19

kurde, a myślałem ze te reklamy tutaj już mnie nie zaskoczą a jednak

https://zapodaj.net/f613155a5e835.jpg.html

9

wracając do Gaviego, jest wychwalany za dojrzałość, za kreatywność itp..

ale mi ten chłopak imponuje mocno tym, jak gra silnie stojąc na nogach, jak wchodzi agresywnie w odbiór i jakim jest walczakiem..no i nie kładzie się przy każdym starciu ostrzejszym i nie symuluje...no daje mi taki powrót do przeszłości jak kiedy pilke się oglądało

0

crakitic rakitic

1

@Ojciec5tkidzieci oczywiście że top, dzięki za oznaczenie i tekst...

0

Umtiti jak nie zimą to chociaż wczesną wiosną! a w Barcelonie czasem tak ciepło jest że i w styczniu możnaby się poczuć wiosennie!

3

@ranger3120 został wyeliminowany przez 5tą dawkę, jednak zmutowały i powstał nowy wariant Kappamu, zwanym Diadora, który jest spokrewniony z Lancaster.
Podobno 7-8 dawka powinna już te warianty eliminować.

0

@BART97 trzeba do Gdynii się udać, może są miejsca dla "chętnych".
https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/tymczasowe-kwarantanny,558710
teraz widziałem aktualne to zdjęcie, to już mury stoją, okna, stan zamknięty, piękne budynki, takie niskie parterowe, wiele okienek i całość drutem ogrodzona...

1

@koziar dokładnie, to było F1 a to były rajdy:


0

@FC1899Barca wrócili na swoją pieprzoną grzędę :D ups nie o ten klub chodziło :D

0

@Jakchcesz ale ja nie wyliczam co jest bardziej fe, po prostu uważam że to nie jest na miejscu.
Takie wyliczanie, które zachowanie jest bardziej nie na miejscu kojarzy mi się z argumentami naszych polityków:
A) Oni kradną!
B) Tak, ale oni dużo więcej nakradli!

0

@Bocheno1 ja na to tyle, że zarówno czy jestem antyszczepionkowcem lub też za szczepionkami, to mimo wszystko uważam, że przy takim komentarzu dodawanie śmieszka to po prostu nie na miejscu...problemy zdrowotne a już związane z sercem to nie powód do szydery.

6

@Comfortable_ prawdziwy przyjaciel to powinien zakończyć karierę swoją na cześć solidarności z nim!

0

@kuz i ja również, i tak samo mnie to wku...ia, że temat szczepionek, potrafi ludzi dzielić tak samo jak polityka, w imię tego potrafią się pozabijać niemalżę...

dlatego żyjmy i dajmy żyć.

1

@kuz ale nie powiesz chyba, że to wymądrzanie się i wmawianie swojej racji działa w dwie strony? nie tylko ze strony "antyszczepionkowców" ale też w drugą stronę ze strony "proszczepionkowców"...

bo chyba spotkałeś się z wpisami typu: foliarze, szury i inni?

Edit: i ograniczanie sie do tego, że to tylko w Polsce tak jest, jest po prostu bzdurne, bo jest to również na zachodzie, ale trzeba spojrzeć dalej niż na swoje podwórze..

1

@AmigoBlancos to fakt, jako kibic Barcy muszę przyznać, że styl gry Marcelo od zawsze mi się podobał.

0

@Xwowrak jeśli chodzi o ciuchy to najlepiej stacjonarnie, jednak dostaje gorączki jak mam iść na zakupy..

online to jest to, porównanie, wygoda. etc.

1

@lucas/catalan mocno kibicuję młodziakom, Kubica szlak już przetarł, Orlen pokazał też, że może kasą sypnąć co jest kluczowe niestety w F1. Może akurat się uda i będziemy się cieszyć kiedyś jak teraz Holendrzy.

0

@endriuuu2 dawać go do Barcy..oh wait :D

0

@Colon no widzę że jakaś podpucha, ale ja tak bardziej na poważnie uważam, i uważał będę, że fajnie jakby Barca była w takiej formie jak jest, jak najdłużej.

1

@Colon nie i jeszcze raz nie, nie chciałbym żeby ktokolwiek wykupił Barcę, nawet jeśli ma grać Ligę Europy a nawet i nie, a tym bardziej nie jakiś szejk.

1

@Zoker przecież on za Suarezem tęskni, widać od razu gołym "okiem".

1

@MeS5i_99 test nierówny testowi, u nas jeden pracownik się testował, wyszedł negatywny, następny dzień inny test, i pozytywny.

0

@bartekvisca kurła, ile ja zaoszczędzę, że moich synów sam strzygę :) myślałem że fryzjer to 15-20 bardziej ;) u nas barber właśnie bierze 60..no ale to może ceny małomiastowe.

2

@Woland10 "nie tak, jak pewien Argentyńczyk z Rosario" i już wszystko wiem.....dziękuję dobranoc..

1

@Krzychu1010 sen, jeszcze raz sen...możliwości jest wiele, może przed kompem za długo siedzisz?

0

@Messibestplayerintheworld a co my tego grubasa mamy w dowód wpisanego czy co? chcieć to on sobie może....

0

@WojciechM ale powiedz, że grałeś kiedyś gdziekolwiek regularnie...i grywałeś chociaż co 3 dni pełne mecze?

5

mecz potrzebny w środku tygodnia jak świni siodło...

1

link do losowania:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?