0

@joloskyy nie za dużo tych przycisków jak ma być do gier tylko?

0

Poszukuje słuchawek i myszki do gier tak żeby zamknąć się w 500-550 zł. Najlepiej żeby można było kupić w sklepach typu euro neOnet itd ;) ktoś coś poleci?

0

@joloskyy ok w takim wypadku na spokojnie czekam dzięki wszytskim za odpowiedź ;)

0

@joloskyy ale wystawili jej że miała od dnia do dnia?

0

@bodzio10 dzwoniłem już do pracodawcy ale doktorka rodzinna kazała też do sanepidu bo oni mi wystawiają kwarantanne. Dlatego wolę dopytać ;)

0

Witam. Ile czeka się na telefon z sanepidu? Zgłosiłem kwarantanne online bo zona ma dodatni i już minęło 24 h a oni nie dzwonia ani nie aktualizuja mi w profilu że mam kwarantanne. Chodzi mi przede wszytskim o pracę żebym później nie musiał tego pokrywać urlopem xD

0

@Gwyn ok dzięki za radę

1

Witam. Jakie słuchawki i myszkę do gier polecacie do zakupu? Budżet tak 600 zł max a najlepiej żeby się zamknąć w 500?

0

@maroon ok dzięki

0

Jak to teraz jest z ta kwarantanna? Jak żona ma skierowanie na badanie to ja też mam czy dopiero jak ma pozytywny wynik?

1

@Janiama z czego się cieszysz xD bo wygrywa gość który się śmieje z Polaków i pluje na nas xD pozdro :D

0

@tobiasson92 chociaż nie śmieje się z Polaków jak Biden :)

0

Mam pytanie oglądam sobie X-Factor i może ktoś zna jak się nazywa juror co ma cała twarz pomalowana bo co odcinek ma cały czas inny wzór on siedzi obok Simona Cowella

0

@kaamil1910 dokładnie :) ciekawe co zrobią z tymi lewymi 11 tys głosów na bidena ????

0

@kulek22 podwyżka pewnie bardzo prawdopodobna xD

0

Witam. Mam umowę z Orange do końca grudnia. Wiem ze w tamtym roku za przedłużenie dawali telewizory. Wie może ktoś co dają w tym roku?

0

@Szklaner o widzisz to ja musiałem dobrze trafić. Planuje zakup drugiego do gier. Ale w takim razie kupie gdzie indziej. Co myślisz o Euro??

0

@Szklaner czemu? Ja kupiłem laptop do pracy za 2 koła 4 lata temu i śmiga jak wariat ;)

2

@kakusus jakie 15 min jak wszedł w 82 min xD

2

Co do komentarzu naszego kolegi to sorry ale robi to bez emocji... Jedyny okrzyk przy bramce Ansu.. Jako komentator probarcelonski to powinien żyć każda dobra akcja a jest taki jakoś bezjajeczny bez obrazy... Mam nadzieję że to stres i w II połowie już zacznie żyć meczem :)

4

Moim zdaniem pedriego mecz przerósł wprowadzilbym Dembele lub nawet grizmana i za busiego pjanica

0

@LoTo11 ok. Mam premium

1

@LoTo11 jak włączyć probarcelonski?

1

Gdzie na C+ ma być probarcelonski komentarz?

0

@kulek22 tak samo mam na tel już myślałem że z telefonem coś nie tak

0

Ma ktoś link do realu? Jak coś proszę o priv

0

@chudymc tylko rok w rok jest tak samo.. Głupie tracenie pkt... W tym meczu dzisiejszym można było rotowac a piłkarze by mieli rytm meczowy ale zobaczymy na koniec sezonu czyn tych 3 pkt nie braknie do mistrzostwa

6

Błąd trenera polegał na tym że powinien wyjść optymalnym składem na getafe a w tym meczu z Węgrami rotowac.. Każdy to widzi tylko nie trenerzy..... To już nie jest pierwsza taka sytuacja u nas

0

@Conradxc trudno xD 100 nie majątek a porażka rywala cieszy :)

0

@cules_ ja za 100 po kursie 2.32 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?