Krystiansigma2734
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Nigdy nie pamiętam takiej sytuacji ,prawdopodobnie Simeone zamówił hetrolitry alkoholu w przekonaniu że to będzie ten rok ...a skoro nie wygrali to przynajmniej bedą pić żeby zapomnieć i wstawiać takie wysrywy
0
Admin Atletico rights now:
13
Ale oni są mierni XDDD
5
Fabrizio romano:Alvarez przechodzi do Barcelony !
Atletico:nieprawda on nie jest na sprzedaż
Alvarez oficjalnie ogłoszony jako zawodnik Barcy
Atletico:nieprawda on nie jest na sprzedaż
0
@mientusek1407 Xabi Alonso gdyby nie zmiana Viniciusa
57
Mały klub to moim zdaniem jest taki który wygrywając finał ligi mistrzów 1-0 w 93 minucie przegrał końcowo 1-4
1
Ktoś się przebrał za deco
0
@Derpowsky sensownie bo raz pamiętam jak Paryż się pruł o to że chyba Rabiota chcieliśmy kupić
2
Przeciez okienko się nawet nie zaczęło a już Here we go?może wyjdę na debila ale nie rozumiem i nigdy nie rozumialem
0
Okienko się jeszcze nie otworzyło ale z moich matematycznych obliczeń wynika :
Alvarez-150 Baniek
Gordon-80 Baniek i z tych 150 co mogliśmy na Alvareza wydać zostaje 70
Tylko wiadomo trzeba jeszcze mieć te 150 ;)
0
@JoeBlack nasi rodacy też jak grali z jakimiś kelnerami w dodatku 0-2 po drugiej połowie to uznali że nie ma co się wysilać w drugiej i trzeba myśleć o wakacjach, reszta jest już historią
12
A ten pitarch to przypadkiem nie podaje drużynie przeciwnej na sam na sam?
6
Gdzie Steven Gerard Aston Maldini?
0
Julian Alvarez to Barcelona Here we go!
Jeszcze tylko trzeba wygrać walkę z Paryżem i Arsenalem żeby końcowo i tak końcowo Atletico powiedziało "150 baniek" Alvarez grajek świetny ale obecnie nas nie stać
12
Kurrrrrr Milan ,za moich czasów to by Maldini z Gatusso wszystkich ich za mordę złapali
3
No tak Harry Kane najlepszy transfer żaden Lewy za darmo ani Neuer nie mogą być porównani do potężnego Angola
2
Flick out takimi meczami przegranywa się mistrzostwo ,tu trzeba prawdziwego wizjonera jak Setien czy Koeman i na szpicy Braithwite
4
Jeśli chodzi o karierę w Barcelonie to wiadomo że Suarez ale całej kariery nie ma co porównywać bo Lewy lepszy od Suareza i tu nie ma dyskusji Lewy ma 109 goli w LM a Suarez 27 +fakt że Suarez nie potrafił trafić w bramkę w wyjazdowych meczach w LM
3
Takie same jak w 22/23
13
0
Nie wiem czemu ale jak to zobaczyłem to odrazu pomyślałem o Maresce XD
1
@Chudini123 mocne wnioski po jednym meczu
2
Cholera jasna ,a już było dobrze
0
@Murazor ogólnie to Hiszpański arbiter sędziuje więc nie ma co się dziwić
2
To nie football to La liga
0
@Seledynowy nie jego pozycja, myślę że każdy to widzi oprócz Flicka
1
Ale bramkarz to też top ,Rapha w niego strzela a ten się odsuwa
3
Jak przez miesiące nie wpadało to teraz dwa razy z rzędu XD
0
@Zino XDDDD a wiesz że czyta się do końca nim się wypowie?bo chyba dalem do zrozumienia że początek to był żart
1
Hah a miał być Liverpool a tak to kolejny sezon z Szlotem