0

@Comentateiro porównujesz kalkulatorek, który 100% energii do swojego zasilania jest w stanie zebrać ze słońca...

do fotowoltaiki, w której nie magazynujesz prądu...a sprzedajesz po oczywiście niższej sporo cenie Enei niż kupujesz...

tak jak piszą wyżej, zależy od tego czy są dotacje, ile prądu zużywasz, itp itd

0

@Dzemix111 no to już jest creepy przez taki dlugi czas jeszcze ze ktos pisze..

0

@Czarczokle90 aha, czyli jak kogoś spotkasz raz w życiu,powiesz siema, lub tylko widujesz gdzies po drodze nie znając się chociaż trochę to traktujesz go jako "znajomego"? Wiem, że dużo ludzi takich ma własnie znajomych z neta a na ulicy udają ze nie znaja ale coz..

0

@DaPidejpi no na to wychodzi... dlatego napisałem ostatnie zdanie..

0

@kaamil1910 tak też myślałem zrobić...ale na chwilę obecną już 24 osoby napisały...więc każdemu z osobna trzeba by było..ale to chyba po prostu nie są prawdziwi znajomi jak widać.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

w zeszłym roku na jesień zmarł mój kolega z podstawówki, raz na jakiś czas się widywaliśmy na mieście...później gdzieś na ostatni czas wyjechał i tam spędził ostatnie dni życia.

Dziś miałby urodzin, nikt konta na facebook nie usunął i tak sobie spoglądam, i już 4 osoby mu życzyły sto lat dzisiaj...

to tylko pokazuje jacy są "znajomi" na fejsbukach..

2

@Comentateiro lewicowcy wszystko z doświadczenia + telefony zaufania do specjalistów z danych dziedzin.
Pytanie co robią ugrupowania centrowe?

6

@Peszko07 i to jest jedyne możliwe wyjście z "pandemii"...

Mam znajomego Holendra...ostatnio wrzucał filmy z NL, jak to Policja pału ludzi demonstrujących itp. Zapytałem czy u niego wszystko ok, odpisał w skrócie: z tego powodu właśnie zakupił dom w Hiszpanii i na stałe wyemigrował.

0

@Kengo ból dupy i sprawdzanie wartości zegarków ludzi bogatych/wybitnych i się tym przejmowanie/jaranie- sami zarobili sami wydali, sami je noszą bo lubią. Gdybym miał tyle fortuny też bym takie nosił bo sam się w zegarkach lubuję...

0

@DaPidejpi to tylko moje zdanie oczywiście, ale nigdy nie zrozumiem fenomenu tego "serialu". Nie uważam się za jakiegoś inteligenta ale nadwyraz uwłacza ten serial swoim debilizmem i irytuje.Rozumiem że sarkazm ale ile można oglądąc taki zidiocenie.

:)

16

@UncleDrew ile Leo ciągnął ten zespół, by nie popadł w przeciętność tego wtedy nikt nie doceniał...brakuje go tak czy inaczej...

3

@MesQueUnClub_87 to całkowicie normalne, jest to też odpowiedź dlaczego w "ciepłych" krajach ludzie są weselsi, tańce, inna mentalność etc.

gdzie znajdziecie tyle mrocznej muzy co u skandynawskich artystów ;)?

myślę, że warto się zmusić w tym czasie by wyjść na długi spacer itp...mnie do tego motywuje pies i nawet jak pada śnieg, deszcz lub jest -7 jak wczoraj to dobrze pooddychać i się poruszać.

1

@Nhyz cofać czas...

0

@Kusco15 O! tego dzisiaj jeszcze nie było :)

0

@Rewolucja123 nie zauważam szczerze mówiąć dużej różnicy między Depayem po i sprzed kontuzji(pomijając oczywiście bombowy początek). Nie skreślam, ale hurraoptymizm trochę zszedł.

2

@Bocheno1 które tylko dolary liczyć chciały...

12

@Qba2312 dokładnie, a nasz Noblista nawet jednego uniewinnił...

1

@Recha_0684 bardzo współczuję...to co się wyrabia to jest istne kur...two i Ci lekarze powinni odpowiadać za stracony czas pacjentów(który przy ciężkich chorobach jest przecież bardzo ważny)...zapomnieli chyba już całkiem o przysiędze hipokratesa.

Zdrowia dla siostry i oby to nie było nic strasznego!

1

@Zoker ale krótko przed transferem się zes...ły

1

@martin3131 jeden szybki, drugi śmiały.... (zapraszam do dalszych wersów:D )

0

@MesQueUnClub96 La Rambla nie jest od 18tu lat?

2

@Emhyr Azjaci/Azjatki generalnie z wyglądu wolniej się starzeją..
Ale fakt, 55 lat a gosc nadal gra na poziomie profesjonalnym-podziwiać tylko.

11

@Zoker cięzko mi zawsze uwierzyć w te długotrwałe prognozy...max 3 dni do przodu się coś sprawdza.

1

@Joe_Barbaro nigdy nie widziałem uposledzonego delfina, w ogole w zasadzie nie widzialem delfina..

2

@ranger3120 wyraz twarzy Zoli Szulowskiego :D

0

@pt9 dzieki, juz sciagam;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?