0

@Tollusiek źródło: tak było, nie zmyślam!

10

Aubamayeng : " I have five life goals , one of them is to play for barca and the other 4 we scored them against Real Madrid ".
:)

0

@TheNekro94 za brakło jeszcze kroku :)

1

@Nano22 ja tam się nie śmieję, bo jak pomyślę o Suarezie, Neymarze, Albie, Vidalu to też mieliśmy różne symulki no ale tutaj coś jednak nie poszło :)

6

przeżyjmy to jeszcze raz:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275995264_551354363233685_960426853200716449_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qfrQTFpiHs4AX8sBOPp&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-gNabF8uiPn-TMDHn_FOVG2bBGtKO6qIMuiNrtCmiMfg&oe=624241AF

i teraz pytanie, co zawiodło u Viniego:
a) Mózg, który nie nadążył z wysłaniem impulsu by się w "w odpowiednią porę" położyć wysyłając złe współrzędne.
b) za szybkie nogi
c) strach przed Matsem
d) error/bluescreen

1

@tomek8756 wygrał mecz życia fartem i od razu jaki fifarafa.Nie lubię jak ktoś tak od razu sra wyżej niż du.ę ma...

0

#MichniewiczOut ?

0

@Baros1990 gdzie napisałem, że ludzie z innych krajów tego nie mają?po prostu uważam, że u nas jest to wyraźne i mam wrażenie że mocniejsze, a nie że w innych krajach tego niema.

1

@Bykunn jest oczywiście, patrząc na statystyki to aż trudno w to uwierzyć...ale to tak jak Barca nie raz grała na posiadanie piłki, nie będąc skuteczna i takie Vigo z kontry nam utarło nos przykładowo.

0

@MesQueUnClub96 o to, że przeżywamy radośnie porażki innych, sami nie będąc jakimś potentatem, i zaraz może nas to samo spotkać. Oczywiście skala inna, bo Włosi to był zawsze Top-a my nie, i to jest ta różnica.

3

My Polacy to jesteśmy jednak w dużej części nacją, jak to sami na memach się przedstawiamy.Tacy nosacze, cieszący się jak komuś nie pójdzie :)
Tak jak z Włochami vs. Macedonia, no radość przeogromna :) szkoda, że sami jesteśmy na innym poziomie i chętnie byśmy się z nimi zamienili, by być choć raz mistrzem Europy.

4

@tomek8756 myślę, że dla własnego dobra jest to dobra opcja, idąc do lekarza powiedzmy na NFZ, gdzie przykładowo siedzi w poczekalni 30 osób, gdzie każdy kicha i prycha, a Ty przylazłeś tylko z jakąś pierdołą tudzież po zwolnienie ;)

1

fajne, chociaż testowane na zwykłych małych dronach ale podoba mi się:


1

@Kgorecki2500 już jeden raz miał być "blitzkrieg" i widocznie tak samo się przeliczyli...dodałbym tylko, że im dluzej trwa wojna, tym gorzej nie tylko dla rosyjskiej gospodarki oraz armii, ale i gorzej dla ludności cywilnej, miast na Ukrainie, i generalnie całej gospodarki również EU.

8

@IronSanHybrid widać na końcu filmu, po ich pickupie że to nie pierwszy taki strzał ;)

5

@Luciano99 nie myślałeś by zatrudnić się gdzieś jako grafik komputerowy?

0

@Kurkmen nie, nie potrzebujemy, stary jest, drewniak, duza pensja za 3...2....1 :D

1

@Messibestplayerintheworld na ile ten Miguelsanz jest wiarygodny?
Z mojej strony nie ukrywam, że byłoby to fajne widzieć rodaka w stroju Barcy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pt9 trzeba przyznać że uroda pierwyj sort...

2

@BarcaaVEB border collie są świetne, jakbym widzial swojego..

2

@prokofiew żal mi tylko tego majonezu winiary :(

0

@Nano22 ale ona może by Ciebie za to zdradziła dla odmiany, może nie w pracy ale gdzieś po koncercie :)


1

@Mario96w pszenny :)
@Kitek1640 cebulowy z Intermarche

8

@reloaded najśmiesznieje w tym filmiku z szatni jest, Dembele w przypływie emocji i radości krzyknął :"zostaję"..patrzy , a tam nikt nawet nie zareagował :D

2

@kubix05 społem lecz wstołem...bo musiołem.

0

@RomanHoffer tak wiem o jakiego chodzi:) sam w latach 90tych mialem simsona ale enduro ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?