Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle ja trafiłem halanda nie wymiennego
0
@AlexDark00 ps 5
0
@AlexDark00 żeby był mocny jak na ta cenę poprostu ;)
0
@AlexDark00 nie. Chce od zera skład zbudować do 300k
0
Jaki polecacie Skład w fifie do 250-300 k 4-1-3-2 formacja ?
0
Cześć. Jaki skład do 200-250 k polecacie w fife 4-1-3-2
0
Witam. Skład do 200-250 k w fife formacja 4-4-2 lub 4-1-3-2
0
@gorgota ile dałeś za taki skład?
0
@MesQueUnClub_87 dzięki
0
Witam. Zaczynam przygodę z futem. Mam budżet 100-150 k jakiś skład fajny za to da się zrobić? Formacja 4-4-2 albo 4-1-3-2 z szybkim napastnikiem?
0
@Rust_Cohle jak odkąd kupiłem to tak każdy mój ruch czy kliknięcie jest komentowane
0
Cześć. Kupiłem sobie ps5 i mam pytanie jak wyłączyć to gadanie tej baby (chodzi o ciągle gadanie co robię litery jakie wpisuje ciągle to mówi i mówi) z góry dzięki za odpowiedz
0
Cześć. Mam jedno wolne miejsce do Canal + online. Jak ktoś chce to piszcie pw
0
@Draks[FCB] pisz pw. Mam kupione c+ i mam wolne 1 miejsce
0
@BoreekxD bo oni potrafią z nami grać w ważnych imprezach..
0
@MesQueUnClub96 i Polacy też polega z USA ale chciałbym się mylić
1
@MesQueUnClub96 biorą to niestety
2
@Trevor niech rodzice zrobią Ci darowiznę mogą dać Ci nawet na połowę kwoty mieszkania. Po prostu robią przelew w tytule piszą darowizna dla syna. Następnie idziecie razem do US i wypełnianie taki wniosek. Jest to zwolnione z podatku. Ja tak samo dostałem od rodziców wszystko legalnie i za darmo. Bo od dalszej rodziny tj. Ciotek babci itd jest podatek
0
@Matheo123 teraz złoto drogie
1
@MESSIah16 otóż tak. Pozbyli się rezerwowych jak jeszcze silva odejdzie to odpukac wypadnie 2 zawodników z podstawy i będą mega problemy. Do tego zobaczymy czy haaland będzie zdrowy
0
Witam. Ma ktoś może zalegający kod na senas do kina helios i się podzieli? :)
1
Jak ktoś nie oglądał nowego doktora strange to jest już na Disney ;)
2
@Mario96w dokładnie
1
Witam. Pisze pracę o zakładach pogrzebowych wypełnijcie ankiete jeśli możecie ;) https://forms.gle/nHJKW3o5ejbKCewXA
1
@PatrychoO niestety dlatego od 3 lat tego nie oglądam. Teraz widzę nie ma ciekawych walk. Oprócz jednej unifikacyjnej
1
@PatrychoO szkoda kiedyś emocjonowalem się jego walkami i rekordami 20+ bez porażki.. Później Lesnar go pokonał co było zniszczeniem jego legendy i frajerstwem organizatorów...
0
@PatrychoO a Undertaker nie walczy już wogole??
0
@PatrychoO jakie walki na WrestleManii? O której początek?
0
@The_Man podeslij na priv nazwę firmy bo też mam 2 ha pola w miarę dobrej lokalizacji
2
@Emhyr jak wygramy Le to z 1 jesteśmy losowani. Jak nie wygramy a będziemy w 4 to z drugiego