KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 who care's?
https://i.pinimg.com/originals/ba/b2/eb/bab2eb24c1c218d43e0cbfbdbe32b9db.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
jestem tu, gdy mnie potrzebują...ubieram szaty, i wjeżdżam jak na białym koniu...robię robotę i wracam suchy(bo jak się spocić w 5 minut:) ).
2
@Bogan nie on pierwszy, wystarczy spojrzeć parę lat wcześniej, gdzie przyszedł na koniec kariery praktycznie Paulinho, śmiali się że w Łodzi był za słaby, że stary itp itd. a co było każdy widział.
5
@zadafcb dawać mi tego sędziego do B klasy! to jak go dziadki kibicujące przy linii powyzywają to mu się profesji od razu odechce :)
2
@ranger3120 no nie chyba a 3 karne dla Levante...
1
@Pawel13sz nadal nie widzę Luuka na tej focie :/
0
@fcbarcafan19 pewnie podał źródło, ot cała tajemnica.
1
@marcin62 Anarchista z wytatuowanym orłem z głowa niedźwiedzia... taki hardy...majty w dól i przywiązać hojraka do drzewa na stałe niech wszyscy go widzą.
1
@zenoowity gdzie słyszałeś o tej ich myśli szkoleniowej i skąd Tobie się wzięło że miałby grać w Niemieckiej reprezentacji?
czy jesteś z tych samych, którzy go krytykują po słabszym meczu dla Reprezentacji Polski argumentując, że strzela tylko gdzie mu dobrze płacą a dla Reprezentacji się oszczędza?
1
@KrychaFCB wejście u nas miał lwa, ale teraz faktycznie z tego lwa wiele nie zostało :)
0
@TheNekro94 nie jest to takie jednoznaczne...wg mnie najbardziej techniczna...fizyczna znowu najbardziej nie jest.
0
takie tam rozmowy na La Rambli:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/KrwktkpTURBXy8zY2U5NzJiNzhkOGZmZTZhN2ZiYTUyMGJjMTgyODFjNy5wbmeSlQMAAM0DRs0B15MFzQGkzQEs
0
@Kgorecki2500 tak faktycznie, najlepiej im nie pomagać, i niech ruscy zrównają całą Ukrainę z ziemią...taka neutralność tam.
1
@escarabajo Rosja to tak duży kraj, że etnicznie jest mocno zróżnicowany, stąd niema co się dziwić...niestety...bo tzw. mięsa armatniego mają sporo-jakkolwiek to brzmi.
0
@Bykunn odkupię takie 50dolarówki po zawyżonym kursie dolara nawet ;)
0
@escarabajo oczywiście że tak...a kim on z twarzy ma być?
0
@Bykunn pod względem inwestycyjnym tak jak kolega wyżej szuka, jak sam się informowałem to większej różnicy między nimi patrząc od strony wartości odsprzedażowej niema..Czy to Kurgerandy, czy Wiedeńskie. Dobrze mieć ;)
0
@tbas dlaczego? patrząc na karierę Lewego i to jak się prowadzi fizycznie, to myślę, że te 2-3 lata jest spokojnie w stanie pograć na wysokim poziomie..
2-nazwisko, to bardzo ważne(koszulki, kontrakty i inne korzyści, których nie widać gołym okiem).
1
@Kgorecki2500 bo lepiej kogoś finansowo utopić/okraść, niż wpakować do więzienia i finansowo nic z tego nie mieć...myślę, że taki przepis to idealna możliwość do załatwienia, kogokolwiek się chce...
1
@Xwowrak https://mennicakapitalowa.pl/?gclid=Cj0KCQjwl7qSBhD-ARIsACvV1X1n2R6SOewsO6SZzvd9V9108D5LUcFGkxj_ZDhALIGayWTKwXjj1boaAjnBEALw_wcB
z tym ze nie sztabki, a monety jak coś...
9
Gdyby Vini Jr z Neymarem nie zostali piłkarzami:
https://filmiki.tv/dzieciak-udaje-ze-zostal-potracony-ale-akurat-trafil-na-nieoznakowany-radiowoz_22370
0
@AmigoBlancos także wyjaśnione ;)
0
@IronSanHybrid czy motocyklista ucierpiał w tym zdarzeniu?
2
@Sulimo Góralski to dzban, ani techniczny, ani szybki...warunków fizycznych też brak a przy tym gorąca głowa..na MŚ potrzeba kogoś bardziej ogarniętego..
0
@DonAndrzejos którego De Jonga?
0
@Ghotti to moja jeszcze zła jest w takim razie..
1
@JimMorrisonFCB to jak piszą przedmówcy, używałem Stravy na rower i generalnie spoko...trzeba pamiętać aby w ustawieniach tel tylko zrobić tak, by apka potrafiła działać w tle, a nie wyłączała się lub przerywała działanie gps bo nie pozalicza wszystkiego...
3
@MesQueUnClub96 byłoby źle, gdyby nie chciał.
0
@JimMorrisonFCB jak masz smartwatcha/opaskę, to taką jaka do danego urządzenia jest przypisana...zawsze to więcej wartości dla sprawdzenia.