0

@ClassicRock ściagam 33mb- 20minutowy utwor...ciekawe ciekawe :D

0

@masq u mnie w firmie, na odwrót, często ludzie nawet jak nie do końca czują sie zdrowi to przyjdą(w tym ja-chociaż zaczynam dorastać do tego że nie jest to dobre), ale z ta roznica ze robie u prywaciarza, niema nadto ludzi zastępujących-po prostu wrócisz i w większosci musisz nadrobić, tudziez czasem nie masz spokoju na telefonie nawet w wolnym czasie :/

0

@papajak2137 cos wiecej? bo na razie znalazlem info "phonkytown" to tytul jakiegos albymu hip hopowego...

0

polećcie jakąś fajną unikatową nutę (nie jakiś pop rap ciężki itp) coś bardziej instrumentalnego/może być też elektronicznego ale nie coś, co w radiu publicznym się słucha...

0

@Toretto a ok:) chyba ze tak Dominic

1

@Toretto dużo się zgadza prócz tego że 8 lat nie grał nic, szybko zapomnieli już ekscytacje meczowe krzycząc Big Sam...jak Umtiti faktycznie był w formie i zdrowy to naprawde byl kawał piłkarza...

1

100% Dembele- róbcie screeny, strzelony zatopiony!

0

dobre wieści:

‼️ Ronald Araujo trzy dni po operacji ręki wrócił do treningów z całym zespołem!

???? Urugwjaczyk prawdopodobnie zostanie powołany na środowy mecz półfinału Superpucharu Hiszpanii!

Via Barca Live...


0

@kkbarca teraz to zabawa w "statki" dopiero się zaczęła :) https://kreatywnymokiem.pl/wp-content/uploads/2016/03/statki3.jpg

0

@Odcinkowy Jeśli arcydzieło, to sprzedaż Umtitiego :D

1

@Momals11 żyjąc z majątkiem takim jak on, jakoś bym przetrwał ten smutek.

1

@Medium śmieci wynosisz w garniturze? :)

0

@Zoker prawda jest taka, że Barca nas przyzwyczaiła do życia w sukcesie, dla nas brak mistrzostwa, dubletów itp to porażki...przez wiele lat bycie czołowym klubem Europy, wuhodowało masę kibców żyjących właśnie w tej bańce zwyciestwa, nie pamiętając, że bywały przed tym i dużo gorsze czasy...dlatego nie docenia się..

powiem szczerze, może to dziwnie zabrzmi, ale ja ostatnio z większymi emocjami podchodzę do meczów, gdyż nie wiadomo jaki będzie wynik, nie to co kiedyś gdzie tylko 3-4 mecze w Lidze dawały jakiś znak zapytania a resztę ogrywaliśmy regularnie.

1

@IronSanHybrid probowalem ale dzieki za checi...

1

@IronSanHybrid raz tak wlasnie zrobilem podobnie, i mi zablokowali jego konto :) i tak troche sie cykam, ale chyba niema innej mozliwosci?
ze np doladuje swoje konto i "oddam" synowi te kase?

1

Potrzebuje Waszej pomocy, może akurat jakaś mądra głowa wie jak pomóc.
Mianowicie kupiłem w Dino synowi karte Google Play(50pln-potrzebna do jakis tam dodatkow w grze). Ma zalozona na komorke ochrone rodzicielska-family link(bo inaczej ponizej 13tego roku) czy jakos tak nie moze miec wlasnego konta google.
No i teraz przy wprowadzaniu kodu na jego komorce i koncie wyskauje blad:
prs-gcrpm-01.
W komorce jak cos kraj jest jako Polska, itp.


1

@kaamil1910 Na dzień dzisiejszy Umtiti ma zero ofert transferowych ????

[Moises Llorens

1

@pele1282 zobaczcie jaka solidarność pomieszana z radością :) reszta jak mu kibicowała... gdyby te pingwiny miały więcej ludzkich cech, to część by stała komentując, uda się nie uda, druga część by robiła zdjęcia i nagrywała filmy, a garstka by podleciała pomóc ;)

1

Na dzień dzisiejszy, nasz kochany szaman Samuel Umtiti ma dokładnie 0 ofert od innych klubów-jak myślicie, którą wybierze?

5

@tomek8756 przynajmniej nie będzie zdziwiona jak ją będzie wyzywał, bo że potrafi to już się przekonała:)

19

ale kuriozm, gola strzela wysmiewany przez własnych kibiców De Jong, a asystuje 38 letni Dani Alves, który był tu też za poprzedniej kadencji niebotycznie krytykowany za jego wrzutki...pieknie

1

@Ojciec5tkidzieci może się wstydzi troszkę :D

0

@Simusamu10 Amen....w samo sedno.

1

@Ls0811 porównujesz nakrycie głowy/ciała do szczepionki-ingerującej w twoje ciało?serio?

5

@MesQueUnClub96 Djokovic Ty Szurze za 3....2.....1.....

0

szkoda chłopa, chyba głowa za resztą nie nadążyła, bo jakby prezentował poziom jak w swoim prime w LFC, to żaden Ferran ani inni nie byliby mu w stanie dotrzymać kroku...
Wszystkiego dobrego Coutinho!

0

@Survier serio, jak była nasza klasa-to ją też używaliśmy- a znajomi z zagranicy na pewno nie :)

0

@Pilka_jest_okragla to tylko pokazuje, w jakim jesteśmy miejscu, gdy odchodził, większość tutaj się mega cieszyła, bo liczyli na coś lepszego(na tle reszty zespołu), narzekali na wieczne wrzutki itp...

a teraz Dani ma być głównym wyborem mimo wieku...

0

@MESSIah16 lub "bądź wolny" by innym tę "wolność" zabierać.

0

x: i ja i ja i ja!!! proszę Pani ja też!
y:tak??
x: Dani Alves powolany na dzisiejszy mecz!
y: ok...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?