KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shapiro z autobusem Arabów, zdradziła go.....
0
@Mixtape to on ma żonę?
0
@kkbarca taki liverpoolczyk który wku..ia na każdym kroku podjętym przez barce;)
0
co powiece o tym Ferranie? nie za dużo kosztował? nie oglądałem pl ale niektórzy twierdzą że nie wart tej kasy I trochę szklany jest...
0
@BorzyKrzys tak, nic jej nie brakuje, bardzo urocza i to po prostu pod każdym względem, od twarzy przez figurę.
1
@Ghotti kolega się właśnie buduje, i kupuje wszystkod do przodu, płytki, wszystko co się da...jak porównuje z tym co było 8 lat temu, jakie ja ceny miałem to szczerze współczuję.
0
@Hubsao tego jestem świadomy, ale nie brakuje nam póki co "staruszków".
0
@Ghotti do tego możesz dorzucić płyty OSB, styropian, glazura i wiele innych.
0
@Messibestplayerintheworld kolejny młodzieniaszek....
4
Dziennikartstwo naszych portali jest jednak przezabawne...o ile można to nazwać dziennikarstwem, jako że mam trochę wolnego czasu akurat, mówię przelecę co się dzieje w świecie po onecie ;)
i patrzę sobie ładna laska, Klaudia El Dursi, poczytamy artykuł a tam na grubo napisany wstęp:
"Klaudia El Dursi podzieliła się ze swoimi fanami odważną fotografią na Instagramie. Celebrytka pokazała wysportowaną sylwetkę. Niektórzy obserwatorzy, zamiast pochwalić smukłe ciało gospodyni "Hotelu Paradise" zwrócili uwagę na widoczne krocze. "Trochę pi*** widać" - napisał jeden z nich."
ostatnie zdanie mnie rozwaliło doszczętnie...jakbym pisał taki artykuł to chyba poszukałbym innego komentarza użytkowników a tu ciach :)
1
@Comentateiro OK, i to jest odpowiedź, która mnie satysfakcjonuje...myślałem, że dosłownie wszystko Cie odtrąca w naszym kraju, stąd pytanie(całkiem bez podtekstów a ze zwykłej ciekawości).
0
@Pilka_jest_okragla Pikuś musiał całe biuro zabrać ze sobą, laptopy, segregatory itp :)
9
@Comentateiro @macio_944
nie myśleliście by wyjechać z Polski po prostu?
4
bardzo nam z tego powodu wszystko jedno :)
2
czyli po 34 minuty srednio pograł...pół godzinki wiatru i do domu ;)
1
@DCHX i pięknie, i oby tylko zawsze się tak kończyło bo czasem się zdarza, że ktos nawet nie podziękuję-ale aby nawet to nie zniechęciło do dalszych dobrych czynów.
6
@Zoker super sprawa, niby normalnie gość postąpił i tak się po prostu powinno robić, jednak w tych chorych czasach, każdy najmniejszy przejaw dobroci, uczciwości dobrze jest nagradzać i jak widać dobro wraca.
5
@TylkoBarca7273 gdzie tak?
1
@BART97 nie wyczułem, nie było oznak ironii, natomiast nie sprawdzam historii postów każdego użytkownika po odczytaniu takiego komentarza ;)
2
@BART97 myślę, że dobra pobudka...sen się zakończył ;)
0
@Mamm0nFanNumberOne a nie są wszystkie bezpieczne?
1
@Pilka_jest_okragla to z szacunku do niego!
0
@KrwawiaceoczyVEB a ktoś wie jak tam Kimmich-bo wiem, że też nie chciał się szczepić i go na razie odsunęli?
0
@Pilka_jest_okragla a gdyby tak Neto dać trochę pograć? Raczej gorzej niż Mats nie pogra, a ten może trochę złapie nerwa i się weźmie w garść?
0
@LS kiedy ludzie na ulicach mieli od covida padać jak muchy(oparte na filmach z tvp przed "pandemia"), a śmiertelność miała byc na poziomie hiszpanki!- teraz to już nie chcę mieć covida!
1
@Ojciec5tkidzieci pamiętam, łączenie się modemem...i ten specyficzny odgłos...bzzzzzzzzzzz bryyyyyyyyyyyy by by by by by ppppppppp.. połączony:D
mp3 czasem się z 15-20min ściągała...
następnie pakiet w TPSA 30godzin/miesiąc i program który podawał czas użytego neta dziennego :)
kolega jeden z Liceum miał jako 1wszy stały dostęp...no co to za luksus był!
Oddawać naszą klasę i gadu gadu!
0
@PatrykBarca nie mam kibla, mam zwyczajnie toaletę.
To nie zmienia faktu, że jesteśmy gdzie jesteśmy i trzeba spokoju i cierpliwości a nie podpalania się. Owszem w dużej mierze są tu użytkownicy wychowani na
Fifie z efektem natychmiastowym ale tak to niestety nie wygląda.
0
@PatrykBarca nie płaczkuj już tak...
0
@cules100pro popisowa akcja brazola..i jeszcze to machanie łapami jakby zawodnik cadizu się położył specjalnie
0
młodzieży i nie tylko, zakupiłem juniorowi do zdalnej nauki kamerkę z wbudowanym mikrofonem by robil lekcje na swoim stacjonarnym kompie niż na moim lapku ciągle przesiadywał, no i dziś się okazuje że go słabo słychać podobno, owszem wczoraj testowałem i jak blisko kamerki mówiłem to wskaźnik max 30% przy normalnym natężeniu pokazywał. W ustawieniach dałem mic. na 100%. jest jakaś szansa inaczej podbić/zgłośnić mikrofon?
kamerka tego typu:
https://dobreetui.pl/product-pol-67899-Kamera-internetowa-USB-HD-Jack-3-5mm-kamerka-webcam-USB-mikrofon.html