Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Conradxc poszło po kursie 2.32 :D zobaczymy
0
@Conradxc karny z dupy wleci i odwrócą mecz ;) tak samo jak w tamtym roku..
0
@Conradxc jak kurs skoczy na ponad 2.10 leci 100 na real ;) chociaż w sumie wolę stracić a żeby przegrali :D
7
Cadiz po strzeleniu bramki się cofnęli i tylko bronią... To największy błąd i real. Pewnie ich wypunktuje...
1
@Danny Gaucho też mi się tak wydawało dzięki
0
@Danny Gaucho jakim cudem ma więcej aż o 125 goli od Leo? Aż taka jest różnica? :O
0
Będzie gdzieś transmisja meczu Argentyny w TV?
1
Witam. Będzie można gdzieś obejrzeć mecz Igi poza eurospprtem? Bo jade w gości
0
@Janek_7 zapodaj linka gdzie można kupić z dokladnymi parametrami jeśli to nie problem
1
@Szift13 taktyk też planuje kupić lapka dla syna więc obserwuje co Ci doradza :) i jak wybierzesz coś dla siebie napisz mi na priv kolego :)
5
To co Real dziś po karnym 1:0 lub 2:1 po karnym i rykoszecie? :)
4
Ładnie chcą nas wydymać byle by mierny klubik z Madrytu nie stracił dystansu.....
1
Jak Lech sfrajerzy z wyniku 2:0 to nie mam pytań
1
@AmigoBlancos super polsat
0
@Brosik tak. A najgorzej dziś jade w dłuższą trasę ok 200 km i ciekawe jak ja trafie xD o ile do miasta nie porblem to później już schody..
0
Witam. Od wczoraj ja i żona mamy problem z siecią plus a dokładniej nie mamy LTE ktoś ma taki sam problem? Najlepiej opinie z Podkarpacia
6
Co Zmarzlik zrobił :O czapki z głów
1
Słaba druga część trzeciej kwarty mogliśmy spokojnie mieć 6-8 pkt przewagi a mamy -1 ehh
0
@lucca87 daj linka obczaje sprzęt może kupi mój kolega bo szuka albo może i ja :D
0
Witam. Macie może link gdzie mogę obejrzeć chociażby z napisami serial Spides?
0
@MensculinVeB Małysz miał tego pecha że trafił na Ammana :/ dlatego złota nie zdobył ale również uważam że Adam :)
0
@kamilo0066 za co dostał dyskwalifikacje
0
@MESSIah16 a Federer gra?
0
@MichalZZZ to zapodaj i mi xD
1
@Pogba jak powaliło? Zmiany gra na czas kładzenie się po murawie.... Brawa za to że miał jaja i grali 7+
0
@tristan87 dzięki
0
Ma ktoś linka do meczu Sevilli i się podzieli na priv?
0
@neeed nie napinam ale śmieszą mnie ludzie co napinaja się a nie osiganeli nic albo nawet 1/100 tego którego hejtują.... Ja doceniam rakietę bo poniekąd dzięki niemu wygraliśmy wszytsko ... Teraz nie ma formy ale to nie powód żeby pisać o nim takie rzeczy jak z 40% użytkowników
0
@neeed chciałbym żebyś osiągnął chociaż 1/100 tego co rakieta xD i to nie mówię tylko o zarobki czy grę w zespole :)
1
@BarcaInfo brawo za" Mosk" xD fuente nie zagrał ani minuty a ma zagrać w 1/8 LM xD haha