Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 u mnie taka sama. Czyli ceny utrzymuja się... Szkoda że w druga stronę tak nie było tylko co. dzień po 30-50 gr do. Góry szło
0
Jak tam sytuacja z cenami paliw u Was? U mnie bez zmian ropa ciągle 7.55 :/
0
@Hrzan ile ropa u Cb?
0
Jaka cena ropy u Was w okolicy? Coś potaniało? U mnie 7.80 podkarpacie
0
Ile wynosi podatek we Francji dla piłkarzy? Mppape jsk by dostał 100 mln brutto to ile na rękę by inkadowal?
1
@masq "naturalizowani" Ukraińcy atakują polki/Polaków grożą wyzywają niszczą rabują i jest ich z dnia na dzień więcej i więcej. Policja z województwa już dużymi sukami jeździ do przemysla wczoraj między 13 a 14.30 dwadzieścia jeden takich aut widziałem jak jechali w stronę przemysla. Resztę sam sobie wyobraź czy dopowiedz
0
@P33ck a wiadomo w jakich godzinach będą mecze?
0
SIema. nie mam kanałów polsatowskich poratuje ktoś linkiem na priv? :)
1
Cześć. Też macie problem że jak usuniecie nieprzeczytane artykuły to ich liczba na profilu wam nie znika od razu??
0
@Barcanajlepszyteam właśnie dlaczego teraz WOŚP nie jest w TVP?
0
@Barca_Big_Moment xD xD xD tyle można napisać jest wielki jak każdy z trójki mistrzów
2
@masq Abde dobre jaja xD dbele jest nieprzewidywalny więc on zostanie pewnie do 75 min
0
Witam. Ma ktoś może nagrane ostatnie okrążenie z F1 z komentarzem z Eleven? Jak coś to podeślijcie na priv :)
0
@MesQueUnClub96 ale nie szybciej niż ja :D
1
@Emhyr jakie głupie? Chodzi o lokal widzę że Rambla wyłącza niektórym myślenie....
0
@IronSanHybrid widzę coraz więcej ludzi chce zabłysnąć inteligencja ale nie wychodzi haha
0
Witam. Gdzie w Rzeszowie obejrzę mecz Barcy? :)
0
Witam. Widzę że dużo osób interesuje się/kupuje złoto. Chciałbym kupić sztabkę złota (50-100g) gdzie najlepiej kupić żeby nie dać się naciąć i nie przepłacić ;)
0
Jak to jest wreszcie z Danim? Będzie mogl grać od razu czy dopiero od stycznia?
1
Jakie są aktualne kursy na ZP mógłby ktoś mi podrzucić linka bo szukałem i nie moge znaleść
0
@gumaz o. Której Błachowicz walczy
0
Witam. Jak nazywa się ten serial co leci na playerze z Grabowskim?
0
@don'T.R.I.P.e leci Canal. Plus now
1
@TR3VOR nie .
0
Czy Legia jest transmitowana w TVP?
2
@leonek160 to wypad i z tej strony tfu
0
@Kengo a ja kibicuje Barcelonie ale postawiłem 500 na Bayern jak wygrają bądź remis będzie satysfakcja że z mocnym zespołem pokazali się na fajnym poziomie a jak przegrają będzie kasa :)
0
Jest gdzieś transmisja koszykówki Barca Real? Bo już grają
1
@TheNekro94 jedyny sędzia co mial jaja... Gra na czas od bramki plus var bardzo dobra decyzja sędziego więcej powinno być takich skrupulatnych sędziów.
0
@Fenyx można gdzieś obejrzeć to w telewizji oprocz Polsatu Sport?