KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer jak simson skuter to spoko :) bo biegi miał ;), a rozłożenie w każdym sprzęcie jest tak samo czyli gaz, sprzeglo, biegi i heble..
0
@RomanHoffer warto byłoby nauczyć się jeździć zanim pójdzie się na prawo jazdy(o ile nie umiesz już)-i to nie sarkazm z mojej strony ;)
0
@OsamaDembele pierwsze słyszę.
0
@Archie ja jestem na etapie pierwszym który opisujesz...czyli jeszcze pracy nie zmieniłem..
ale wydaje mi się że u Ciebie są dwie rzeczy kluczowe:
1) czas, by nauczyć się tego wszystkiego (+ jakies kursy moze albo wprowadzenia)
2) to nie dla Ciebie.
0
@Danny Gaucho ja jednak mam nadzieję, że to nie jest prawda...lepszy fejk niż ciężka choroba...czy się kogoś lubi czy też nie, nie życzę nikomu tego.
2
@alianta2 Umtiti negocjujący odejście z Barcy:
https://i.pinimg.com/originals/69/10/9d/69109d2a8425068c3258392856b8bc2b.jpg z napisem "nigdzie nie idę-tu mi dobrze! "
0
@Shadow23FCB jestem, ale za wiele mi nie zostało do tej 40tki... mówisz że po będzie już tylko gorzej?
0
@Janek_7 wyważone idealnie więc i wiara mocna ;)
6
chłopaki mocno wierzą w swój projekt. Szczególnie ten, co stoi na wysokości jajami przy pile do cięcia drewna :)
https://fb.watch/bU6ZzhnZgj/
1
@Kamiloza91 oczywiście że fajnie, ale te 15 lat to myślę, że nawet nostradamus bałby się wywróżyć
0
@adamt1996 a ok, już teraz zrozumiałem o co Ci chodzi...
nie jestem przekonany, sapał zarowno do Pique jak i Matsa...że Matsowi puściły delikatnie nerwy to się nie dziwię bo widział z metra co się dzieje i jak chce wymusić faul, po prostu w obliczeniach się pomylił i z metr za wcześnie zaczął.
2
@adamt1996 w którym miejscu on go popycha?
https://x.com/i/status/1505710665759137796
1
@Shadow23FCB :D to jest silniejsze ode mnie :)
1
Macie czasem tak, że oglądacie mecz, lub też cokolwiek innego, i widzicie w kimś jakąś postać z bajki itp? ja tak mam i tu moje na szybko zmontowane skojarzenia:
https://zapodaj.net/images/3f32442618c0e.jpg
1
@ProMILs ale Rafał! Nie popisuj się!
5
@Survier zgadzam się, i teraz pod wodzą generała, odżył, nie ma strachu brać ciężar gry na siebie..i naprawdę mocno pomaga drużynie...
jeszcze niedawno temu każdy by się cieszył po jego odejściu..a teraz w każdej sytuacji pozostanie niesmak.
Jak odejdzie-każdy będzie widział jaki wiatr zaczął robić, i jak z Aubą się dogaduje ale jednak przeszłość, negocjacje, fochy itp..
jak nie odejdzie, strach o kontuzje, czy nie zacznie znowu przy słabszej formie kapitulować itp.
Ale cieszę się że Xavi podał mu rękę, zaufał a to teraz owocuje.
0
Vini nie jest piłkarzem, który mnie jakoś irytował na tle coniektórych w Realu, ale tym nurkiem to trochę przesadził..
https://ic-cdn.flipboard.com/givemesport.com/df5a5a9ac8872edbc454cb9d4a017ebc93d2a48b/_medium.webp
ok, zdarzyło się, ale mógł zwiesić głowę i dalej działać a on się wykłucał jakby faktycznie był faul, rozumiem w erze bez sryliona kamer, varu itp. ale trochę przypał.
9
x: siema, wiesz co?
y: no co?
x: cztery zero!
ps riki tiki umie się bawić:)
https://fb.watch/bTP0ofDZOU/
0
@Cochise nie lubię powielać tandetnych tekstów ale "w punkt" :)
0
@daniel32778 dokładne, zawsze znajdzie się odsetek ludzi, którzy niszczą opinię wspaniałemu narodowi...A jak Polacy wobec Ukrainców w wiekszosci się zachowują sami widzicie. Wszędzie pomoc.
ale każdy tylko marudzi, że to Polacy są tacy źli a na zachodzie tego niema...ale zapewne na tym zachodzie mało byli skoro tak to widzą.
4
@jaNina bólem głowy chociażby u meteopatów.
1
@Janas11224 i dobrze, jak wygrywać to z pełnym składem po obu stronach.
1
Fajnie że Frankfurt, nie fajnie że nad Menem :) , ten nad Odrą to by było coś :)
0
@Woland10 czyli:
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
cytat pochodzi z filmu: Dzień Świra-film ma parę lat a jednak wciąż jest aktualny.
1
@Medium nie do końca jest jak mówisz, generalnie w wielu miejscach obowiązują reguły 3G=w skrócie: zaszczepiony, ozdrowieniec, lub test.-Jedno z tych 3 rzeczy musisz mieć.
10
@Wilczeq fajnie..jesli faktycznie nauczyciele beda odpowiedni a nie jakas dziewczyna po Biologii, ktora z tym fachem niema nic wspolnego a po prostu dostala godziny by etat dopelnic.
0
@Woland10 czyli że twoja racja jest najmojsza? w tym wypadku piszesz że przybliżasz rzeczywisty obraz, tylko dlatego że twierdzisz tak Ty, i że prawda jest jaka jest bo nie potrafisz uznać, że jednak prawda nie musi być po twojej stronie .
0
@Woland10 strasznie szybko edytujesz posty swoje, ale mniejsza o to. Bo chyba nie powiesz mi, że pisanie takich rzeczy niema na celu umniejszaniu wartości i pozycji Lewego jako piłkarza?
3
@Woland10 kto by pomyślał, że ten Lewy to tak naprawdę poziom okręgówki. Nic by nie zdobył gdyby nie koledzy, tylko nogi dostawia.
9
@szymon6847 na jakiej podstawie to wyliczyłeś?