Krystiansigma2734
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super nie miałem wykupione eleven i pierwszy raz na Canal Plus oglądam eh....
0
Tonight's the night..
2
@Chudini123 po czym dostają 4-0 na dziure
2
@Gibbon_FCB Tarcza wspólnoty w 2023 to za mało?
13
Athletick win! :D
9
Ehhhh ,oby to był jakiś nieśmieszny żart ,Hansi wodzu trzymaj się [*]
2
Jakie to jest piękne ,czytam że niektórzy boją się o ten klasyk bo Mbipi coś tam nam postrzelał ,a jak od początku byłem pewien w stu procentach o to że nie zagra :D
4
Już widzę jak Mbipi wychodzi w podstawie po kontuzji w meczu w przegranej lidze ryzykując mundial ;)
24
Manita mile widziana
4
@Cules69 Xabi miał osiągniecia w Bayerze ,a piłkarzem też był niezłym
0
@Borneo Valverde to ma strzał co najwyżej z siepowego a i tak go nie będzie, Mambeppe to ma kontuzje a i tak jest skonfliktowany z połową piłkarzy, Thibo wraca dopiero co po kontuzji, w ich obronie są albo parodyści albo psychopaci, w środku pola to nawet ja bym się załapał żeby zagrać
11
Achhhh te stoły ostatnio takie niebezpieczne, tylko czekać aż zaczną wychodzić na ulice
6
XDDDDDDD ależ klasa środka pola realu będzie
0
@sokot Penaltt para el real madrid
10
Dawać na meczu tak się bijcie!
0
@Pablozeusz yea powinien być karny ale według głupich przepisów nie ma XD
0
Nabił go kolega z drużyny, prawidłowa decyzja
2
@BulaKG *Liverpoolem
0
Heh no to se jeszcze poczekać ,co to za szajs...
18
@Tridente2015 Yeah drukarz jakich mało
4
A na varze Perez
0
Porażka 0-4 w klasyku ,przegrywamy wszystko do końca a Real wszystko wygrywa i zgarnia mistrza ...tak przynajmniej twierdzą niektórzy kibice Realu
4
I tu nagle szwagry robią milion dźwigni i wykładają hajs na Bastoniego ,Alvareza ,Haalanda i Doku XDDDD
13
Nigdy nie wiadomo jak te pierwsze mecze po kontuzji więc może Thibo bez formy bedzie
1
@ZwyklyCuler48 i sędzia barceloniarz
0
@Azazel_Pazuzu Mbappe
3
@VinDiesel Arneeee stay!Lalalala
0
Obyśmy na to United nie trafili XD
Te ich kontry są zabójcze z nasza obroną to był by dramat
3
Glory Glory Man United!
1
@maroon niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba