0

Modric wiadomo ,dla mnie drugi najlepszy pomocnik w historii ,ale Frenkiee chyba zapomniał z kim grał w ćwierćfinale MŚ 2022 ;)

2

Pamiętam że jak Messi złapał kontuzje na Real to wtedy ograliśmy ich 5-1
Suarez był Bohaterem tego meczu i gdyby nie on byłoby ciężko więc myślę że w klasyku będą musieli wejść na najwyższy poziom bo ten skład realu przy naszej taktyce w obronie jak najbardziej może nam zagrozić

2

Real też nie ma łatwego terminarzu
Betis na wyjeździe i espanyol podczas gdy my mamy ossasune i getafe
Porównywalne mecze a potem klasyk w którym mam nadzieję że chociaż ugrają remis a tym składem będzie to sukces

3

@novy1899 no to oby nie naderwał bo znowu będziemy rezerwami na Real wychodzić i znając życie wygrają po jakimś paździerzu

1

Qrwa jakie 5 tygodni?

0

Olmo w stadion trafił?

0

Tak zwany "ofsajd"

1

Dobra lecę po piwko do sklepu ,spacerkiem spokojnie zdąże na drugą połowe (mam z 3 km do najbliższego sklepu)

0

@Piotrek1993 na równi z Getafe dla mnie

2

Nie no super pomysł granie tego meczu o 21 30 i pewno ten mecz zaraz to północy potrwa jak tak dalej pójdzie

0

To jest chyba jakiś żart

3

Wymiotować się chce jak się widzi ten krzywy ryj

1

Gdyby nie on to byśmy wogóle nic nie wygrali

0

No i to się szanuje

2

Oni to go powinni powiesić za jaja żebyśmy mogli rzucać w niego pomidorami
Ha tfu na tego śmiecia!

0

@Herato a my wygraliśmy UCL kiedy u nas dopiero zaczynał grać Suarez XD

5

@arasz1819 wygrał przecież :
-Atletico 4-0 Barca
-Atletico 1-2 Barca
-15 lig mistrzów

1

Tak jest!wielki Real 15 UCL Madryt przecież by na spokojnie wygrał tryplet gdyby nie ci wstrętni synowie Negreiry!

0

Kto zostanie nowym napastnikiem Barcy i dlaczego nie będzie to Alvarez?

0

Guardiola zwycięski!uczeń nie przerośnie mistrza !

0

Trossard o głowe niższy odpycha Haalanda XDDD

1

Arsenal pewno zaraz w 94 z rożnego po trzech odbitkach

0

Czeski Hehe Arsenal znowu zesra się metr przed kiblem , nie ma pucharów dla defensywnych drużyn!

11

Dawaj Roberto do Milanu ,przydałby się napastnik i może by wkońcu ligę wygrali

27

Haha pięknie Sociedad!

0

No i alvarez zaraz ładuje z tego wolnego

0

Cholerny Alvarez

2

Szkoda że ten Musso nie mógł odwalać takich pierdoł z nami

5

Vamos Real!(Ale sociedad :D )

3

Już lepiej go sciągnąć niż Alvareza za 120 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?