Krystiansigma2734
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modric wiadomo ,dla mnie drugi najlepszy pomocnik w historii ,ale Frenkiee chyba zapomniał z kim grał w ćwierćfinale MŚ 2022 ;)
2
Pamiętam że jak Messi złapał kontuzje na Real to wtedy ograliśmy ich 5-1
Suarez był Bohaterem tego meczu i gdyby nie on byłoby ciężko więc myślę że w klasyku będą musieli wejść na najwyższy poziom bo ten skład realu przy naszej taktyce w obronie jak najbardziej może nam zagrozić
2
Real też nie ma łatwego terminarzu
Betis na wyjeździe i espanyol podczas gdy my mamy ossasune i getafe
Porównywalne mecze a potem klasyk w którym mam nadzieję że chociaż ugrają remis a tym składem będzie to sukces
3
@novy1899 no to oby nie naderwał bo znowu będziemy rezerwami na Real wychodzić i znając życie wygrają po jakimś paździerzu
1
Qrwa jakie 5 tygodni?
0
Olmo w stadion trafił?
0
Tak zwany "ofsajd"
1
Dobra lecę po piwko do sklepu ,spacerkiem spokojnie zdąże na drugą połowe (mam z 3 km do najbliższego sklepu)
0
@Piotrek1993 na równi z Getafe dla mnie
2
Nie no super pomysł granie tego meczu o 21 30 i pewno ten mecz zaraz to północy potrwa jak tak dalej pójdzie
0
To jest chyba jakiś żart
3
Wymiotować się chce jak się widzi ten krzywy ryj
1
Gdyby nie on to byśmy wogóle nic nie wygrali
0
No i to się szanuje
2
Oni to go powinni powiesić za jaja żebyśmy mogli rzucać w niego pomidorami
Ha tfu na tego śmiecia!
0
@Herato a my wygraliśmy UCL kiedy u nas dopiero zaczynał grać Suarez XD
5
@arasz1819 wygrał przecież :
-Atletico 4-0 Barca
-Atletico 1-2 Barca
-15 lig mistrzów
1
Tak jest!wielki Real 15 UCL Madryt przecież by na spokojnie wygrał tryplet gdyby nie ci wstrętni synowie Negreiry!
0
Kto zostanie nowym napastnikiem Barcy i dlaczego nie będzie to Alvarez?
0
Guardiola zwycięski!uczeń nie przerośnie mistrza !
0
Trossard o głowe niższy odpycha Haalanda XDDD
1
Arsenal pewno zaraz w 94 z rożnego po trzech odbitkach
0
Czeski Hehe Arsenal znowu zesra się metr przed kiblem , nie ma pucharów dla defensywnych drużyn!
11
Dawaj Roberto do Milanu ,przydałby się napastnik i może by wkońcu ligę wygrali
27
Haha pięknie Sociedad!
0
No i alvarez zaraz ładuje z tego wolnego
0
Cholerny Alvarez
2
Szkoda że ten Musso nie mógł odwalać takich pierdoł z nami
5
Vamos Real!(Ale sociedad :D )
3
Już lepiej go sciągnąć niż Alvareza za 120 baniek