
@Oskar00 czego uczysz?
2
@krawczykPSG jak to "Lewy ostatnimi czasami sam Argentyne ciągnął a Robert jedyne do czego nas doprowadził to ostatnie miejsce w grupie na EURO"
czyli nie dosyć że Lewy ciągnął Argentynę, Bayern to jeszcze w Polskę ma ciągnąć? to nie koń co turystów na zakopiance ciągnie!
1
@AmigoBlancos ale widać idealnie jaki w Paryżu jest brak słońca..mimo iż tylu tam "mulatów" :)
1
jak tam Wasze rozmowy o prace?
https://zapodaj.net/images/f0af4a3b0ee4e.jpg
0
@IronSanHybrid a gdzie syn Gravesena się pytam? :D
1
@draxidox generalnie, jak porównuję czas, kiedy ja chodziłem do podstawówki, a do tego co mój syn teraz ma w 2giej klasie, to jestem faktycznie ździwiony bo nie pamiętam bysmy mieli tyle obowiązków, wprawdzie zajęcia ma od 8 do 13:30 max 14:30,(a i tak do 15tej siedzi na świetlicy bo niema komu go tak prędko odebrać, ale jak wraca, to zadan nasrane-ja pytam po co tyle? bo w domu nie raz jeszcze 2h nad tym spędza. Dodatkowo nacisk na takie tematy że ja w tym wieku chyba połowy z tego nie ogarniałem, pomijam fakt że w przeciągu 2 tygodniu 4-wiersze na pamięć.
1
@FC1899Barca ja pierdziu...jak sobie przypomnę Brazylię z 94 roku te mistrzostwa, jak oni odstawali od reszty i jakie to emocje były, później jak ich Francuzi rozjechali w Finale u siebie w 98 roku byłem w takim szoku, że to w ogóle możliwe...piłka od tego czasu mocno się zmieniła..niekoniecznie na plus dla widza.
1
@Cariones kontrolę miał równo tydzien temu, ale po 3 dniach dopiero prokuratura zaczęła działać z oskarżeniami :) taki nam to wybuchowy Maciuś :)
0
Szczęsny zatrzymany kierując samochodem pod wpływem na ok. 0,6 promila. Prawo jazdy zostało zatrzymane. Maciej Szczęsny dodam tylko, nie Wojtuś jak coś :)
0
niewielu docenia pracę i dokonania trenera:
0
Dlaczego Zlatan ogolił się na łyso, i dlaczego zaczął grać na bramce w San Marino?
0
po obejrzeniu wczorajszego meczu stwierdzam że Belgia chyba nigdy nic nie wygra, jakby nie mieli mentalu.Co z tego że indywidualności są, jak jako drużyna nie potrafią utrzymać presji. Odkąd pamiętam często na nich liczono że złote pokolenie, że w końcu ich turniej a finalnie zawodzili...
1
@bartekvisca podpisuje się pod tym, zarabiam dobrze i finansowo nie narzekam ale nie jest to moją pasją...
4
@dafik85 a może i nie szkoda, nie kasa najważniejsza...
5
pierwszy raz po 12 latach pracy w 1 firmie, będąc chory wziąłem l4 zamiast z urlopu czy też pójść do pracy..powoli przestaje widzieć jelenia stojąc przed lustrem. Od razu lżej jakoś.
0
@Joe_Pesci wielkie dzięki dobry człowieku.
0
widziałem jak któryś użytkownik, dawał posta z podziękowaniami, za jakiś przepis na leczenie bólu gardła-ktoś podpowie/zaktualizuje informacje? Bo ledwo przeczytałem rano i mnie chwyta coś. Dzięki