0

@RomanHoffer jak simson skuter to spoko :) bo biegi miał ;), a rozłożenie w każdym sprzęcie jest tak samo czyli gaz, sprzeglo, biegi i heble..

0

@RomanHoffer warto byłoby nauczyć się jeździć zanim pójdzie się na prawo jazdy(o ile nie umiesz już)-i to nie sarkazm z mojej strony ;)

0

@OsamaDembele pierwsze słyszę.

0

@Archie ja jestem na etapie pierwszym który opisujesz...czyli jeszcze pracy nie zmieniłem..

ale wydaje mi się że u Ciebie są dwie rzeczy kluczowe:
1) czas, by nauczyć się tego wszystkiego (+ jakies kursy moze albo wprowadzenia)
2) to nie dla Ciebie.

0

@Danny Gaucho ja jednak mam nadzieję, że to nie jest prawda...lepszy fejk niż ciężka choroba...czy się kogoś lubi czy też nie, nie życzę nikomu tego.

2

@alianta2 Umtiti negocjujący odejście z Barcy:
https://i.pinimg.com/originals/69/10/9d/69109d2a8425068c3258392856b8bc2b.jpg z napisem "nigdzie nie idę-tu mi dobrze! "

0

@Shadow23FCB jestem, ale za wiele mi nie zostało do tej 40tki... mówisz że po będzie już tylko gorzej?

0

@Janek_7 wyważone idealnie więc i wiara mocna ;)

6

chłopaki mocno wierzą w swój projekt. Szczególnie ten, co stoi na wysokości jajami przy pile do cięcia drewna :)
https://fb.watch/bU6ZzhnZgj/

1

@Kamiloza91 oczywiście że fajnie, ale te 15 lat to myślę, że nawet nostradamus bałby się wywróżyć

0

@adamt1996 a ok, już teraz zrozumiałem o co Ci chodzi...
nie jestem przekonany, sapał zarowno do Pique jak i Matsa...że Matsowi puściły delikatnie nerwy to się nie dziwię bo widział z metra co się dzieje i jak chce wymusić faul, po prostu w obliczeniach się pomylił i z metr za wcześnie zaczął.

2

@adamt1996 w którym miejscu on go popycha?
https://x.com/i/status/1505710665759137796

1

@Shadow23FCB :D to jest silniejsze ode mnie :)

1

Macie czasem tak, że oglądacie mecz, lub też cokolwiek innego, i widzicie w kimś jakąś postać z bajki itp? ja tak mam i tu moje na szybko zmontowane skojarzenia:
https://zapodaj.net/images/3f32442618c0e.jpg

1

@ProMILs ale Rafał! Nie popisuj się!

5

@Survier zgadzam się, i teraz pod wodzą generała, odżył, nie ma strachu brać ciężar gry na siebie..i naprawdę mocno pomaga drużynie...

jeszcze niedawno temu każdy by się cieszył po jego odejściu..a teraz w każdej sytuacji pozostanie niesmak.

Jak odejdzie-każdy będzie widział jaki wiatr zaczął robić, i jak z Aubą się dogaduje ale jednak przeszłość, negocjacje, fochy itp..

jak nie odejdzie, strach o kontuzje, czy nie zacznie znowu przy słabszej formie kapitulować itp.

Ale cieszę się że Xavi podał mu rękę, zaufał a to teraz owocuje.

0

Vini nie jest piłkarzem, który mnie jakoś irytował na tle coniektórych w Realu, ale tym nurkiem to trochę przesadził..
https://ic-cdn.flipboard.com/givemesport.com/df5a5a9ac8872edbc454cb9d4a017ebc93d2a48b/_medium.webp

ok, zdarzyło się, ale mógł zwiesić głowę i dalej działać a on się wykłucał jakby faktycznie był faul, rozumiem w erze bez sryliona kamer, varu itp. ale trochę przypał.

9

x: siema, wiesz co?
y: no co?
x: cztery zero!

ps riki tiki umie się bawić:)
https://fb.watch/bTP0ofDZOU/

0

@Cochise nie lubię powielać tandetnych tekstów ale "w punkt" :)

0

@daniel32778 dokładne, zawsze znajdzie się odsetek ludzi, którzy niszczą opinię wspaniałemu narodowi...A jak Polacy wobec Ukrainców w wiekszosci się zachowują sami widzicie. Wszędzie pomoc.

ale każdy tylko marudzi, że to Polacy są tacy źli a na zachodzie tego niema...ale zapewne na tym zachodzie mało byli skoro tak to widzą.

4

@jaNina bólem głowy chociażby u meteopatów.

1

@Janas11224 i dobrze, jak wygrywać to z pełnym składem po obu stronach.

1

Fajnie że Frankfurt, nie fajnie że nad Menem :) , ten nad Odrą to by było coś :)

0

@Woland10 czyli:
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

cytat pochodzi z filmu: Dzień Świra-film ma parę lat a jednak wciąż jest aktualny.

1

@Medium nie do końca jest jak mówisz, generalnie w wielu miejscach obowiązują reguły 3G=w skrócie: zaszczepiony, ozdrowieniec, lub test.-Jedno z tych 3 rzeczy musisz mieć.

10

@Wilczeq fajnie..jesli faktycznie nauczyciele beda odpowiedni a nie jakas dziewczyna po Biologii, ktora z tym fachem niema nic wspolnego a po prostu dostala godziny by etat dopelnic.

0

@Woland10 czyli że twoja racja jest najmojsza? w tym wypadku piszesz że przybliżasz rzeczywisty obraz, tylko dlatego że twierdzisz tak Ty, i że prawda jest jaka jest bo nie potrafisz uznać, że jednak prawda nie musi być po twojej stronie .


0

@Woland10 strasznie szybko edytujesz posty swoje, ale mniejsza o to. Bo chyba nie powiesz mi, że pisanie takich rzeczy niema na celu umniejszaniu wartości i pozycji Lewego jako piłkarza?

3

@Woland10 kto by pomyślał, że ten Lewy to tak naprawdę poziom okręgówki. Nic by nie zdobył gdyby nie koledzy, tylko nogi dostawia.

9

@szymon6847 na jakiej podstawie to wyliczyłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?