0

@Borneo brak kierowców to jedno, a wielka liczba kierowców, którzy już są, nawet dobrze jeździć nie potrafi...nie wspominam o cofaniu etc. ;)

4

@kodi77 a dlaczego w takim razie Ty wchodzisz na ich stronę?

0

@Rust_Cohle a Messi w ogóle zagra? w flaschscore mi pokazuje, że występ jest pod znakiem zapytania..

22

jak mawia stare chińskie przysłowie: "a srał go pies".

0

0

@barcelonaLM robi wrażenie z bliska...

3

@IronSanHybrid takie właśnie artykuły, zdjęcia, karykatury i inne na pewno nie pomagają mu...jest młody, a oczekuje się od niego że będzie zbawcą...

0

w tym czasie miał 2 dni wakacji od piłki nożnej :D

4

Z Fatim miałem wczoraj tak, że troszkę się bałem wczoraj i pewnie na dłuższy czas ze mną to uczucie zostanie, by nic mu się znowu nie odnowiło...
Do jego formy po leczeniu też podchodzę z dystansem, jednak zaimponowało mi to, że w akcji bramkowej nie miał kompleksów i sam uderzył, ja w głowie miałbym już bezpieczniejsze podanie(bo okazja dogodna do oddania dobrego podania była) jednak on wziął ryzyko na klatę, które się opłaciło-to ukazuje tylko jego silną psychikę.

0

@LeoMessiah też uwielbiam, miałem w rodzinie zawsze psa..teraz na swoim od jakiegoś czasu też...jest kolejny członek rodziny.

0

@Garbatyy ostatnio tak właśnie sobie te kolanko Maradony przypomniałem...zgasił światło bramkarzowi mocno...

1

@FC1899Barca Dlaczego dzban jest głośny?bo wewnątrz jest pusty :D

2

@Dembouz1899 równie dobrze można by powiedzieć, że Ansu podczas celebracji mógł również ukoronować dokonań poprzednika z tym numerem dając jakis gest w kierunku Messiego czy też mając pod spodem jego koszulkę, jak to zrobił Leo w przypadku Diego Maradony pośmiertnie..ale owszem, nie wszystko widać w necie, co nie znaczy że tego niema.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla wspieramy go z całych sił, bo na innego nas nie stać, a tym bardziej na płacenie odprawy Ronaldowi :)

6

@bartekvisca wstawaj....zesrałeś się :)

0

@Objectivo a ja tu czuje zwyczajną ironię ze strony tbas...mimo iż nick kojarzy się z Tebasem :D

0

Oglądałem wczoraj mecz, ale nie dałem rady i usnąłem nie wiem kiedy.
Rano sobie odpalam kompa w pracy by sprawdzić, klik na youtube, wpisuje Barcelona vs. Cadiz, i wyskakuje : Barcelona Cadiz All Goals & Highlits...
więc tak: z tych Highlits za wiele nie było a All Goals to nie wiem po co w tytule w ogóle się znalazło jak nie było ani jednego :)

0

@gumaz dzieci nie pozwolą :D

0

@gumaz piwko z pewnością już nie, po piwie jeszcze szybciej usypiam :D

2

14.25 a mi się w pracy momentami oczy przymykają, jak ja do tej 22:00 dotrwam, nie mówiąc do końca meczu...

0

@Krazas mój błąd :)

0

@Katalonbar patrząc na zdjęcie jak i historię możnaby rzec " w czepku rodzony" :)

4

@Katalonbar oczywiście trzeba być realistą (nie mylić z kibicem realu) co do swoich możliwości, ale nigdy nie wolno brać 0:3 w ciemno, gran derbi dzieli się swoimi prawami i tam się wydarzyć może wszystko...

5

@michal2007 bardzo mi przykro, znam ten ból niestety i wiem jaka to strata...miałem tę sytuację z 4 lata temu, nasz kochany golden też tak odszedł mimo iż wszystkiego próbowaliśmy. Trzymaj sie!

0

@Transu96 haha dokładnie, niby było prawie finito, ale czas zaczął się wydłużać :D i to wku....wienie

6

@FC1899Barca 0:02 - myślałem, że grają w papier, nożyce, kamień.

0

@zibiku takie już nie podejdą? cenowo były kiedyś dosyć spoko
https://a.allegroimg.com/s1024/0c6482/4ce8fa6d4428aa6091da209c558d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?