0

Czy gdzieś na Nc plus można oglądać mecz polskich siatkarek?

0

@IronSanHybrid aha xD przecież. Wychodzi na to że zarząd nie zrobil wszytskiego i media i kibice o tym wiedzą

0

@IronSanHybrid możliwe ale Laporte nie zaprzeczył więc w tej kwestii wierzę Leo

0

@IronSanHybrid przecież powiedział że o więcej nikt go nie prosił.. A jak by prosił pewnie by się zgodził... Więc gdzie tu jego wina?

1

Komentarz usunięty

4

Patologia kibice gwizdza jak niektórzy skandują Messiego... Patologia....

2

@Kengo mam nadzieję że Pedri nie wyjdzie w podstawie gość jest zmęczony po IO niech gra ogony i przepracuje okres przygotowawczy na spokojnie go wprowadzać

0

@gaq chyba z 50-55 mln bo to napisLes netto.. Sam Pjanić inkasuje coś 22 -24 mln brutto co jest abstrakcja

0

@clyde już zamilcz "kobieto"

0

@clyde zgłoszony

0

@amanter nie. Tylko o markę LEO PSG dla mnie to nie klub.. Ale z taka paka czuje ze wresXie wygrają LM :(

1

@DonAndrzejos podobno 35 z bonusami na rękę... A w Barcelonie brał 50 cyrk Bartek ładnie był desperatem że taka mu dał kasę.. A Leo ehh nie odmówił :(

1

@mokrychlopiec nie calowal

2

Szkoda że nie ma 10 leo... Niby to tylko numer ale kasa marketing i sponsorzy wszytsko na to patrzą.. Przecież on ma markę oparta o 10 no ciekawe...

1

@Kgorecki2500 zapodaj linka

0

@qbuteq zapodaj link

0

@Jarema2000 podpinam się albo czy ktoś mógłby zrobić takie coś ;)

0

@BarcaInfo a niech odchodzi gdzie indziej... Prędzej czy później tak się zdarzy tylko niestety zostawiłby rysy na swojej karierze gdyby tak zrobił

0

@michal26 podeslij link gdzie można zobaczyć

0

@Kubix93 jak go kontuzje ominal to czemu nie? 36 na siatkarza to jeszcze może grać :)

0

Nie da się bez bloku wygrać 1/4 w IO.. Do tego graliśmy praktycznie we 2 e ataku Leon i kurek razem 50 pkt zdobyli... Reszta to. Dramacie oprócz Zatorskiego.. Słabo zmiennicy szkoda za 3 lata Leon i kurek jesXze zagrają plus nasi młodzi środkowi ale jak nie znajdziemy drugiego przyjmującego i nowego rozgrywającego to ciężko będzie.. Porażka boli strasznie :(

0

@marcin62 ja. Też od poniedziałku zaczynam urlop 2 tygodnie :)

0

@Szklaner patologia

0

@Szklaner a czemu się wycofali?

0

@tommyVERceti mieli wznawiac serial jakiś czas temu słyszałem alw chyba nic z tego

0

@eydeem właśnie pokazała xD

0

@michal13988 TVP PiS woli euro wieczór niż dać Brazylię.... Dopiero druga połowę pokarza

1

Jak myślicie Novak weźmie ten mecz bo postawiłem na live przy 0:2??

0

@kamilop chłopie gramy z Brazylia co grają 6 która wyjdzie w najważniejszych meczach oni aktualnie oprócz nas są głównymi faworytami.... To się nie dziw że 2-3 robi różnice..... Co za ludzie

0

Ludzie przestańcie płakać nie gra prawie połowa składu która by wyszła w podstawowej 6 na najważniejsze mecze IO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?