1

@Bobo25 u mnie taka sama. Czyli ceny utrzymuja się... Szkoda że w druga stronę tak nie było tylko co. dzień po 30-50 gr do. Góry szło

0

Jak tam sytuacja z cenami paliw u Was? U mnie bez zmian ropa ciągle 7.55 :/

0

@Hrzan ile ropa u Cb?

0

Jaka cena ropy u Was w okolicy? Coś potaniało? U mnie 7.80 podkarpacie

0

Ile wynosi podatek we Francji dla piłkarzy? Mppape jsk by dostał 100 mln brutto to ile na rękę by inkadowal?

1

@masq "naturalizowani" Ukraińcy atakują polki/Polaków grożą wyzywają niszczą rabują i jest ich z dnia na dzień więcej i więcej. Policja z województwa już dużymi sukami jeździ do przemysla wczoraj między 13 a 14.30 dwadzieścia jeden takich aut widziałem jak jechali w stronę przemysla. Resztę sam sobie wyobraź czy dopowiedz

0

@P33ck a wiadomo w jakich godzinach będą mecze?

0

SIema. nie mam kanałów polsatowskich poratuje ktoś linkiem na priv? :)

1

Cześć. Też macie problem że jak usuniecie nieprzeczytane artykuły to ich liczba na profilu wam nie znika od razu??

0

@Barcanajlepszyteam właśnie dlaczego teraz WOŚP nie jest w TVP?

0

@Barca_Big_Moment xD xD xD tyle można napisać jest wielki jak każdy z trójki mistrzów

2

@masq Abde dobre jaja xD dbele jest nieprzewidywalny więc on zostanie pewnie do 75 min

0

Witam. Ma ktoś może nagrane ostatnie okrążenie z F1 z komentarzem z Eleven? Jak coś to podeślijcie na priv :)

0

@MesQueUnClub96 ale nie szybciej niż ja :D

1

@Emhyr jakie głupie? Chodzi o lokal widzę że Rambla wyłącza niektórym myślenie....

0

@IronSanHybrid widzę coraz więcej ludzi chce zabłysnąć inteligencja ale nie wychodzi haha

0

Witam. Gdzie w Rzeszowie obejrzę mecz Barcy? :)

0

Witam. Widzę że dużo osób interesuje się/kupuje złoto. Chciałbym kupić sztabkę złota (50-100g) gdzie najlepiej kupić żeby nie dać się naciąć i nie przepłacić ;)

0

Jak to jest wreszcie z Danim? Będzie mogl grać od razu czy dopiero od stycznia?

1

Jakie są aktualne kursy na ZP mógłby ktoś mi podrzucić linka bo szukałem i nie moge znaleść

0

@gumaz o. Której Błachowicz walczy

0

Witam. Jak nazywa się ten serial co leci na playerze z Grabowskim?

0

@don'T.R.I.P.e leci Canal. Plus now

1

@TR3VOR nie .

0

Czy Legia jest transmitowana w TVP?

2

@leonek160 to wypad i z tej strony tfu

0

@Kengo a ja kibicuje Barcelonie ale postawiłem 500 na Bayern jak wygrają bądź remis będzie satysfakcja że z mocnym zespołem pokazali się na fajnym poziomie a jak przegrają będzie kasa :)

0

Jest gdzieś transmisja koszykówki Barca Real? Bo już grają

1

@TheNekro94 jedyny sędzia co mial jaja... Gra na czas od bramki plus var bardzo dobra decyzja sędziego więcej powinno być takich skrupulatnych sędziów.

0

@Fenyx można gdzieś obejrzeć to w telewizji oprocz Polsatu Sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?