0

@MesQueUnClub_87 na złoto nigdy nie jest za późno, oczywiście nie jest to lokata krótkoteminowa, ale pewniejsza niż pieniądź którego możesz dodrukować w każdej chwili-złota już nie. Srebro jeszcze ewentualnie warto też dobrać ale wiecej miejsca zajmuje ale znowu latwiej wymienic na gotowke w mniejszych ilosciach.

0

@-barca4ever- osobiście uważam że bank, to jedno z gorszych miejsc...
zobacz co w razie nagłego kryzysu się działo np. w takiej grecji, ludzie stali kilometrami w kolejkach a banki zamknięte-ba, nawet nie maja tyle gotowki w rzeczywistosci bo to wszystko wirtualne.

1

@Pawel13sz żałuję, że będąc w wojsku nie pojechałem tam na przepustce pozwiedzać. Bo z domu już mam dobre 550km tam, a z Dęblina to jednak bliziutko było a słyszałem wiele dobrego o tym miasteczku.

0

@Gappeq ja nie napisałem...i co teraz? czy teraz Putin ma w końcu alibi by zaatakować?

3

@tristan87 też zawsze mnie to zastanawia że ludzie nie odpowiadają w temacie danym tylko tworzą nowy post...i nie piszą wprost oznaczając a ogólniki "żeby każdy się domyślił".
Ja to widzę w ten sposób: Atencjusz lub brak odwagi lub jedno i drugie.

2

@Messibestplayerintheworld o! tego nie słyszałem żeby Gerard jeszcze robił dodatkową fuchę jako doradca finansowy Laporty...Omnibus

9

@robsesh tak, jest tak lekki, że bezobjawowy.

2

@Survier średnio 30 postów dziennie, kiedy on na to czas znajduje?

5

@marcin62 już raz był w Barcelonie...

1

@jeyx77x Bubacar-nie wierzę, że można mieć na imię jak konkurencja dla Blablacar

0

@Rhaan ale doczytałeś, że nie chodzi tylko o wczorajszy mecz a o sezon ?
to że wczoraj nie miał szans to ja wiem (czyt. druga cześć mojej wypowiedzi: "nie jest to tylko jego wina".)...

0

@doc przyczynia się on sam do tego też, ale nie jest to tylko jego wina.

5

@Pawel13sz zawsze gościa lubiłem...potencjał przeogromny miał.. i ta jego Rabona :)
no i uzdrowił chłopaka jak nasz Gliku kiedys kitajca ;)

1

@RiyoBlake to faktycznie niepotrzebne...pierwszy raz widzę Araujo tak podgrzanego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Araujo: Rok czy dwa lata temu grał w Segunda B. To wspaniały obrońca, ale takie rzeczy mu nie pomagają…

co miał na myśli? jakie rzeczy?

0

Najsłabsi zawodnicy Barcelony z wczoraj wg Was?
Dla mnie:
Ferran i Eric Garcia


15

5

@sokot nawet dystans społeczny między trumnami został zachowany.

4

@FCB_dimiC no temat nie jest łatwy...bo gdy nie jest to odgórny nakaz powiedzmy jak tu kolega zaproponował to:
1) poprosisz kobietę o test: powie że jej nie ufasz=kolejne konflikty etc.
2) nie poprosisz o test: brak pewności co do sytuacji i głupie myśli w głowie.
mowa oczywiście o sytuacji jak ktoś faktycznie nie jest pewny 100%.

51

@IAmLegend nie jest to głupie...ale wiele Karyn mogłoby nawet nie wiedzieć kogo wskazać na ten test....

1

@Pawel13sz no teraz się zgadza po edicie ;) pierwotnie pisałeś ostatni gol w Barcelonie :) tak się czepiam dla zabawy.

1

@Pawel13sz poprawka: to jest ostatnio gol Suareza w Barcelonie:


2

@DamianBarcaCule którego? bo trochę się ich przewinęło od czasu śmierci Cliffa.

1

@RomanHoffer Stres, dieta,wysoki testosteron no i geny...to są te przyczyny...albo się z tym pogodzisz a jak nie, to zawsze mozesz z tym cos zrobic..np. przeszczep, bo peruki jak ktos pisal to chyba niesmieszny zart..

4

@Ojciec5tkidzieci mistrz ;)

24

@BlaseR9 z półek.
Pozdrawiam, pracujący w transporcie od prawie 13tu lat.

2

@BlaseR9 Branża transportowa to rak.

5

@Kinginiesta
słowa Orbana, pod którymi sie podpisuję:
Na stadionach nie ma miejsca na klęczenie. Węgrzy klęczą tylko w trzech sytuacjach: przed Bogiem, ojczyzną i prosząc o rękę ukochanej. Ten gest został wymyślony przez kraje, które brały udział w niewolnictwie. My nigdy w tym nie uczestniczyliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?