KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBparasiempre w dodatku dobry dyrektor sportowy w ajaxie...szkoda że tak zakończył to głupią aferą.
0
niezły gość jest
https://fb.watch/c2LfqsKjYw/
0
@MesQueUnClub_87 no identycznie nie, ale różne akcje bywały dla śmiechu :)
a akcje znam, znam chyba wszystkie akcje Ibry-uwielbiam kompilacje z nim związane :D
1
@MesQueUnClub_87 kto nigdy ziomkowi nie przywalił dla Beki trochę za ostro(w przyplywie emocji np.) niech pierwszy rzuci kamieniem :)
2
@TheNekro94 ja tam Ibrę lubię i szanuję...ludzie się dają łapać na niektóre zachowania ale w gruncie rzeczy myślę że to swój chłop.
0
@Encore taki dylemat to nie dylemat...szaliczek na szyję, browarek schłodzony i wiśta wio!
0
@Aureczek jak sama nazwa wskazuje, to jest Out-wyjscie a nie wejscie..musialoby być jakieś aux, in...
1
@OsamaDembele masz racje, te ważniejsze sprawy to przykładowo pójść "se" do szkoły.
0
@Ghotti dlatego też ten czynnik w poście umieściłem :) terminy, walenie w ch....a, fuszerki, poprawki. c'est la vie
5
@Barca1992 potwierdzam, kuzynka mojej żony, zachorowała 1 raz w wieku 8 lat..2x przeszczep=2x się przyjął=2x jako ozdrowieniec 100%...niestety 3ci nawrót choroby to było już za wiele. Brakło parę miesięcy by dożyła swojej 18tki. Większość życia w szpitalu, a dziś mi pozostało zdjęcie jak się z nią wygłupiam niosąc ją na barana.. Niema nic gorszego od chorego dziecka.
0
@Ghotti czas budowy i tego całego użerania się z biurokracją + różnymi majstrami + dzisiejsze ceny=współczuję .szczerze
44
@OsamaDembele wycieczkę na kolonię...taką nie za drogą ale żebyś chociaż te dwa tygodniae tam poza domem pobył i dał rodzicom odpocząć.
2
@Janiama @don'T.R.I.P.e mam sentyment do tych lat piłki nożnej, i wiele zawodów jednak jak na mś z Koreą etc. i wydaje mi się, że potencjał piłkarski aktualnie mamy duży ale na końcu coś nie gra...obym sie mylil dzis ;)
0
Dzień Dobry, życzę wszystkim aby dziś ze Szwecją był inny scenariusz niżeli:
"Aj będzie bramka, aj Jezus Maria jaki błąd Boruca". :)
4
@Emhyr bo powiedział tak Wojtek Demusiak to tak być musi. Wkońcu to DeMUSIak
10
@FCB24 coś w tym jest, lubimy jako naród popadać od skrajności w skrajność.
1
@Toretto to wziałbym klimatyzację, a do okien by zaciemnić normalne wewnętrzne roletki...
1
@Toretto nie wiem jakie te okna na poddaszu masz duze, ale wybralbym klime...
5
@OsamaDembele i już widać różnicę kulturową..języków uczyć się trzeba a u nas i wypić trzeba-to nie wstyd-to tradycja!
1
@fart ja też o tym wiem, że Ty o tym wiedziałeś :) taki dżołk miał być ;)
0
@fart ale to nie o Zbyszka chodzi!
1
i tak to się żyje wśród automaniaków ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277245308_1793213724344242_1300080028875767627_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YFZhIVsCCwQAX89C5yK&tn=7gc73ZA-zdwx0n5T&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_MxuEhOwovA0QWSGqb86Le2eAHCXuikWcwIKB53lxp7g&oe=62472404
1
@Kondziubarca Agbon-Lahor... ekspert telewizyjny :)
0
@Commandement no tak, ale przeczytałeś mój komentarz dokładnie?
jeśli nie to wklejam:
" wierzę w to, że wśród tych żołnierzy są też tacy, którzy się przeciwstawiają, nie chcą atakować i właśnie tacy poddając się, stają się jeńcami i idą do niewoli. I teraz usprawiedliwiajcie sobie takie zachowania."
podkreślam, wierzę że są też tacy...
jeśli tego stwierdzenia nie rozumiesz, to tak samo powinieneś w takim razie wszystkich Ukraińców wyzywać od Banderowców, Niemców od nazioli itp. Bo przecież wszyscy sa tacy sami.
0
@FC1899Barca oczywiście ciężko tłumaczyć, ale wierzę w to, że wśród tych żołnierzy są też tacy, którzy się przeciwstawiają, nie chcą atakować i właśnie tacy poddając się, stają się jeńcami i idą do niewoli. I teraz usprawiedliwiajcie sobie takie zachowania.
Bo każdy wie, jak traktowani są ci żolnierze, którzy wracają...
Kto się chociaż trochę interesował historią, ten wie jak ruscy traktowali tych, którzy "wracali".. na froncie często była druga linia, która rozstrzeliwała tych, którzy właśnie próbowali wrócić. Ruscy od zawsze szli na ilość, nie jakość.
A oczywiście, duża część tutejszych bohaterów moralizujących żolnierzy i innych w życiu nawet w wojsku nie była i nie wspominając o sytuacjach bojowych.
1
@Hubsao jego w sumię nic, ale żonę...i po chwili zauważył reakcję żony i poszedł się zreflektować.
a tak poważnie to gość żartował, odnosząc się do fryzury Willa żony wynikającej z choroby.
2
Komentarz usunięty
0
@cules100pro wlasnie niema, paczkę fizycznie widzialem a w powiadomieniach info ze paczka dojdzie tylko..
0
Kupiłem cos na alledrogo, wysyłka do punktu odbioru poczta polska(odbior w sklepie) dostałem sms z nr paczki do śledzenia. Paczka doszła do punktu ale nie dostałem sms z kodem odbioru i przez to babka mi jej nie wydała. infolinia pp działała do 20 i boję się że paczka się cofnie. ktoś miał takie cos?cos podpowie?
2
sami wybierzcie, który dźwięk wolicie:
https://fb.watch/bZSIRmwBuS/