0

@ShinobiQWE Djoković myślę jednak wolałbym Federera ale to mało prawdopodobne

6

@izabella a co myślałaś że będzie inaczej? XD

0

Jakiś film na walentynkowy wieczór z żoną ?

1

@AmigoBlancos zobaczymy kto będzie pierwszy płakał jak odejdzie Leo i będzie słabszy sezon.. Pewnie Ci co go chcieli oddać .

0

@mkord dzieki kolego

0

@mkord a kolega wyżej napisał że trzeba mieć udokumentowane więc jak to jest?

0

Witam. Mam pytanie do osób które potrafią się sami rozliczac. Dojeżdżam do pracy ponad 40 km samochodem w 1 stronę i słyszałem że można z tego Powodu doliczyć koszty do rozliczenia podatkowego i dostać parę zł czy jest to prawda?

1

@Elnuum w kwietniu są dwa najpierw x tego roku a za tydzień zaległy ;)

1

Ma ktoś link do transmisji losowania??

5

Baskowie jadą na końcówkach jak real w LM.. Jeszcze jaja będą jak zagrają w obu finałach i tfu oba wygrają

0

@AlexDark00 to też pomimo wieku

1

Bardzo dobrze niech strzela Suárez niech wygra pitichi też tom pokaże jakim gównem jest/był Bartomeu aż się nóż w kieszeni otwiera jak przypomina się jak go potraktowali a jeszcze 6 mln mu dopłaca Blaugrana

0

@Dankhog mój komentarz żartobliwy roztrwonić taka przewagę mając 2 mecze mniej to jest wyczyn.. Myśmy raz w sumie 15 rpztrwonili ;)

1

To co? Dziś Atletico zaczyna seryjnie tracić pkt a my wszytsko wygrywamy? :D

3

@Pawlak1992 tak będziemy przed białymi

1

Kosmiczne pieniądze

0

@BarcaInfo kiedy Leo pauzuje za Czerwo?

1

O której gramy półfinał Superpucharu??

0

Gdzie na necie można obejrzeć finałowy sezon wikingów? Ma ktoś może??

1

@Alanooo na priv wyśle

0

@Leon15 chelsea

1

2

@Alanooo Xiaomi polecam fajny kupisz za 700-800 zł ;)

0

@Pogba dobrze zrobiłeś bo real będzie jak my gubić pkt a Atletico nie koniecznie.. Każda porażka Atletico jest na wagę złota

0

@LuisSalvano wogole co się stało w tym meczu?

0

@Majsteer zapodaj

0

@VegasVeB a wtedy się nie psuje? Jak przy 60-70 się ładuje do pełna?

0

@Cule2013 dzieciakom wyżej nie odpisuje bo szkoda się denerwować.. a ładowac go dopiero jak będzie mniej niż 20% ?

0

Witam. Kupiłem właśnie tableta i mam pytanie. Jak najlepiej lądować go? Żeby bateria długo wytrzymywała? Lądować go wyłączonym czy włączonym?

1

@LuisSalvano mam z Samsunga w tamtym roku kupiłem jestem bardzo zadowolony więc jak coś polecam z tej firmy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?