18

Nigdy nie pamiętam takiej sytuacji ,prawdopodobnie Simeone zamówił hetrolitry alkoholu w przekonaniu że to będzie ten rok ...a skoro nie wygrali to przynajmniej bedą pić żeby zapomnieć i wstawiać takie wysrywy

0

Admin Atletico rights now:

13

Ale oni są mierni XDDD

5

Fabrizio romano:Alvarez przechodzi do Barcelony !
Atletico:nieprawda on nie jest na sprzedaż
Alvarez oficjalnie ogłoszony jako zawodnik Barcy
Atletico:nieprawda on nie jest na sprzedaż

0

@mientusek1407 Xabi Alonso gdyby nie zmiana Viniciusa

57

Mały klub to moim zdaniem jest taki który wygrywając finał ligi mistrzów 1-0 w 93 minucie przegrał końcowo 1-4

1

Ktoś się przebrał za deco

0

@Derpowsky sensownie bo raz pamiętam jak Paryż się pruł o to że chyba Rabiota chcieliśmy kupić

2

Przeciez okienko się nawet nie zaczęło a już Here we go?może wyjdę na debila ale nie rozumiem i nigdy nie rozumialem

0

Okienko się jeszcze nie otworzyło ale z moich matematycznych obliczeń wynika :
Alvarez-150 Baniek
Gordon-80 Baniek i z tych 150 co mogliśmy na Alvareza wydać zostaje 70
Tylko wiadomo trzeba jeszcze mieć te 150 ;)

0

@JoeBlack nasi rodacy też jak grali z jakimiś kelnerami w dodatku 0-2 po drugiej połowie to uznali że nie ma co się wysilać w drugiej i trzeba myśleć o wakacjach, reszta jest już historią

12

A ten pitarch to przypadkiem nie podaje drużynie przeciwnej na sam na sam?

6

Gdzie Steven Gerard Aston Maldini?

0

Julian Alvarez to Barcelona Here we go!
Jeszcze tylko trzeba wygrać walkę z Paryżem i Arsenalem żeby końcowo i tak końcowo Atletico powiedziało "150 baniek" Alvarez grajek świetny ale obecnie nas nie stać

12

Kurrrrrr Milan ,za moich czasów to by Maldini z Gatusso wszystkich ich za mordę złapali

3

No tak Harry Kane najlepszy transfer żaden Lewy za darmo ani Neuer nie mogą być porównani do potężnego Angola

2

Flick out takimi meczami przegranywa się mistrzostwo ,tu trzeba prawdziwego wizjonera jak Setien czy Koeman i na szpicy Braithwite

4

Jeśli chodzi o karierę w Barcelonie to wiadomo że Suarez ale całej kariery nie ma co porównywać bo Lewy lepszy od Suareza i tu nie ma dyskusji Lewy ma 109 goli w LM a Suarez 27 +fakt że Suarez nie potrafił trafić w bramkę w wyjazdowych meczach w LM

3

Takie same jak w 22/23

13

0

Nie wiem czemu ale jak to zobaczyłem to odrazu pomyślałem o Maresce XD

1

@Chudini123 mocne wnioski po jednym meczu

2

Cholera jasna ,a już było dobrze

0

@Murazor ogólnie to Hiszpański arbiter sędziuje więc nie ma co się dziwić

2

To nie football to La liga

0

@Seledynowy nie jego pozycja, myślę że każdy to widzi oprócz Flicka

1

Ale bramkarz to też top ,Rapha w niego strzela a ten się odsuwa

3

Jak przez miesiące nie wpadało to teraz dwa razy z rzędu XD

0

@Zino XDDDD a wiesz że czyta się do końca nim się wypowie?bo chyba dalem do zrozumienia że początek to był żart

1

Hah a miał być Liverpool a tak to kolejny sezon z Szlotem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?