Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy gdzieś na Nc plus można oglądać mecz polskich siatkarek?
0
@IronSanHybrid aha xD przecież. Wychodzi na to że zarząd nie zrobil wszytskiego i media i kibice o tym wiedzą
0
@IronSanHybrid możliwe ale Laporte nie zaprzeczył więc w tej kwestii wierzę Leo
0
@IronSanHybrid przecież powiedział że o więcej nikt go nie prosił.. A jak by prosił pewnie by się zgodził... Więc gdzie tu jego wina?
1
Komentarz usunięty
4
Patologia kibice gwizdza jak niektórzy skandują Messiego... Patologia....
2
@Kengo mam nadzieję że Pedri nie wyjdzie w podstawie gość jest zmęczony po IO niech gra ogony i przepracuje okres przygotowawczy na spokojnie go wprowadzać
0
@gaq chyba z 50-55 mln bo to napisLes netto.. Sam Pjanić inkasuje coś 22 -24 mln brutto co jest abstrakcja
0
@clyde już zamilcz "kobieto"
0
@clyde zgłoszony
0
@amanter nie. Tylko o markę LEO PSG dla mnie to nie klub.. Ale z taka paka czuje ze wresXie wygrają LM :(
1
@DonAndrzejos podobno 35 z bonusami na rękę... A w Barcelonie brał 50 cyrk Bartek ładnie był desperatem że taka mu dał kasę.. A Leo ehh nie odmówił :(
1
@mokrychlopiec nie calowal
2
Szkoda że nie ma 10 leo... Niby to tylko numer ale kasa marketing i sponsorzy wszytsko na to patrzą.. Przecież on ma markę oparta o 10 no ciekawe...
1
@Kgorecki2500 zapodaj linka
0
@qbuteq zapodaj link
0
@Jarema2000 podpinam się albo czy ktoś mógłby zrobić takie coś ;)
0
@BarcaInfo a niech odchodzi gdzie indziej... Prędzej czy później tak się zdarzy tylko niestety zostawiłby rysy na swojej karierze gdyby tak zrobił
0
@michal26 podeslij link gdzie można zobaczyć
0
@Kubix93 jak go kontuzje ominal to czemu nie? 36 na siatkarza to jeszcze może grać :)
0
Nie da się bez bloku wygrać 1/4 w IO.. Do tego graliśmy praktycznie we 2 e ataku Leon i kurek razem 50 pkt zdobyli... Reszta to. Dramacie oprócz Zatorskiego.. Słabo zmiennicy szkoda za 3 lata Leon i kurek jesXze zagrają plus nasi młodzi środkowi ale jak nie znajdziemy drugiego przyjmującego i nowego rozgrywającego to ciężko będzie.. Porażka boli strasznie :(
0
@marcin62 ja. Też od poniedziałku zaczynam urlop 2 tygodnie :)
0
@Szklaner patologia
0
@Szklaner a czemu się wycofali?
0
@tommyVERceti mieli wznawiac serial jakiś czas temu słyszałem alw chyba nic z tego
0
@eydeem właśnie pokazała xD
0
@michal13988 TVP PiS woli euro wieczór niż dać Brazylię.... Dopiero druga połowę pokarza
1
Jak myślicie Novak weźmie ten mecz bo postawiłem na live przy 0:2??
0
@kamilop chłopie gramy z Brazylia co grają 6 która wyjdzie w najważniejszych meczach oni aktualnie oprócz nas są głównymi faworytami.... To się nie dziw że 2-3 robi różnice..... Co za ludzie
0
Ludzie przestańcie płakać nie gra prawie połowa składu która by wyszła w podstawowej 6 na najważniejsze mecze IO