3

@Katalonbar Vinicius w jeden sezon zagra więcej minut niż Ousmane przez całą karierę w Barcelonie...nie ma się co dziwić..

4

@Nano22 z takiej perspektywy nagrane to już w ogóle coś pięknego...Ci co to na miejscu mieli szansę zobaczyć....zazdroszczę.

3

@Colin94 przecież on na gamepassie jedzie

1

@michaleu no jest zima, to są śniegi, zamiecie....taki klimat.

70

@ronni37 a no kolega chce nam przekazać, że za kolejny rok, słowa i fakty które teraz są nam wmawiane, mogą okazać się tak samo wiarygodne jak w przykładzie podanym wyżej...ale w chwili ich wypowiadania, każdy kto zachce wątpić w te słowa, jest uważany za spiskowca, foliarza, wariata...

10

@Chinaski czy to zachowanie można zgłosić jako Nop?

1

@Worny chyba z ojcem :D

26

I tak to powinno wyglądać, niby proste, że życie nie powinno być ponad sportem ale jednak Laporta pokazał tu klasę, jadąc na Bernabeu...

1

1

@TheNekro94 @Ojciec5tkidzieci
Oczywiście, że tak jest, i to z teorią spiskową niema nic do tego...
Mam znajomego przedstawiciela handlowego pewnej firmy sprzedającej swoje leki, to wprost powiedział że lekarze mają profity od przepisywania danych leków właśnie od tych firm... Nie raz to wyjdzie ładna sumka/wakacje itp. I to chyba nie jest wielka tajemnica nawet-oficjalnie tego niema...

0

działa Wam NC+GO?
mi wczoraj wywalalo ze zle haslo mimo, iz nie zmienialem nic.

0

@amanter no tak, możnaby się tylko przyczepić że nie wział imprezy na poważnie i w stostunku do reszty mozna to odebrać jako brak dobrych manier/szacunku do reszty zawodników bo czesc tam siedzi powaznie i spokojnie w garniturach a on kamery utrzymac nie moze i sie smieje co chwile do kogos..ciezko okreslic...aczkolwiek nie szukam tu zlosliwosci z jego strony.

0

@amanter wygląda po prostu jakby sie nie przygotował, dzieci w tle bawiace sie kamera itp :)

5

@Alanooo Ci, którzy jadą x kilometrów za innym pojazdem spowalniającym ruch (dla przykładu ciężrówka 70kmh)... podjeżdżają za nią na 3m i tak się wleką, bo nie mają czym albo wyobraźni by odpowiednio wyprzedzić...przez to robi się sznur takich aut i automatycznie wyprzedzenie tego sznuru robi się też większym wyzwaniem...

a jak już wyprzedzasz taki sznur, to nagle ktoś z tych spowalniaczy postanowi wyjechać na twój pas, bez kierunkowskazu i bez spojrzenia w lusterko...

10

@abram3k tyle samo co nasza drużyna ;)

0

@Tuc tik toki, fejsbuki, instagramy..zlodzieje naszych czasow..mam tylko 1 taka apke zainstalowana wlasnie fb ze wzgledu na kontakty z ludzmi...natomiast reszta mi niepotrzebna...

ale masz rację, ludzie strasznie na tym tracą czas-nieraz to sam moją żonę upominam żeby nie siedziala w tel jak jemy razem, albo jak oglądamy film...to już taki nawyk...fajnie czasem sobie odłożyć tel na weekend w domu, na spacer pójść itp.

0

@Bykunn tak wiem, przerażają mnie te nazwy że muszę zmienić majty skoro nie z dupy.

2

Niedzielski ogłasza konkurs dla La Rambli, na nazwę szóstej falii...
aktualnie jest Omikron a potrzebna jest kolejna nazwa...najlepsza odpowiedź wygrywa 5 darmowych maseczek z limitowanej serii od p. Szumowskiego.

1

@Medium dodałbym, dorosłość, do narodzin dziecka...pozniej wszystko wraca jak do dziecinstwa :D idziesz spac czym predzej

0

@bartekvisca już przecież szopki grają od długiego czasu...jaki więc to ma wpływ że będę śledził te dane i się tym jakoś nakręcał? czy przez to jednak otworzą część?

1

@barcelonaLM ktoś to wszystko faktycznie śledzi jeszcze i się tym jakoś mocno emocjonuje?

1

@Kusco15 ten gość to człowiek mem...branie go na poważnie może przynieść poważne konsekwencje na zdrowiu psychicznym

4

@Xerox11 a co to takiego ta "poraszka" ?

0


powrót do przeszłości, zobaczcie jaka to byla piękna gra...no i Lucho jeszcze po złej stronie :)

0

@Bunk420 jescze powiedz że ta fioletowa :)

11

"Pewien dziennikarz zapytał mnie, jak to możliwe, że jeden z synów Batistuty pracuje w punkcie ksero?

To było dla niego coś absolutnie niezwykłego.

Ja mógłbym sobie pozwolić na podarowanie dzieciom luksusowych samochodów, ale wiem, że żadne z nich nie byłoby wtedy szczęśliwe. Nauczyłem ich, że najlepsze rzeczy to te, na które sam sobie zarobisz. Doskonale wiem, że będziesz mieć większą satysfakcję z auta, na które sam zapracowałeś, niż z supersamochodu podarowanego ci przez rodziców.

Mogłem dać swoim dzieciom wszystko, ale wolałem dać im godność"

- Gabriel Batistuta.


Via: ESPN Argentyna

Batigol, i na boisku i poza nim, równy gość.

0

@patrykzmc2000 już widzę jak Süle ogarnia szybkie wyjście spod pressingu :D

0

@Piorun co to znaczy ubezpieczony przez rodziców? bo nie wiem czy to przenośnia?

3

@lucca87 stary niech go bierze do siebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?