KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro porównujesz kalkulatorek, który 100% energii do swojego zasilania jest w stanie zebrać ze słońca...
do fotowoltaiki, w której nie magazynujesz prądu...a sprzedajesz po oczywiście niższej sporo cenie Enei niż kupujesz...
tak jak piszą wyżej, zależy od tego czy są dotacje, ile prądu zużywasz, itp itd
0
@Dzemix111 no to już jest creepy przez taki dlugi czas jeszcze ze ktos pisze..
0
@Czarczokle90 aha, czyli jak kogoś spotkasz raz w życiu,powiesz siema, lub tylko widujesz gdzies po drodze nie znając się chociaż trochę to traktujesz go jako "znajomego"? Wiem, że dużo ludzi takich ma własnie znajomych z neta a na ulicy udają ze nie znaja ale coz..
0
@DaPidejpi no na to wychodzi... dlatego napisałem ostatnie zdanie..
0
@kaamil1910 tak też myślałem zrobić...ale na chwilę obecną już 24 osoby napisały...więc każdemu z osobna trzeba by było..ale to chyba po prostu nie są prawdziwi znajomi jak widać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
w zeszłym roku na jesień zmarł mój kolega z podstawówki, raz na jakiś czas się widywaliśmy na mieście...później gdzieś na ostatni czas wyjechał i tam spędził ostatnie dni życia.
Dziś miałby urodzin, nikt konta na facebook nie usunął i tak sobie spoglądam, i już 4 osoby mu życzyły sto lat dzisiaj...
to tylko pokazuje jacy są "znajomi" na fejsbukach..
2
@Comentateiro lewicowcy wszystko z doświadczenia + telefony zaufania do specjalistów z danych dziedzin.
Pytanie co robią ugrupowania centrowe?
20
jakby to Peszko powiedział, tu meny ledżends....
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s640x640/271663945_276536424465035_7465938341091352054_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bqMO4pAAw7kAX_S6nWe&tn=T7zjgXfpkbjJkF24&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-1SNS7Jt6UNPH1R3djLdxE2Xk2V07Fdvs3b8mo8dP7IA&oe=61E4563E
6
@Peszko07 i to jest jedyne możliwe wyjście z "pandemii"...
Mam znajomego Holendra...ostatnio wrzucał filmy z NL, jak to Policja pału ludzi demonstrujących itp. Zapytałem czy u niego wszystko ok, odpisał w skrócie: z tego powodu właśnie zakupił dom w Hiszpanii i na stałe wyemigrował.
0
@Kengo ból dupy i sprawdzanie wartości zegarków ludzi bogatych/wybitnych i się tym przejmowanie/jaranie- sami zarobili sami wydali, sami je noszą bo lubią. Gdybym miał tyle fortuny też bym takie nosił bo sam się w zegarkach lubuję...
0
@DaPidejpi to tylko moje zdanie oczywiście, ale nigdy nie zrozumiem fenomenu tego "serialu". Nie uważam się za jakiegoś inteligenta ale nadwyraz uwłacza ten serial swoim debilizmem i irytuje.Rozumiem że sarkazm ale ile można oglądąc taki zidiocenie.
:)
16
@UncleDrew ile Leo ciągnął ten zespół, by nie popadł w przeciętność tego wtedy nikt nie doceniał...brakuje go tak czy inaczej...
3
@MesQueUnClub_87 to całkowicie normalne, jest to też odpowiedź dlaczego w "ciepłych" krajach ludzie są weselsi, tańce, inna mentalność etc.
gdzie znajdziecie tyle mrocznej muzy co u skandynawskich artystów ;)?
myślę, że warto się zmusić w tym czasie by wyjść na długi spacer itp...mnie do tego motywuje pies i nawet jak pada śnieg, deszcz lub jest -7 jak wczoraj to dobrze pooddychać i się poruszać.
1
@Nhyz cofać czas...
0
@Kusco15 O! tego dzisiaj jeszcze nie było :)
0
@Rewolucja123 nie zauważam szczerze mówiąć dużej różnicy między Depayem po i sprzed kontuzji(pomijając oczywiście bombowy początek). Nie skreślam, ale hurraoptymizm trochę zszedł.
2
@Bocheno1 które tylko dolary liczyć chciały...
12
@Qba2312 dokładnie, a nasz Noblista nawet jednego uniewinnił...
1
@Recha_0684 bardzo współczuję...to co się wyrabia to jest istne kur...two i Ci lekarze powinni odpowiadać za stracony czas pacjentów(który przy ciężkich chorobach jest przecież bardzo ważny)...zapomnieli chyba już całkiem o przysiędze hipokratesa.
Zdrowia dla siostry i oby to nie było nic strasznego!
1
@Zoker ale krótko przed transferem się zes...ły
1
@martin3131 jeden szybki, drugi śmiały.... (zapraszam do dalszych wersów:D )
0
@MesQueUnClub96 La Rambla nie jest od 18tu lat?
2
@Emhyr Azjaci/Azjatki generalnie z wyglądu wolniej się starzeją..
Ale fakt, 55 lat a gosc nadal gra na poziomie profesjonalnym-podziwiać tylko.
11
@Zoker cięzko mi zawsze uwierzyć w te długotrwałe prognozy...max 3 dni do przodu się coś sprawdza.
1
@Joe_Barbaro nigdy nie widziałem uposledzonego delfina, w ogole w zasadzie nie widzialem delfina..
2
@ranger3120 wyraz twarzy Zoli Szulowskiego :D
10
jakby ktoś się zastanawiał, skąd projektant multipli czerpał inspirację do jej stworzenia:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271673071_4659640914119410_3710537419846585837_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=BScw619S1cIAX9icHES&tn=Z5bYlqoud6-X4sKG&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT9YgKUb0cMN8tNPG5soFVZeGToX-JHFewRM2qPrlzwG_A&oe=61E24573
2
skradzione z neta ale trochę śmieszy:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271669603_1248648752292898_5246347411703206664_n.png?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=d5Djn4Np1DAAX9Ox1p4&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-TAFW_jwfiC1h-OgDMBbKTKJGyvRsKsBT6NANJg-XMAg&oe=61E2EFA3
0
@pt9 dzieki, juz sciagam;)