KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubsao ale sytuacja w Klubie zmieniła się na przestrzeni ostatniego miesiąca najmocniej patrząc od zaplecza finansowego itp. a to zawsze ma wpływ na granie..no nic, zobaczymy co z tego wyjdzie..Ani jednych ani drugi jakoś nie lubię więc lata mi to :)
0
@AmigoBlancos ze względu na to co the Blues ostatnio pokazali, i na sytuację w Klubie, obstawiam Real...
2
@tommyVERceti nigdy się nie wstydź o tym gadać a tym bardziej za to nie przepraszaj...
miewam czasem podobnie szczególnie w kontekscie z ludzmi w pracy...
może spróbuj sportu, pobiegać, pograć w piłkę-coś co lubisz(wbrew pozorom też to pomaga) ale rozmawiaj i rozmawiaj.
Wszystkiego dobrego.
0
@clyde zapewne Zawiałow, jakiś Podsiadło, może Sanah..część będzie się oczywiście powtarzać.
0
@KapiFCB Puma robi system disc blaze..wg mnie bardzo fajne rozwiazanie.
5
@Kurkmen historia lubi się powtarzać, i niestety polityka wychodzi ponad życie zwykłych obywateli , a sku...nstwo rządzących nie zna ograniczeń...i mówię tu ogólnie o szerokiej większości.
0
@Kurkmen a co powiedzieć o Węgrach, o naszych "braciach"...
0
@Danny Gaucho czyje to słowa?
1
@AmigoBlancos na tym polega piękno tej dyscypliny....
0
@IronSanHybrid w temacie wczorajszym rozjeżdżania "rabusiów":
https://filmiki.tv/kierowca-widzi-facetow-na-motorze-okradajacych-kobiete-i-postanawia-dzialac_22367
1
@AmigoBlancos niestety, ale wydaje mi się, że korupcja ma się bardzo dobrze na każdym szczeblu piłki nożnej.
0
Liga mistrzów?
W żadnym wypadku! a komu to potrzebne?!
0
@Bykunn jak kolega @Hubsao wyżej napisał.
0
@Nieznajomy tefałen
1
@IronSanHybrid aż mi się nasuwają słowa Darka Szpakowskiego: "aaaaaaaaaaaj jak było blisko, aj jak nie wiele brakowało"...by trafić jeszcze w te drzewo za 10punktów dodatkowych ;)
0
@Snajper10 mi się wydaję, że Xavi już na nim przysłowiowy "krzyżyk" postawił.
1
@miszel1431 na plus, z tego powodu że zwyczajnie się go pozbyliśmy.
2
@Emhyr źródło: tak było-serio!
2
@Bykunn to z pewnością ;) do pierwszego zdania...chocia
@Bobo25 ja mam raz w tygodniu taki kryzys ;)
0
@Pogba no nie mają właśnie..2tyg temu za 2400/1t workowany :(
0
@Bobo25 p.s a czy my przed 40tką to już nie młodzi?że niby dziady? :D
1
@Bobo25 mnie też to tyczy, żonaty nie żonaty ale można się zdziwic :D
7
coś w tym jest, trochę niebezpieczne te dzisiejsze czasy dla młodych chłopaków :)
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2022/03/hTbI3LYoYNW4aC5q.jpg
0
@draxidox większość doradzających tu na strzelnicy chyba nie była..bierz kobietę, szybki instruktaż.. tak jak kolega pisal maly kaliber i będzie ok.
1
kolejny fajny materiał od Swiecickiego:
2
@JohnA poglądy i sposób rozumowania często mi się podobają...ale na dłuższą metę męczy te jego darcie japy wraz ze zbliżeniami na jego twarz w jednym momencie :)
0
Komentarz usunięty
2
@damianex10 Ludzie to zawsze mają problem, ja im tam tego Fiata Pandy nie zazdroszczę.
2
@Bykunn nie oceniam, bo sam też jestem trochę ignorantem jeśli chodzi o zdrowie. Mam stresową pracą i nie tylko i tak chciałem wiedzieć z ciekawości z czym to sie je, bo miałem raz dziwną sytuację, że myślałem że odjadę, karetki nie wołałem ale chyba dużo nie brakowało i to bym zrobił. Zdrowia!
2
@Bykunn jak to zdiagnozowano jeśli nie tajemnica?jakie objawy?
@KarwanLaMasia zdrowia dla Mamy!