Krystian_mix
Dołączył/a: styczeń 2011
Przeworsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie z innej beczki. Która kobieta jest najbardziej utytułowana zawodniczka chodzi mi która ma najwięcej tytułów tych najważniejszych turniejów jak AA czy Grossa z góry dzięki za odpowiedź
0
@Vebrol o której walczą?
0
Będzie gdzieś transmisja meczu Magdy bo Iga to eurosport 2
0
Real jeszcze wygra lige :(
0
Ma ktoś linka do meczu Białych i podeślę na priv? :)
0
Czemu kurs na PSG tak skoczył? Zamykają mi kupob na LM a tu z 2.90 na 3.05 ??
0
Ma ktoś może link do bramek z komentowaniem naszego admina??
1
Jak ustawić nasz komentarz? Na Canal premium czy gdzie
0
Który to komenatrz pro barceloński? Polski czy oryginalny
0
@Ghotti a ja sobie walne 100 na real bez remisu jak barca wygra będzie satysfakcja jak remis zwrot 100 a jak tfu biali to kasa na dobra wódkę czy whisky polecam każdemu pelnoletniemu ;)
0
@Aveiro obyś tym razem przyniósł szczęście Barcelonie i wiecej emocji nie tylko przy bramce takie moje wskazówki ;) pozdrawiam i trzymam kciuki
0
Ma ktoś dobrego linka do meczu bo na strims word to jest jakieś nieporozumienie...
0
@IronSanHybrid ale jak z nim jest wszystko dobrze to oddadzą i tyle a moze to jakiś drobny problem..
0
Mam problem. Pol roku temu kupilem laptopa i od jakiego czasu mam problem podczas rozmów przez skype. Przycina obraz albo czasami odłącza neta. Dodam że sterowniki w laptopie są za aktualizowane. Na tablecie śmiga dobrze
0
@Kamiloza91 moim zdaniem jedynie Bayern City i Liverpool jest poza zasięgiem białych.. Resztę niestety mogą przejść
0
@niteincubus dzięki
0
Witam. Nie dawno kupilem laptopa na raty w media expert. Czy jest możliwość spłacenia np 7-8 rat od razu żeby całość spłacić i mieć spokój czy muszę co miesiąc?
2
@Messibestplayerintheworld dokładnie niech real i atletico awansują dalej a bd większe prawdopodobieństwo straty pkt
0
@MesQueUnClub_87 dawaj na priv ;)
1
@AmigoBlancos oby awansowali z Chelsea xD
1
@AlwaysBlaugrana dwa mecze u siebie zremisowaliśmy z ogórkami już moglibyśmy być na równi wygrywając w poniedziałek. Oby te 4 pkt się nie zemscily
0
@Shroud zb taka gra wygrali w tamtym roku ligę i 2 LM więc gościu nie wypowiadaj się lepiej xD
0
@culesjasiules taki sklad to marzenie.. Znów byśmy mogli walczyć o LM
1
Japonia będzie miała medal bo skaczą równo...
0
@Mns21 nie wiem po co dziś robić rotacje na przegrana LM... W meczu z PSG można wystawić rezerwowy skład.. Dla nas powinna liczyć się teraz tylko liga ale znając trenera dziś odpuści ligę i stracimy pkt...
0
Skąd macie informacje że Polsat wygrał prawa do LM? Na ich stronie nie mogę tego znaleść
3
Wspaniała walka mam nadzieję że ten mecz da naszym kopa i obyśmy zdobyli dublet w tym sezonie. Mam nadzieję że trener pokaze jaja i wystawi rezerwy skład na PSG bo my musimy skupić się na lidze i ja finale Pucharu króla to są trofea które możemy zdobyć
0
@Colin94 taaa?? To pokaz kupon ;)
0
Jak jest z ta LM od następnego sezonu? Dalej ma ja Polsat?
0
@Batys a skąd pewność że złapie?