0

@Gaz super, ale to z tej stronki brałeś bo jak widzę dolary to mój mózg zaraz to mnoży razy czas i razy cło i razy problemy :D

0

@domin1515 @Gaz
jako że nie noszę soczewek ani okularów, a nawet raczej nie mam tych objawów, więc jestem laikiem z brakiem wiedzy na ten temat, ale zainteresowało mnie to brak zmęczenia-bo też siedzę na tel i kompie po dobre 8h-nie licząc prywatnie w domu komórka etc. Więc pytanie czy dla takiego jak ja,będzie jakaś róznica etc.

0

@Slawelli nie umniejszając prywatnym uczelniom, ale tak czułem ze to nie państwowa po kierunku. To praktyki mogą być ciekawe ;)

0

@Slawelli są takie studia jak tuning samochodów? Wow

0

@Gaz masz linka z ciekawości jakie to są dokładnie okulary?

0

@Cwaniak4 kolega zamówił Superba-10 miechów oczekiwania niby. Kupujesz w 2021, a w 2022 odbierasz auto z rocznika 2021. Bezsens.

0

@Colon toasty z serem+szynka+pomidor+majonez(winiary oczywiscie) + pieprz+sol
a do picia gruszkowy sommersby 0%.

0

@!34RC3!_0N4 elektryk to szerokie pojęcie...samochodowy czy bardziej taki od instalacji domowych/firmowych etc?

0

@hefaj6 spoko, jak się żyje tak faktycznie? jest ciężko jak to pokazują czy da radę zważywszy na to że przy tej inflacji i cenach faktycznie wszystkim ciężko.

0

@Grande91 no to pokrewnie widzę, zadowolony z roboty?

0

taka luźna ankieta dla chcących z własnej ciekawości bo jednak sporo osób ciekawych się tu przewija, pytanie brzmi:
1) Kim jesteście z wykształcenia, a jaki zawód faktycznie wykonujecie...no chyba że studenci to co studiują...

zacznę od siebie z wykształcenia inż.Elektrotechniki, natomiast wykonywany zawód (całkiem przypadkiem to wyszło bo nie moja branża) logistyk.

15

@mekston to jest walka z wiatrakami :) zaraz dostanesz odpowiedz,
ale on nie musi juz pracowac, bo ma tyle a my nie mamy :D

1

1

@Oskar00 czego uczysz?

2

@krawczykPSG jak to "Lewy ostatnimi czasami sam Argentyne ciągnął a Robert jedyne do czego nas doprowadził to ostatnie miejsce w grupie na EURO"

czyli nie dosyć że Lewy ciągnął Argentynę, Bayern to jeszcze w Polskę ma ciągnąć? to nie koń co turystów na zakopiance ciągnie!

1

@AmigoBlancos ale widać idealnie jaki w Paryżu jest brak słońca..mimo iż tylu tam "mulatów" :)

1

jak tam Wasze rozmowy o prace?
https://zapodaj.net/images/f0af4a3b0ee4e.jpg

0

@IronSanHybrid a gdzie syn Gravesena się pytam? :D

1

@draxidox generalnie, jak porównuję czas, kiedy ja chodziłem do podstawówki, a do tego co mój syn teraz ma w 2giej klasie, to jestem faktycznie ździwiony bo nie pamiętam bysmy mieli tyle obowiązków, wprawdzie zajęcia ma od 8 do 13:30 max 14:30,(a i tak do 15tej siedzi na świetlicy bo niema komu go tak prędko odebrać, ale jak wraca, to zadan nasrane-ja pytam po co tyle? bo w domu nie raz jeszcze 2h nad tym spędza. Dodatkowo nacisk na takie tematy że ja w tym wieku chyba połowy z tego nie ogarniałem, pomijam fakt że w przeciągu 2 tygodniu 4-wiersze na pamięć.


1

@FC1899Barca ja pierdziu...jak sobie przypomnę Brazylię z 94 roku te mistrzostwa, jak oni odstawali od reszty i jakie to emocje były, później jak ich Francuzi rozjechali w Finale u siebie w 98 roku byłem w takim szoku, że to w ogóle możliwe...piłka od tego czasu mocno się zmieniła..niekoniecznie na plus dla widza.

1

@Cariones kontrolę miał równo tydzien temu, ale po 3 dniach dopiero prokuratura zaczęła działać z oskarżeniami :) taki nam to wybuchowy Maciuś :)

0

Szczęsny zatrzymany kierując samochodem pod wpływem na ok. 0,6 promila. Prawo jazdy zostało zatrzymane. Maciej Szczęsny dodam tylko, nie Wojtuś jak coś :)

0

niewielu docenia pracę i dokonania trenera:


0

Dlaczego Zlatan ogolił się na łyso, i dlaczego zaczął grać na bramce w San Marino?

0

po obejrzeniu wczorajszego meczu stwierdzam że Belgia chyba nigdy nic nie wygra, jakby nie mieli mentalu.Co z tego że indywidualności są, jak jako drużyna nie potrafią utrzymać presji. Odkąd pamiętam często na nich liczono że złote pokolenie, że w końcu ich turniej a finalnie zawodzili...

1

@bartekvisca podpisuje się pod tym, zarabiam dobrze i finansowo nie narzekam ale nie jest to moją pasją...

4

@dafik85 a może i nie szkoda, nie kasa najważniejsza...

5

pierwszy raz po 12 latach pracy w 1 firmie, będąc chory wziąłem l4 zamiast z urlopu czy też pójść do pracy..powoli przestaje widzieć jelenia stojąc przed lustrem. Od razu lżej jakoś.

0

@Joe_Pesci wielkie dzięki dobry człowieku.

0

widziałem jak któryś użytkownik, dawał posta z podziękowaniami, za jakiś przepis na leczenie bólu gardła-ktoś podpowie/zaktualizuje informacje? Bo ledwo przeczytałem rano i mnie chwyta coś. Dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?