0

Pytanie z innej beczki. Która kobieta jest najbardziej utytułowana zawodniczka chodzi mi która ma najwięcej tytułów tych najważniejszych turniejów jak AA czy Grossa z góry dzięki za odpowiedź

0

@Vebrol o której walczą?

0

Będzie gdzieś transmisja meczu Magdy bo Iga to eurosport 2

0

Real jeszcze wygra lige :(

0

Ma ktoś linka do meczu Białych i podeślę na priv? :)

0

Czemu kurs na PSG tak skoczył? Zamykają mi kupob na LM a tu z 2.90 na 3.05 ??

0

Ma ktoś może link do bramek z komentowaniem naszego admina??

1

Jak ustawić nasz komentarz? Na Canal premium czy gdzie

0

Który to komenatrz pro barceloński? Polski czy oryginalny

0

@Ghotti a ja sobie walne 100 na real bez remisu jak barca wygra będzie satysfakcja jak remis zwrot 100 a jak tfu biali to kasa na dobra wódkę czy whisky polecam każdemu pelnoletniemu ;)

0

@Aveiro obyś tym razem przyniósł szczęście Barcelonie i wiecej emocji nie tylko przy bramce takie moje wskazówki ;) pozdrawiam i trzymam kciuki

0

Ma ktoś dobrego linka do meczu bo na strims word to jest jakieś nieporozumienie...

0

@IronSanHybrid ale jak z nim jest wszystko dobrze to oddadzą i tyle a moze to jakiś drobny problem..

0

Mam problem. Pol roku temu kupilem laptopa i od jakiego czasu mam problem podczas rozmów przez skype. Przycina obraz albo czasami odłącza neta. Dodam że sterowniki w laptopie są za aktualizowane. Na tablecie śmiga dobrze

0

@Kamiloza91 moim zdaniem jedynie Bayern City i Liverpool jest poza zasięgiem białych.. Resztę niestety mogą przejść

0

@niteincubus dzięki

0

Witam. Nie dawno kupilem laptopa na raty w media expert. Czy jest możliwość spłacenia np 7-8 rat od razu żeby całość spłacić i mieć spokój czy muszę co miesiąc?

2

@Messibestplayerintheworld dokładnie niech real i atletico awansują dalej a bd większe prawdopodobieństwo straty pkt

0

@MesQueUnClub_87 dawaj na priv ;)

1

@AmigoBlancos oby awansowali z Chelsea xD

1

@AlwaysBlaugrana dwa mecze u siebie zremisowaliśmy z ogórkami już moglibyśmy być na równi wygrywając w poniedziałek. Oby te 4 pkt się nie zemscily

0

@Shroud zb taka gra wygrali w tamtym roku ligę i 2 LM więc gościu nie wypowiadaj się lepiej xD

0

@culesjasiules taki sklad to marzenie.. Znów byśmy mogli walczyć o LM

1

Japonia będzie miała medal bo skaczą równo...

0

@Mns21 nie wiem po co dziś robić rotacje na przegrana LM... W meczu z PSG można wystawić rezerwowy skład.. Dla nas powinna liczyć się teraz tylko liga ale znając trenera dziś odpuści ligę i stracimy pkt...

0

Skąd macie informacje że Polsat wygrał prawa do LM? Na ich stronie nie mogę tego znaleść

3

Wspaniała walka mam nadzieję że ten mecz da naszym kopa i obyśmy zdobyli dublet w tym sezonie. Mam nadzieję że trener pokaze jaja i wystawi rezerwy skład na PSG bo my musimy skupić się na lidze i ja finale Pucharu króla to są trofea które możemy zdobyć

0

@Colin94 taaa?? To pokaz kupon ;)

0

Jak jest z ta LM od następnego sezonu? Dalej ma ja Polsat?

0

@Batys a skąd pewność że złapie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?