KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kitek1640 że Hala już poszła czy dzieci poszły?
0
@Emhyr od czasów przejścia Neymara do PSG, a później poprawka strzału w ryj leżącemu mnie transferem Messiego do PSG, już nic mnie nie ździwi..i dopóki oficjalne fichado nie zobaczę, to staram się już tak nie nakręcać.
6
@masq Luuk>Depay
0
@PatrychoO tak i nie, na pewno jest to bardziej nagłosnione ze względu na jego status i każdy mu patrzy na ręce, bo jakby to zrobił jakiś dużo mniej znany piłkarz to takiego hallo by nie było.
Ale fakt, jest on na pewno często przemotywowany, i wtedy jego frustracja czesto sie takim czyms objawia.
0
@PatrychoO może był, a może nie, to może już nim nie będzie...przestańmy robić tragedii z takich rzeczy, owszem nie jest to zachowanie godne ale wyolbrzymia się je wg mnie..to tylko ludzie tak samo jak i my...nigdy Ci styki nie zagrały na jakis zawodach albo czyms? zawsze sie ladnie odzywales do sędziego czy innych?
0
@PatrychoO przecież piszę, że zaprosił na mecz, i myślę że na tym się nie skończy...niestety z trzymaniem nerwów na wodzy od zawsze miał problem..jest taki ambitny, poza materialną krzywdą większej mu nie wyrządził(tak jak Hazard kiedyś z buta potraktował piłkowego), owszem przykrość też ale myślę że niema co z tego tragedii robić.
0
@PatrychoO ale o co Ci chodzi z tym Ronaldo? o to, że komórkę młodemu rozwalił czy o którą sytuację? bo z tego co wiem odniósł się do tego, przeprosił i zaprosił na mecz a w dodatku nie sądzę, by nie dostał nowej komorki...
3
@Kgorecki2500 właśnie najfajniej się motywuje w ten sposób, siedząc samemu w bezpiecznym miejscu i czekając na meldunki :)
1
@Messibestplayerintheworld jak Roberto to tylko Baggio...
natomiast Sergi powinien zwyczajnie odejść, dzięki za gola z PSG ale niestety na moje to on na równi z piłkarzami typu Bartra, Deulofeu, Mingueza, Denis Suarez itp jest.
5
@GeneralXavi podziwiam takich sportowców, którzy na zakończenie kariery(chociaż z tego co pamiętam to jeszcze gra), nie rezygnują ze sportu...bo wiadomo jak to się często kończy.
1
@masq ja ochłonąłem, i wprawdzie bardzo mi kibicuje i tego zdrowia życzę najbardziej...ale przerwa była bardzo długa i potrzeba czasu znowu...mam nadzieję że wróci do swojej pewności siebie i dyspozycji!
6
@Gavinho ale o co ten szum...nie chce to nie idzie-to nie przymus chyba prawda?
kiedyś jeszcze lubiłem oglądąc Kubę ale wydaje mi się, że teraz już nawet śmieszny nie jest..więc ani to przywilej ani gloryfikacja być u niego.
1
@Emhyr Dembele..Coutinho nie lepszy-dla mnie brak profesjonalizmu.
0
@SteuerFreiMoney dostałem od koleżanki z pracy taką książkę właśnie z rok temu o tym tytule..nadal nie przeczytałem :)
7
@Zoker powiem inaczej, widziałem parę meczy ostatnich Suareza, i nie wygląda to za ciekawie wg mnie... jest dwa lata starszy od Lewego(po 30tce to już dużo)..Dodatkowo uważam, że przyjście Lewego to na pewno większy zysk na koszulkach, nie oszukujmy się-Suarez już był, a Lewy przychodziłby jako gwiazda, dla reklam i innych spraw to na pewno większy atrybut niż Luisito-jak bardzo go uwielbiam i cenię...
70
i teraz porównajmy sobie formę fizyczną takiego Lewandowskiego, którego mało kto chce, a takiego Suareza..
0
@Transu96 tego nie wykluczam, jak będzie na baby chodził :D to żebym wiedział....
no i mógł z nim iść :D
1
@Transu96 tak, jak poszedł do 1 klasy podstawówki gdzie nikt z jego przedszkola z nim do klasy nie szedł, kupiłem mu ten zegarek, z możliwościa że może do mnie zadzwonić, a ja w razie czego mogę zobaczyc gdzie on jest-uspokaja to rodzica(zamiast telefonu).
0
Gadżeciarze, poradźcie, żonie się spodobały smartwatche tego typu:
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-garett-women-nova-zloty
jest to zachcianka, zobaczymy czy bedzie uzywac, z garettem mialem w sumie tyle wspolnego, co zegarek z sledzeniem gps dla syna i kiedys te pierwsze zegarki smart, i ten syna spelnia funkcje jest ok natomiast tenpierwszy to szalu nie robi...
wiem ze to nie duza kasa, ze to nie garmin ani inne wyzsze polki ale czy swoje zadanie spelni, bateria wytrzyma te 3 dni? ktos mial do czynienia i obiektywnie oceni?
0
@sebasarna18 ten dziwny ludzik z ich reklamy przyjdzie Ci straszyć znajomych.
a tak poważnie...nie wiem, gadałbym o jakieś rozłożenie na więcej rat itp.
3
Tak sobie czytam artykuł na onecie, o mężczyznach(Ukraińcach), którzy wbrew nakazowi(pobór do wojska między 18 a 60 rokiem życia), uciekali chociażby do Polski i zostali złapani, zostają ośmieszani i hejtowani a co gorsza dostają wiadomości z groźbami.
I teraz się zastanawiam dlaczego? Oczywiście rozumiem, tych, którzy zostali i walczą i słysząc o takich akcjach nie działa im to na morale zbyt dobrze..Ale-często to jest strach, każdy wie ilu cywili ginie regularnie i w jakich warunkach a życie mamy jedno. Dlaczego każdy chce decydować za innych jak mają żyć skoro może faktycznie w tej wojnie by się nawet nie przydali, bo może w strachu by jeszcze swoich zastrzelił, czy też w stresie? Dlaczego oceniamy tak łatwo nie będąc w ich skórze, stojąc z boku?
Przecież oni nie zrobili nikomu krzywdy a zwyczajnie chcą żyć i się boją a może tam już nikogo nie mają a życia oddawać za swój kraj nie chcą, tylko ważniejsza jest dla nich rodzina?
Potrafię rozumieć obie strony ale groźby i publiczne ośmieszanie zwykłych obywateli nie jest w porządku.
0
@Janiama Piłsudski kiedyś ładnie to podsumował że Kraj piękny tylko ludzie .....nie będę kończył bo znowu dostane jakieś dwudniowe wakacje ;)
0
@Worny Morales...to nie jego pierwsza taka akcja...budową niepozorny a jednak potrafi w te dryblingi.
1
@pt9 myślę, że na pewno te tańsze tak...drogie, luksusowe mniej bo to często symbol prestiżu na jakiś powiedzmy spotkaniach osób wyżej postawionych, więc tam muszą sie pokazać z czyms klasycznym niżeli zabawką.
3
@BART97 zawsze w każdym temacie super podpowiedzi..można na Ciebie liczyć.
3
@Nano22 bo nie można robić żartu z żartu...
0
tutaj jakby ktoś miał takową koleżankę, to taki pomysł na darmowe drinki podsyłam:
https://filmiki.tv/jak-zalatwic-sobie-darmowe-drinki-w-barze_20463
2
@Kondziubarca chyba szkoły :D
1
@Compadre szef byłby pierwszy, który rzuciłby w ten telewizor czymś spod ręki, na tv tylko kamery, ewentualnie jak jakieś mś czy coś to jest szansa coś zarzucić..ale takich komedii to nie załączamy :)
3
gdzie Wy wszyscy pracujecie, że o tej porze macie czas na oglądanie Antka? :)