Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShinobiQWE Djoković myślę jednak wolałbym Federera ale to mało prawdopodobne
6
@izabella a co myślałaś że będzie inaczej? XD
0
Jakiś film na walentynkowy wieczór z żoną ?
1
@AmigoBlancos zobaczymy kto będzie pierwszy płakał jak odejdzie Leo i będzie słabszy sezon.. Pewnie Ci co go chcieli oddać .
0
@mkord dzieki kolego
0
@mkord a kolega wyżej napisał że trzeba mieć udokumentowane więc jak to jest?
0
Witam. Mam pytanie do osób które potrafią się sami rozliczac. Dojeżdżam do pracy ponad 40 km samochodem w 1 stronę i słyszałem że można z tego Powodu doliczyć koszty do rozliczenia podatkowego i dostać parę zł czy jest to prawda?
1
@Elnuum w kwietniu są dwa najpierw x tego roku a za tydzień zaległy ;)
1
Ma ktoś link do transmisji losowania??
5
Baskowie jadą na końcówkach jak real w LM.. Jeszcze jaja będą jak zagrają w obu finałach i tfu oba wygrają
0
@AlexDark00 to też pomimo wieku
1
Bardzo dobrze niech strzela Suárez niech wygra pitichi też tom pokaże jakim gównem jest/był Bartomeu aż się nóż w kieszeni otwiera jak przypomina się jak go potraktowali a jeszcze 6 mln mu dopłaca Blaugrana
0
@Dankhog mój komentarz żartobliwy roztrwonić taka przewagę mając 2 mecze mniej to jest wyczyn.. Myśmy raz w sumie 15 rpztrwonili ;)
1
To co? Dziś Atletico zaczyna seryjnie tracić pkt a my wszytsko wygrywamy? :D
3
@Pawlak1992 tak będziemy przed białymi
1
Kosmiczne pieniądze
0
@BarcaInfo kiedy Leo pauzuje za Czerwo?
1
O której gramy półfinał Superpucharu??
0
Gdzie na necie można obejrzeć finałowy sezon wikingów? Ma ktoś może??
1
@Alanooo na priv wyśle
0
@Leon15 chelsea
1
@Messibestplayerintheworld Eurosport 1
2
@Alanooo Xiaomi polecam fajny kupisz za 700-800 zł ;)
0
@Pogba dobrze zrobiłeś bo real będzie jak my gubić pkt a Atletico nie koniecznie.. Każda porażka Atletico jest na wagę złota
0
@LuisSalvano wogole co się stało w tym meczu?
0
@Majsteer zapodaj
0
@VegasVeB a wtedy się nie psuje? Jak przy 60-70 się ładuje do pełna?
0
@Cule2013 dzieciakom wyżej nie odpisuje bo szkoda się denerwować.. a ładowac go dopiero jak będzie mniej niż 20% ?
0
Witam. Kupiłem właśnie tableta i mam pytanie. Jak najlepiej lądować go? Żeby bateria długo wytrzymywała? Lądować go wyłączonym czy włączonym?
1
@LuisSalvano mam z Samsunga w tamtym roku kupiłem jestem bardzo zadowolony więc jak coś polecam z tej firmy :)