0

@Hubsao ale sytuacja w Klubie zmieniła się na przestrzeni ostatniego miesiąca najmocniej patrząc od zaplecza finansowego itp. a to zawsze ma wpływ na granie..no nic, zobaczymy co z tego wyjdzie..Ani jednych ani drugi jakoś nie lubię więc lata mi to :)

0

@AmigoBlancos ze względu na to co the Blues ostatnio pokazali, i na sytuację w Klubie, obstawiam Real...

2

@tommyVERceti nigdy się nie wstydź o tym gadać a tym bardziej za to nie przepraszaj...
miewam czasem podobnie szczególnie w kontekscie z ludzmi w pracy...
może spróbuj sportu, pobiegać, pograć w piłkę-coś co lubisz(wbrew pozorom też to pomaga) ale rozmawiaj i rozmawiaj.
Wszystkiego dobrego.

0

@clyde zapewne Zawiałow, jakiś Podsiadło, może Sanah..część będzie się oczywiście powtarzać.

0

@KapiFCB Puma robi system disc blaze..wg mnie bardzo fajne rozwiazanie.

5

@Kurkmen historia lubi się powtarzać, i niestety polityka wychodzi ponad życie zwykłych obywateli , a sku...nstwo rządzących nie zna ograniczeń...i mówię tu ogólnie o szerokiej większości.

0

@Kurkmen a co powiedzieć o Węgrach, o naszych "braciach"...

0

@Danny Gaucho czyje to słowa?

1

@AmigoBlancos na tym polega piękno tej dyscypliny....

1

@AmigoBlancos niestety, ale wydaje mi się, że korupcja ma się bardzo dobrze na każdym szczeblu piłki nożnej.

0

Liga mistrzów?
W żadnym wypadku! a komu to potrzebne?!

0

@Bykunn jak kolega @Hubsao wyżej napisał.

0

@Nieznajomy tefałen

1

@IronSanHybrid aż mi się nasuwają słowa Darka Szpakowskiego: "aaaaaaaaaaaj jak było blisko, aj jak nie wiele brakowało"...by trafić jeszcze w te drzewo za 10punktów dodatkowych ;)

0

@Snajper10 mi się wydaję, że Xavi już na nim przysłowiowy "krzyżyk" postawił.

1

@miszel1431 na plus, z tego powodu że zwyczajnie się go pozbyliśmy.

2

@Emhyr źródło: tak było-serio!

2

@Bykunn to z pewnością ;) do pierwszego zdania...chocia
@Bobo25 ja mam raz w tygodniu taki kryzys ;)

0

@Pogba no nie mają właśnie..2tyg temu za 2400/1t workowany :(

0

@Bobo25 p.s a czy my przed 40tką to już nie młodzi?że niby dziady? :D

1

@Bobo25 mnie też to tyczy, żonaty nie żonaty ale można się zdziwic :D

7

coś w tym jest, trochę niebezpieczne te dzisiejsze czasy dla młodych chłopaków :)
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2022/03/hTbI3LYoYNW4aC5q.jpg

0

@draxidox większość doradzających tu na strzelnicy chyba nie była..bierz kobietę, szybki instruktaż.. tak jak kolega pisal maly kaliber i będzie ok.

1

kolejny fajny materiał od Swiecickiego:


2

@JohnA poglądy i sposób rozumowania często mi się podobają...ale na dłuższą metę męczy te jego darcie japy wraz ze zbliżeniami na jego twarz w jednym momencie :)

0

Komentarz usunięty

2

@damianex10 Ludzie to zawsze mają problem, ja im tam tego Fiata Pandy nie zazdroszczę.

2

@Bykunn nie oceniam, bo sam też jestem trochę ignorantem jeśli chodzi o zdrowie. Mam stresową pracą i nie tylko i tak chciałem wiedzieć z ciekawości z czym to sie je, bo miałem raz dziwną sytuację, że myślałem że odjadę, karetki nie wołałem ale chyba dużo nie brakowało i to bym zrobił. Zdrowia!

2

@Bykunn jak to zdiagnozowano jeśli nie tajemnica?jakie objawy?
@KarwanLaMasia zdrowia dla Mamy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?