Krystiansigma2734
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam go będe wspominać jego pobyt w Barcelonie z nietrafionych setek przeciwko Realowi i Interowi ,dobrze że drewno odchodzi żadna tam legenda.
Co z tego że w poprzednim sezonie walnął więcej bramek niż żółw w tym sezonie ,co z tego że przyszedł jak była totalna lipa a teraz odchodzi z drużyny która wygrywa ligę 3 razy z 4 możliwych .Ja tam jak on jeszcze był w Borussii wiedziałem że jego transfer tutaj to będzie błąd ;)
A tak serio to dziękuję Lewy za te 4 lata i powodzenia gdziekolwiek pójdziesz
0
Ale atmosfera będzie w klasykach ,mam nadzieję że wróci prime rywalizacji Barcy z Realem
6
Flick out ,sprzedać wszystkich iTomaszewski na trenera
3
Perez to taki Hiszpański Kamil gala
0
Oni są pop**rdoleni
2
No to chociaż żeby do Milanu odszedł
9
Co za kretyni w tym Madrycie XD
1
On coś brał ....albo ja coś brałem bo nie wierzę że ktoś mógłby takie bzdury powiedzieć
5
"to wszystko wina Negreiry....i 15 LM!"
2
Może skoro zdobyliśmy je na oczach Madrytu to może przejedźmy się pod Bernabeu?
9
Myślałem że z tym Mbipim to jakiś dowcip XDDDD
2
@Jakchcesz po czym wszyscy kibice zostaną zatrzymani za "rasizm" a Vinicius na konferencji powie że on che tylko grać w piłkę
3
Obrzydliwi synowie Negreiry,Chelsea 2009 i piętnaście lig mistrzów
24
Jak Flick zdecyduje się zakończyć pracę w klubie (co mam nadzieję że nie stanie się szybko) to mam nadzieję że Lucho zdecyduje się nas trenować, miał przecież opcje trenowania Paryża do końca swojej kariery a nie wybrał tej opcji a nic bez powodu się nie dzieje :D
1
@Coutinho007
Real w październiku -szanowni państwo zwyciężyliśmy
3
Dziękuję Hansiemu !Głównemu Architektowi tych sukcesów!
Pamiętam że przy 0-4 na Bernabeui śpiewałem "Hansi Flick! Hansi Flick!"
Nie tylko świetny trener ale też wielki człowiek
2
No wiadomo ,obrzydliwi synowie negreiry
1
@Konradowskyy przyjmę gratulacje podziękuję ale chu....im w dupe
0
Nieźle że mecz wygrany a skrót z meczu przegranego XDDD
https://zapodaj.net/plik-0nv0l4yoG1#
6
Szkoda że tak nisko
2-0 po 18 minutach rozbudziło nadzieję ,ale narzekać nie będę
Hansi Flick!Hansi Flick!
1
Nie doliczył nawet minuty XDDDD
1
I się jeszcze śmieje śmieć
2
"gdyby nie Joan Garcia " XDDDD
Taka ciekawostka gdyby bramkarzy nie było mogły by padać ciekawe wyniki ;D
2
A w międzyczasie Milan dostaje 0-3 eh....
0
Jaki karny XD Eric to nawet Bellinghama nie widział ,bez przesady
2
No wkońcu MMA!Runda pierwsza!
3
On po prostu pokazywał wynik dzisiejszego meczu 5-1
1
@VamoSBarca88 on chciał napisac "Ha tfu Madrid"
0
Valverde lepiej by uderzył....w stół
0
KURWAAAA FERAAAN JEDZIEMY PO MANITE