0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

jestem tu, gdy mnie potrzebują...ubieram szaty, i wjeżdżam jak na białym koniu...robię robotę i wracam suchy(bo jak się spocić w 5 minut:) ).

2

@Bogan nie on pierwszy, wystarczy spojrzeć parę lat wcześniej, gdzie przyszedł na koniec kariery praktycznie Paulinho, śmiali się że w Łodzi był za słaby, że stary itp itd. a co było każdy widział.

5

@zadafcb dawać mi tego sędziego do B klasy! to jak go dziadki kibicujące przy linii powyzywają to mu się profesji od razu odechce :)

2

@ranger3120 no nie chyba a 3 karne dla Levante...

1

@Pawel13sz nadal nie widzę Luuka na tej focie :/

0

@fcbarcafan19 pewnie podał źródło, ot cała tajemnica.

1

@marcin62 Anarchista z wytatuowanym orłem z głowa niedźwiedzia... taki hardy...majty w dól i przywiązać hojraka do drzewa na stałe niech wszyscy go widzą.

1

@zenoowity gdzie słyszałeś o tej ich myśli szkoleniowej i skąd Tobie się wzięło że miałby grać w Niemieckiej reprezentacji?

czy jesteś z tych samych, którzy go krytykują po słabszym meczu dla Reprezentacji Polski argumentując, że strzela tylko gdzie mu dobrze płacą a dla Reprezentacji się oszczędza?

1

@KrychaFCB wejście u nas miał lwa, ale teraz faktycznie z tego lwa wiele nie zostało :)

0

@TheNekro94 nie jest to takie jednoznaczne...wg mnie najbardziej techniczna...fizyczna znowu najbardziej nie jest.

0

@Kgorecki2500 tak faktycznie, najlepiej im nie pomagać, i niech ruscy zrównają całą Ukrainę z ziemią...taka neutralność tam.

1

@escarabajo Rosja to tak duży kraj, że etnicznie jest mocno zróżnicowany, stąd niema co się dziwić...niestety...bo tzw. mięsa armatniego mają sporo-jakkolwiek to brzmi.

0

@Bykunn odkupię takie 50dolarówki po zawyżonym kursie dolara nawet ;)

0

@escarabajo oczywiście że tak...a kim on z twarzy ma być?

0

@Bykunn pod względem inwestycyjnym tak jak kolega wyżej szuka, jak sam się informowałem to większej różnicy między nimi patrząc od strony wartości odsprzedażowej niema..Czy to Kurgerandy, czy Wiedeńskie. Dobrze mieć ;)

0

@tbas dlaczego? patrząc na karierę Lewego i to jak się prowadzi fizycznie, to myślę, że te 2-3 lata jest spokojnie w stanie pograć na wysokim poziomie..
2-nazwisko, to bardzo ważne(koszulki, kontrakty i inne korzyści, których nie widać gołym okiem).

1

@Kgorecki2500 bo lepiej kogoś finansowo utopić/okraść, niż wpakować do więzienia i finansowo nic z tego nie mieć...myślę, że taki przepis to idealna możliwość do załatwienia, kogokolwiek się chce...

9

0

@AmigoBlancos także wyjaśnione ;)

0

@IronSanHybrid czy motocyklista ucierpiał w tym zdarzeniu?

2

@Sulimo Góralski to dzban, ani techniczny, ani szybki...warunków fizycznych też brak a przy tym gorąca głowa..na MŚ potrzeba kogoś bardziej ogarniętego..

0

@DonAndrzejos którego De Jonga?

0

@Ghotti to moja jeszcze zła jest w takim razie..

1

@JimMorrisonFCB to jak piszą przedmówcy, używałem Stravy na rower i generalnie spoko...trzeba pamiętać aby w ustawieniach tel tylko zrobić tak, by apka potrafiła działać w tle, a nie wyłączała się lub przerywała działanie gps bo nie pozalicza wszystkiego...

3

@MesQueUnClub96 byłoby źle, gdyby nie chciał.

0

@JimMorrisonFCB jak masz smartwatcha/opaskę, to taką jaka do danego urządzenia jest przypisana...zawsze to więcej wartości dla sprawdzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?