KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 na złoto nigdy nie jest za późno, oczywiście nie jest to lokata krótkoteminowa, ale pewniejsza niż pieniądź którego możesz dodrukować w każdej chwili-złota już nie. Srebro jeszcze ewentualnie warto też dobrać ale wiecej miejsca zajmuje ale znowu latwiej wymienic na gotowke w mniejszych ilosciach.
0
@-barca4ever- osobiście uważam że bank, to jedno z gorszych miejsc...
zobacz co w razie nagłego kryzysu się działo np. w takiej grecji, ludzie stali kilometrami w kolejkach a banki zamknięte-ba, nawet nie maja tyle gotowki w rzeczywistosci bo to wszystko wirtualne.
1
@Pawel13sz żałuję, że będąc w wojsku nie pojechałem tam na przepustce pozwiedzać. Bo z domu już mam dobre 550km tam, a z Dęblina to jednak bliziutko było a słyszałem wiele dobrego o tym miasteczku.
0
@Gappeq ja nie napisałem...i co teraz? czy teraz Putin ma w końcu alibi by zaatakować?
3
@tristan87 też zawsze mnie to zastanawia że ludzie nie odpowiadają w temacie danym tylko tworzą nowy post...i nie piszą wprost oznaczając a ogólniki "żeby każdy się domyślił".
Ja to widzę w ten sposób: Atencjusz lub brak odwagi lub jedno i drugie.
2
@Messibestplayerintheworld o! tego nie słyszałem żeby Gerard jeszcze robił dodatkową fuchę jako doradca finansowy Laporty...Omnibus
16
Piszczu zbudowany z ok. 70tyś klocków lego.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/273568074_503506921138016_2159322696001255330_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=y10GIh8Wf-kAX9GXnZa&tn=M73rp4N9SV6lAAkp&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-XohEIGfh4p2j97ngrzjABIAzUzlUxeIcwVHVqfdgPsw&oe=6210AF99
9
@robsesh tak, jest tak lekki, że bezobjawowy.
2
@Survier średnio 30 postów dziennie, kiedy on na to czas znajduje?
5
@marcin62 już raz był w Barcelonie...
1
@jeyx77x Bubacar-nie wierzę, że można mieć na imię jak konkurencja dla Blablacar
0
@Rhaan ale doczytałeś, że nie chodzi tylko o wczorajszy mecz a o sezon ?
to że wczoraj nie miał szans to ja wiem (czyt. druga cześć mojej wypowiedzi: "nie jest to tylko jego wina".)...
0
@doc przyczynia się on sam do tego też, ale nie jest to tylko jego wina.
5
@Pawel13sz zawsze gościa lubiłem...potencjał przeogromny miał.. i ta jego Rabona :)
no i uzdrowił chłopaka jak nasz Gliku kiedys kitajca ;)
1
@RiyoBlake to faktycznie niepotrzebne...pierwszy raz widzę Araujo tak podgrzanego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Araujo: Rok czy dwa lata temu grał w Segunda B. To wspaniały obrońca, ale takie rzeczy mu nie pomagają…
co miał na myśli? jakie rzeczy?
0
Najsłabsi zawodnicy Barcelony z wczoraj wg Was?
Dla mnie:
Ferran i Eric Garcia
15
Miłego dnia.
https://zapodaj.net/images/0a79b61d341d5.jpg
5
@sokot nawet dystans społeczny między trumnami został zachowany.
4
@FCB_dimiC no temat nie jest łatwy...bo gdy nie jest to odgórny nakaz powiedzmy jak tu kolega zaproponował to:
1) poprosisz kobietę o test: powie że jej nie ufasz=kolejne konflikty etc.
2) nie poprosisz o test: brak pewności co do sytuacji i głupie myśli w głowie.
mowa oczywiście o sytuacji jak ktoś faktycznie nie jest pewny 100%.
51
@IAmLegend nie jest to głupie...ale wiele Karyn mogłoby nawet nie wiedzieć kogo wskazać na ten test....
1
@Pawel13sz no teraz się zgadza po edicie ;) pierwotnie pisałeś ostatni gol w Barcelonie :) tak się czepiam dla zabawy.
1
@Pawel13sz poprawka: to jest ostatnio gol Suareza w Barcelonie:
2
@DamianBarcaCule którego? bo trochę się ich przewinęło od czasu śmierci Cliffa.
1
@RomanHoffer Stres, dieta,wysoki testosteron no i geny...to są te przyczyny...albo się z tym pogodzisz a jak nie, to zawsze mozesz z tym cos zrobic..np. przeszczep, bo peruki jak ktos pisal to chyba niesmieszny zart..
4
@Ojciec5tkidzieci mistrz ;)
24
@BlaseR9 z półek.
Pozdrawiam, pracujący w transporcie od prawie 13tu lat.
2
@BlaseR9 Branża transportowa to rak.
5
@Kinginiesta
słowa Orbana, pod którymi sie podpisuję:
Na stadionach nie ma miejsca na klęczenie. Węgrzy klęczą tylko w trzech sytuacjach: przed Bogiem, ojczyzną i prosząc o rękę ukochanej. Ten gest został wymyślony przez kraje, które brały udział w niewolnictwie. My nigdy w tym nie uczestniczyliśmy