Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy nie za dużo tych przycisków jak ma być do gier tylko?
0
Poszukuje słuchawek i myszki do gier tak żeby zamknąć się w 500-550 zł. Najlepiej żeby można było kupić w sklepach typu euro neOnet itd ;) ktoś coś poleci?
0
@joloskyy ok w takim wypadku na spokojnie czekam dzięki wszytskim za odpowiedź ;)
0
@joloskyy ale wystawili jej że miała od dnia do dnia?
0
@bodzio10 dzwoniłem już do pracodawcy ale doktorka rodzinna kazała też do sanepidu bo oni mi wystawiają kwarantanne. Dlatego wolę dopytać ;)
0
Witam. Ile czeka się na telefon z sanepidu? Zgłosiłem kwarantanne online bo zona ma dodatni i już minęło 24 h a oni nie dzwonia ani nie aktualizuja mi w profilu że mam kwarantanne. Chodzi mi przede wszytskim o pracę żebym później nie musiał tego pokrywać urlopem xD
0
@Gwyn ok dzięki za radę
1
Witam. Jakie słuchawki i myszkę do gier polecacie do zakupu? Budżet tak 600 zł max a najlepiej żeby się zamknąć w 500?
0
@maroon ok dzięki
0
Jak to teraz jest z ta kwarantanna? Jak żona ma skierowanie na badanie to ja też mam czy dopiero jak ma pozytywny wynik?
1
@Janiama z czego się cieszysz xD bo wygrywa gość który się śmieje z Polaków i pluje na nas xD pozdro :D
0
@tobiasson92 chociaż nie śmieje się z Polaków jak Biden :)
0
Mam pytanie oglądam sobie X-Factor i może ktoś zna jak się nazywa juror co ma cała twarz pomalowana bo co odcinek ma cały czas inny wzór on siedzi obok Simona Cowella
0
@kaamil1910 dokładnie :) ciekawe co zrobią z tymi lewymi 11 tys głosów na bidena ????
0
@kulek22 podwyżka pewnie bardzo prawdopodobna xD
0
Witam. Mam umowę z Orange do końca grudnia. Wiem ze w tamtym roku za przedłużenie dawali telewizory. Wie może ktoś co dają w tym roku?
0
@Szklaner o widzisz to ja musiałem dobrze trafić. Planuje zakup drugiego do gier. Ale w takim razie kupie gdzie indziej. Co myślisz o Euro??
0
@Szklaner czemu? Ja kupiłem laptop do pracy za 2 koła 4 lata temu i śmiga jak wariat ;)
2
@kakusus jakie 15 min jak wszedł w 82 min xD
2
Co do komentarzu naszego kolegi to sorry ale robi to bez emocji... Jedyny okrzyk przy bramce Ansu.. Jako komentator probarcelonski to powinien żyć każda dobra akcja a jest taki jakoś bezjajeczny bez obrazy... Mam nadzieję że to stres i w II połowie już zacznie żyć meczem :)
4
Moim zdaniem pedriego mecz przerósł wprowadzilbym Dembele lub nawet grizmana i za busiego pjanica
0
@LoTo11 ok. Mam premium
1
@LoTo11 jak włączyć probarcelonski?
1
Gdzie na C+ ma być probarcelonski komentarz?
0
@kulek22 tak samo mam na tel już myślałem że z telefonem coś nie tak
0
Ma ktoś link do realu? Jak coś proszę o priv
0
@chudymc tylko rok w rok jest tak samo.. Głupie tracenie pkt... W tym meczu dzisiejszym można było rotowac a piłkarze by mieli rytm meczowy ale zobaczymy na koniec sezonu czyn tych 3 pkt nie braknie do mistrzostwa
6
Błąd trenera polegał na tym że powinien wyjść optymalnym składem na getafe a w tym meczu z Węgrami rotowac.. Każdy to widzi tylko nie trenerzy..... To już nie jest pierwsza taka sytuacja u nas
0
@Conradxc trudno xD 100 nie majątek a porażka rywala cieszy :)
0
@cules_ ja za 100 po kursie 2.32 :D