4

Ale on w Milanie czy Juve też wielkich pieniędzy nie dostanie XD
Czyli chyba kierunek Arabia niestety a miałem nadzieję na Robercika w Milanie

1

Balety do rana!

1

Wiadomo że najlepszy scenariusz który wyobrażałem sobie przed meczem to było jakieś 4-1 dla Bayernu....NATOMIAST
Jak Real wygrywa 2-3 po walkach sędziowskich i w 88 im ładują na 3-3 i jeszcze im nawet nie dają remisu to też wspaniałe uczucie
Visca Barca hehe

1

Mbappe z karnego zaraz ładuje długo nic nie strzelił z 11

1

@Seledynowy pomyśl co będzie z Atletico , jeden strzał celny przez cały dwumecz

1

@Fermin dokładnie bo Barcelony w nich nie ma ,liga mistrzów bez Barcy to nie liga mistrzów

1

Nawet Albacete nie straciło trzech bramek z tym tragicznym Realem
Wniosek prosty
Albacete>Bayern

2

Ten filmik powinien zostać zaktualizowany ,przez te trzy lata trochę się zmieniło


0

@heniusss jak dobrze że tego nie widziałem

1

Ilość farta Realu jest niepojęta
1gol wylew bramkarza
2 gol wydrukowany wolny
Trzeciego nawet nie wiedziałem ale pewnie po jakiejś pięknej akcji

2

Fajny gol z wydrukowanego wolnego który mi spierdolił kupon

1

@PIWOSZ89 kiedyś to taki jeden piłkarz strzelał 5 goli z gry i to w 9 minut

1

kilka lat temu grał tu jeden taki niezły piłkarz Messi nie wiem czy ktoś kojarzy
Gość od sezonu (2016) praktycznie w pojedynkę pchał Barcelonę do zdobycia Ligi mistrzów ,Suarez na wyjazdach nie istniał oprócz 2015 i dubletu z paryżem chyba strzelił tylko jedną bramkę z Romą
Nie można też nie wspomnieć o tym co zrobił Dembele w meczu z Liverpoolem
Wisienką na torcie jest Coutinho ładujący nam dwie bramki i mi się wydaje że od około odejścia Neymara (około 2016) ta drużyna nie stanowiła monolitu tylko był Messi który miał ciągnąć ten klub ,od Lucho tak naprawdę za czasów Messiego były takie nazwiska na ławce trenerskiej jak :Valverde ,Setien,Koeman i w dodatku prezydentem był największy sabotażysta klubu i przez te wszystkie lata mamy takiego Yamala którego oczywiście nie porównuje do Messiego ,gość w tym sezonie naprawdę walczył praktycznie w pojedynkę przeciwko Atletico te jego dwa mecze to był majstersztyk i w dodatku mamy mocne nazwisko na ławce więc jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku (czytaj szwagry zrobią transfery Flickowi)
To myśle że za dwa lata będziemy mogli się wkońcu cieszyć z wygranej ligi mistrzów

0

I wyobraźcie sobie że w następnym sezonie bedą jeszcze z dwie XDDD

1

@Safrani a za tym wszystkim stoi terrorysta z Rosario!

0

@Soetie chciałbym mieć taką pamięć jak ty heh

0

@vangoor a wiesz czemu?skrót od nazwiska XD

9

Messi w 2019: "Puchar wróci do domu!"
I po 7 latach nie zmieniło się nic XD zaraz się okaże że będziemy dwie dekady czekać na ten puchar

0

@Soetie napisałem "z tego co pamiętam" no i się pomyliłem ,przyznaje się do błedu :)

0

Spoko mają do tego prawo po tym jak w 70 minut grania w przewadze w całym dwumeczu z gry strzelili nam jedną bramkę (Lookman strzelił jeszcze jak było 11v11 a Alvarez z wolnego)

1

@alone49 moim zdaniem najlepiej jakby nie poddymiał akurat to przed meczem z Atleti było wyważone ale np przy klasyku zaczął gadać farmazony że ograją ich 0-4 z tego co pamiętam
Najlepiej mówić takie rzeczy po meczach

1

Tylko że to był chyba dopiero drugi raz
Zawsze jak tak mówił to miał 0 G/A
Oprócz meczu z Newcastle

1

Football dla mnie jest martwy
Jebane cioty takie jak Atletico czy Arsenal grają se w półfinale i będę musiał kibicować albo paryżowi albo Bayernowi a nie ...zapomniałem że jutro walki sędziowskie pod Real ,to jest kurwa niesamowite jak sędziowie mogą robić co chcą i nie mają żadnych konsekwencji chyba że gwiżdzą wielkiemu Realowi 15 lig mistrzów madryt i Pedri który nie dojechał na mecz tak samo Olmo i Fermina i jeszcze Araucho ,chłop zjebał nam Lm dwa razy pod rząd a w tym meczu mógł trafić na 1-3 pozdrawiam serdecznie

6

Może i dzisiaj zostaliśmy okradzeni ale spoookooojnie real jutro za to dostanie karniaczka

0

6

Super kurwa zjeby sędziowskie jak popychali Olmo to nic nie było a tu czerwocda skurwysyn pierdolony

0

Kurwa jak to będzie faul to ja nie wierzę w Football

0

Pedri dzisiaj dramat

4

No i Sorloth a jeszcze tu brakowało no ja nie mogę

0

Skoro ten mecz ma klimat koszykówki to wchodzi piłkarz który idealnie gra ręką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?