KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podobno doleciał już nasz przyjaciel:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/276173721_4971020809652217_1029232021726475321_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=l3Imf6GWiIwAX-p67jo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-m7incFOCMrMGmS2QxGAeGh4PvJAIMi5vOEDUY0eNFYg&oe=6241DEF6
0
@Tollusiek źródło: tak było, nie zmyślam!
10
Aubamayeng : " I have five life goals , one of them is to play for barca and the other 4 we scored them against Real Madrid ".
:)
12
Ball check
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/276301469_1038727150076723_4929728354369216058_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=N4BNBMJwKoUAX8ThbkD&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT8O4HgH1u7y1lObjaGpu7YUeOk16072TndQFWwl3jUYjQ&oe=62425F5F
0
@TheNekro94 za brakło jeszcze kroku :)
1
@Nano22 ja tam się nie śmieję, bo jak pomyślę o Suarezie, Neymarze, Albie, Vidalu to też mieliśmy różne symulki no ale tutaj coś jednak nie poszło :)
6
przeżyjmy to jeszcze raz:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275995264_551354363233685_960426853200716449_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qfrQTFpiHs4AX8sBOPp&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-gNabF8uiPn-TMDHn_FOVG2bBGtKO6qIMuiNrtCmiMfg&oe=624241AF
i teraz pytanie, co zawiodło u Viniego:
a) Mózg, który nie nadążył z wysłaniem impulsu by się w "w odpowiednią porę" położyć wysyłając złe współrzędne.
b) za szybkie nogi
c) strach przed Matsem
d) error/bluescreen
1
@tomek8756 wygrał mecz życia fartem i od razu jaki fifarafa.Nie lubię jak ktoś tak od razu sra wyżej niż du.ę ma...
0
kto zgadnie co to za bobas ?:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275010576_124846853457432_3676680211016874034_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=22Dqv47coFoAX-yNkTB&tn=7gc73ZA-zdwx0n5T&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_z_fshCTQEmi6QRmwYZ8FEAevvQRRlQjgrh-fxjhaMZQ&oe=62428ACF
0
#MichniewiczOut ?
0
@Baros1990 gdzie napisałem, że ludzie z innych krajów tego nie mają?po prostu uważam, że u nas jest to wyraźne i mam wrażenie że mocniejsze, a nie że w innych krajach tego niema.
1
@Bykunn jest oczywiście, patrząc na statystyki to aż trudno w to uwierzyć...ale to tak jak Barca nie raz grała na posiadanie piłki, nie będąc skuteczna i takie Vigo z kontry nam utarło nos przykładowo.
0
@MesQueUnClub96 o to, że przeżywamy radośnie porażki innych, sami nie będąc jakimś potentatem, i zaraz może nas to samo spotkać. Oczywiście skala inna, bo Włosi to był zawsze Top-a my nie, i to jest ta różnica.
3
My Polacy to jesteśmy jednak w dużej części nacją, jak to sami na memach się przedstawiamy.Tacy nosacze, cieszący się jak komuś nie pójdzie :)
Tak jak z Włochami vs. Macedonia, no radość przeogromna :) szkoda, że sami jesteśmy na innym poziomie i chętnie byśmy się z nimi zamienili, by być choć raz mistrzem Europy.
4
@tomek8756 myślę, że dla własnego dobra jest to dobra opcja, idąc do lekarza powiedzmy na NFZ, gdzie przykładowo siedzi w poczekalni 30 osób, gdzie każdy kicha i prycha, a Ty przylazłeś tylko z jakąś pierdołą tudzież po zwolnienie ;)
1
fajne, chociaż testowane na zwykłych małych dronach ale podoba mi się:
1
@Kgorecki2500 już jeden raz miał być "blitzkrieg" i widocznie tak samo się przeliczyli...dodałbym tylko, że im dluzej trwa wojna, tym gorzej nie tylko dla rosyjskiej gospodarki oraz armii, ale i gorzej dla ludności cywilnej, miast na Ukrainie, i generalnie całej gospodarki również EU.
8
@IronSanHybrid widać na końcu filmu, po ich pickupie że to nie pierwszy taki strzał ;)
5
@Luciano99 nie myślałeś by zatrudnić się gdzieś jako grafik komputerowy?
0
@Kurkmen nie, nie potrzebujemy, stary jest, drewniak, duza pensja za 3...2....1 :D
1
@Messibestplayerintheworld na ile ten Miguelsanz jest wiarygodny?
Z mojej strony nie ukrywam, że byłoby to fajne widzieć rodaka w stroju Barcy...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pt9 trzeba przyznać że uroda pierwyj sort...
2
@BarcaaVEB border collie są świetne, jakbym widzial swojego..
2
@prokofiew żal mi tylko tego majonezu winiary :(
0
@Nano22 ale ona może by Ciebie za to zdradziła dla odmiany, może nie w pracy ale gdzieś po koncercie :)
1
@Mario96w pszenny :)
@Kitek1640 cebulowy z Intermarche
8
@reloaded najśmiesznieje w tym filmiku z szatni jest, Dembele w przypływie emocji i radości krzyknął :"zostaję"..patrzy , a tam nikt nawet nie zareagował :D
2
@kubix05 społem lecz wstołem...bo musiołem.
0
@RomanHoffer tak wiem o jakiego chodzi:) sam w latach 90tych mialem simsona ale enduro ;)