Krystiansigma2734
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No deco na wyjeździe to nic dziwnego
0
@Mroziu faktycznie nie wiedziałem tego
0
Zgaduje że Rodri ,chociaż to by jeszcze bardziej szatnie rozje*ało....chociaż jak teraz patrzę Transfermarkt to myślałem że Rodri lepiej w City gra od kontuzji XDD ,raczej Vithijia albo Kvara (kolejny skrzydłowy XD) ale raczej nie odejdą z poukładanego Paryża do rozwalonego Realu
1
@RumbleDelivery no właśnie będą walczyć z Villarealem po tych transferach XD
15
A to wszystko żeby wywalczyć 3 miejsce w lidze ze stratą ponad 15 punktów
27
Wy to jesteście poziom secunda bo przegraliście z Albacete
24
Z jednego autobusu do drugiego
2
To są psychopaci
5
Kebabiarz za mecz z Bayernem
11
Liga mistrzów dla drużyny która chciała grać w pilke
1
Arsenal jeden strzał celny i oni tu moją wygrać?o nie nie ,żadnych powtórek z Interu
0
I oczywiście że to będzie brama dla Arsenalu po wylewie
1
@Wiktorek2002 w dodatku 1 strzał celny przez 120 minut
0
Neves w 116 i do domu
1
Barcola mógł to zamknąć
0
@bartekvisca z nami to chyba tracili 79 i 82
1
I dobrze!pierwszy finał od 2018 gdzie dwie drużyny strzelają !!!
3
Co oni chcą sprawdzać XD?
0
@Derpowsky tak, w naszym meczu z brugge
3
Zaraz Arsenal przebije Inter w 2010 w najgorszym stylu w historii ligi mistrzów
27
A świnie to jakim prawem wpuścili na mecz?
0
Jak widziałem że Haverz w wyjściowym to odrazu mi się przypomniał finał z 2021 i napisałem ziomkowie że śmiesznie będzie jak historia się powtorzy
2
@Faro dwie pieczenie na jednym ogniu!
22
Święta trójca bartomeu
0
@Laminedependencia to Inter dojechał na ten mecz? Myślałem że to ludzie z przystanku się przebrali za piłkarzy Interu...
1
@Norbiidolyamal na początku to wypadałoby żeby Atletico przeprosiło że są płaczkami
8
Dobrze gada polać mu
18
Nigdy nie pamiętam takiej sytuacji ,prawdopodobnie Simeone zamówił hetrolitry alkoholu w przekonaniu że to będzie ten rok ...a skoro nie wygrali to przynajmniej bedą pić żeby zapomnieć i wstawiać takie wysrywy
0
Admin Atletico rights now:
13
Ale oni są mierni XDDD