1

@VegetaPolska Dorotka jednak sama przyznała, że piłkarze ją nie interesują..

swoją drogą, ktoś wczoraj rzucił(nie pamiętam kto), jej zdjęcie z kiedyś i że przez pieniądze teraz lepiej wygląda..ale ja muszę przyznać że to nie tak do końca, bo nad figurą widać pracuje i ma świetną, oczy ładne, że conieco poprawiła to wiadomo..

inteligencji odebrać jej nie można, no i czegoś tam sama w życiu dokonała...dla mnie dosyć ciekawa aczkolwiek na pewno kobieta dynamit ;)

1

@Yoshi94 :D zgadza się, ale kamieniem ten gwóźdź dobić :D

0

@paweldunajecfcb nie za bardzo, ruszanie Nato to jednak chyba byłby kamień do trumny, gdzie już na Ukrainie mocno sobie zębów na wybijali.

3

Czy jest jakiś minimalny wiek podany w regulaminie co do rejestracji na tym portalu?
Nie wiem czy tylko mnie tak irytuje dzieciak pod loginem @OsamaDembele który robi w 50 dni, więcej postów niż większość przez rok, a już zaczynam patrzeć czy z lodówki nie wyjdzie bo co temat, to musi jakiś komentarz bezsennsowny podać. Śmietnik się robi a widać że to dzieciak bo więcej jak 11-12 lat to on mieć nie może.

0

@Kengo to jest niepojęte...podziwiam stoicki spokój Salaha...to już te zasrane wuwuzele kiedyś lepsze były bo nie raziły po oczach mimo, że uszy więdły.

sędzia powinien to przerwać, zagrozić walkowerem jeśli tego nie ogarną. Przecież to dzicz.

0

@OsamaDembele to siedz na tej lekcji, zrób coś dla siebie i innych i wyłącz dane komórkowe a włącz myślenie a może w przyszłości będzie Ci dany jakiś lepszy tytuł niż spamer.

0

@qubson12345 miewam tak, przy zmianach ciśnienia.A ostatnio ciśnienie było wysokie, bliskie rekordu.

1

@Kurkmen to u mnie podobnie było, i generalnie jestem 10 lat starszy i nic z tym nie robiłem ale czasem też taki mysli miewam..chociaż coraz mniej..gdzies jednak kompleks się na tym tle robil tylko z czasem nauczył się z tym żyć

0

@Kurkmen ile masz lat?kojarzę ze jeden użytkownik też zadawał to pytanie regularnie moze on cos podpowie

0

@BorzyKrzys no to czapę trzeba, i dobrze biegać. My gramy od 3 tygodni 2/tydzien

0

Tak o Chopina chodziło.kurde, to ja nie zakumałem a Wam tak lekko poszło...ten sopel mnie zmylił bo taką ksywę ma jego chrzestny i szukalem powiązania:)

0

Mam zagadkę dla Was, słowa wypowiedziane przez mojego młodszego syna: wiesz kto to jest "Feteryk Sopel"?Od 3 dni mnie pyta a ja nie wiedziałem o co mu chodzi ale dziś starszy syn mi przetłumaczył i padłem. Ciekawe czy ktoś zgadnie.

0

@sonek tak, wiem że wchodzi właśnie, ale dlatego pytam czy to jest na zasadzie, że nie działa nic od razu, bo kanały jakieś są, tylko mniej... a instalacje w domu sam robiłem. Tzn 2x Antena=Satka+Naziemna--->Multiswitch--->kabel do kazdego pokoju i tam w zalenosci tv sam, lub dekoder z tv etc.

0

@Ghotti na tv wyszukuje dobrze bo zaznaczam wszystkie możliwe scenariusze, natomiast na dekoderze muszę sprawdzić...może być że powoli wygaszają i dlatego mało kanałów zostaje, a tv mój mimo iż nie taki stary to jednak nie wspiera "nowej technologii", natomiast dekoder na drugim niby wspiera...ale zobaczymy bo to nie tylko u mnie ten problem, bo już po lokalnych grupach ludzie pytają ale odpowiedzi konkretnej brak.

0

Pytanie mam odnośnie sygnału tv.
zauważyłem, że sporo kanałów mi w tv naziemnej odeszło. i przykładowo z 30 zostało z 7. (głównie TVPiS etc). Wiem, że następuje zmiana kodowania ale...czy jeśli straciłem te kanały, to znaczy że mój tv/dekoder nie odbiera tego standardu? na tv robiłem nowe szukanie kanałów i na razie nie pomogło natomiast przy drugim tv, gdzie mam dekoder(rzekomo obsługuje nowe standardy) tak samo "poginęły" kanały. Czy to jest faza przejściowa jakaś i zaczną się pojawiać?

0

@Pawel13sz wygląda na przyśpieszony film...ale strzelca gola to jedno..a obrońca jak szybko gonił...

0

@barcowy1899 trochę mało szczegółów... BMW i BMW...niektóre miały rozrząd na "tylnej ściance" przez co trzeba było piec wyciągać co znacznie podnosi koszta.

0

@derlysy1979 przecież tyle słów, to on do tej pory odkąd jest w Barcelonie nie wypowiedział.

1

@FCB24 też jestem zdania, że szejki to tylko w mcdonalds a nie na stadionie...z piłką nożna oni maja niewiele wspolnego.

0

@MarFan oczywiście że tak, zainwestować można w wiele rzeczy...ale wiesz ile to kosztuje?taka pompa na dom mojego gabarytu, no i tak by dawała radę.. Dofinansowania są zależne od regionów, u nas to akurat śmiech na sali.
Mój piec kosztował 7 lat temu 12,5tysia, cała instalacja ok. 40 z tego co pamiętam jak nie wiecej. i mowisz ze tak co 7 lat zmieniać technologie?

0

@Bykunn ogrzewanie domu + ciepła woda. dom 300m2 + garaż ale z 80m2 z tego to piwnica, której w zasadzie grzać nie trzeba + lokal żony(tylko tam ogrzewam).
Zrobiłem projekt na gaz ziemny itp. Ale gaz również poszedł mocno do góry i odpuściłem.

Jedyne co, to ja chyba ruskim ekogroszkiem w ogóle nie grzałem tylko z tyych droższych brałem zawsze (niby Polski).

13

ah shit...here we go again.

4

@tobiasson92 taki przykład, ogrzewam chatę ekogroszkiem, na sezon potrzebuje srednio 5,5t.

w listopadzie wziąłem za 980pln/t
w lutym dobrałem za 1540/t
teraz musiałem dobrać jeszcze to cena 2400/t.

jak to mówią"to jest dramat".

0

tak jeszcze odnośnie wczorajszego meczu, cieszę się, że Robert strzelił tego karnego, że w ogóle strzelił gola bo mogłoby znowu zabrzmieć: nie strzela dla Polski bo mu nie płacą w Euro, czy w klubie mu się chce a dla Polski już nie itp. :)

kto chociaż trochę pojęcia o piłce ma, czy też grał, widział jak Robert wraca, jak próbuje rozgrywać, jak uspokajał grę, przytrzymywał piłkę by dać innym czas i miejsce.

4

Dzisiaj swoje 49te urodziny obchodzi Jan Koller-kto pamięta tego olbrzyma?

1

@AmigoBlancos no, doczekałem się ;)

0

@RomanHoffer na pewno lepiej operowali piłką, mniej paniki w tym rozegraniu było. U nas to trochę jednak chaotycznie wyglądało i dużo niedokładności było...cieszy wygrana i miejmy nadzieje, że popracują nad resztą. Mi osobiście podobał się Szymański, Moder..Lewy też zostawił dużo serducha.

5

@P33ck ta pierwsza bramka, trochę Ibrę przypomina...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?