0

@Conradxc poszło po kursie 2.32 :D zobaczymy

0

@Conradxc karny z dupy wleci i odwrócą mecz ;) tak samo jak w tamtym roku..

0

@Conradxc jak kurs skoczy na ponad 2.10 leci 100 na real ;) chociaż w sumie wolę stracić a żeby przegrali :D

7

Cadiz po strzeleniu bramki się cofnęli i tylko bronią... To największy błąd i real. Pewnie ich wypunktuje...

1

@Danny Gaucho też mi się tak wydawało dzięki

0

@Danny Gaucho jakim cudem ma więcej aż o 125 goli od Leo? Aż taka jest różnica? :O

0

Będzie gdzieś transmisja meczu Argentyny w TV?

1

Witam. Będzie można gdzieś obejrzeć mecz Igi poza eurospprtem? Bo jade w gości

0

@Janek_7 zapodaj linka gdzie można kupić z dokladnymi parametrami jeśli to nie problem

1

@Szift13 taktyk też planuje kupić lapka dla syna więc obserwuje co Ci doradza :) i jak wybierzesz coś dla siebie napisz mi na priv kolego :)

5

To co Real dziś po karnym 1:0 lub 2:1 po karnym i rykoszecie? :)

4

Ładnie chcą nas wydymać byle by mierny klubik z Madrytu nie stracił dystansu.....

1

Jak Lech sfrajerzy z wyniku 2:0 to nie mam pytań

1

@AmigoBlancos super polsat

0

@Brosik tak. A najgorzej dziś jade w dłuższą trasę ok 200 km i ciekawe jak ja trafie xD o ile do miasta nie porblem to później już schody..

0

Witam. Od wczoraj ja i żona mamy problem z siecią plus a dokładniej nie mamy LTE ktoś ma taki sam problem? Najlepiej opinie z Podkarpacia

6

Co Zmarzlik zrobił :O czapki z głów

1

Słaba druga część trzeciej kwarty mogliśmy spokojnie mieć 6-8 pkt przewagi a mamy -1 ehh

0

@lucca87 daj linka obczaje sprzęt może kupi mój kolega bo szuka albo może i ja :D

0

Witam. Macie może link gdzie mogę obejrzeć chociażby z napisami serial Spides?

0

@MensculinVeB Małysz miał tego pecha że trafił na Ammana :/ dlatego złota nie zdobył ale również uważam że Adam :)

0

@kamilo0066 za co dostał dyskwalifikacje

0

@MESSIah16 a Federer gra?

0

@MichalZZZ to zapodaj i mi xD

1

@Pogba jak powaliło? Zmiany gra na czas kładzenie się po murawie.... Brawa za to że miał jaja i grali 7+

0

@tristan87 dzięki

0

Ma ktoś linka do meczu Sevilli i się podzieli na priv?

0

@neeed nie napinam ale śmieszą mnie ludzie co napinaja się a nie osiganeli nic albo nawet 1/100 tego którego hejtują.... Ja doceniam rakietę bo poniekąd dzięki niemu wygraliśmy wszytsko ... Teraz nie ma formy ale to nie powód żeby pisać o nim takie rzeczy jak z 40% użytkowników

0

@neeed chciałbym żebyś osiągnął chociaż 1/100 tego co rakieta xD i to nie mówię tylko o zarobki czy grę w zespole :)

1

@BarcaInfo brawo za" Mosk" xD fuente nie zagrał ani minuty a ma zagrać w 1/8 LM xD haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?