Krystiansigma2734
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszedłby na szpice za Roberta
6
@Encore Fermin też jest młody więc poczekajmy na rozwój jego kariery ,oczywiście obecnie Bruno lepszy o klase
1
A w klasyku pewno 90 minut
11
Podpatrzył od Ramosa 2010
0
@Arcybiskup 10 złotych?czyli 9,50 (przy dobrych wiatrach) dla polityków?
3
To jest jeden z tych momentów o których będzie się mówiło latami jak ktoś powie "stream z 2026" każdy będzie wiedział o co chodzi ,aż się łezka w oku kręci
1
Ku*wa naprawdę niech ci dziennikarze się pie**lą z tym Alvarezem
Wkurza już że codziennie praktycznie jest narracja że Alvarez na przyjść a jest to niemożliwe bo nie wyłożymy za niego ponad 120 baniek ,mogliby skupić się na realnych celach
5
Odebrał nie wierzę XDDD
1
Na 170 baniek xflashx robi 3,5 godzin y odcinek o sędziach
4
Coś czuję że coś grubego się jeszcze odwali
2
Większej akcji w Polsce nie będzie
Będę w szoku jak coś to pobije
0
Nie no świat się kończy
1
@malypuzon zdjęli by tego streama
0
Pamiętam że my im zrobiliśmy szpaler i nas ograli chyba 4-1
Ale tak szczerze lepiej byłoby ograć ich w klasyku i tak zagwarantować sobie majstra
3
Casado powinien to strzelił z zamkniętymi oczami ale jak to nie jest karny XDD
3
Lewandowski jaka piła
0
No kurde Olmo!
Kiedy my ostatnio strzeliliśmy na tym stadionie dwie bramki?
4
Piękna piłeczka od Pedriego!
1
Fermin to się marnuje na tym skrzydle
0
Nie no Steven ...
2
Jestem ciekaw ile oni płacą tym ludziom na trybunach ,przecież nikt nie jest aż tak jeb**ty żeby kibicować getafe
5
@Gibbon_FCB czyli jak zawsze ;)
1
Yamal ma tu gola
0
@Lionel_Messi10 albo zrobi karnego i czerwoną
0
Pewnie gdyby zapytać Burdelasa czy bierze wersje gdzie wszystkie mecze to są remisy 0-0 z czerwoną kartką zapytałby gdzie podpisać
0
Zawsze grając z Getafe masz z tyłu głowy że jakiś piłkarz może wjebać ci się w nogi w każdym momencie
0
@Andrzej_Majonez tylko że gramy z drużyną pieprzonych rzeźników
6
Psy szczekają karawana jedzie dalej
7
Alvarez i jeszcze Nuno Mendes ,Barcola,Leao ,Bastoni
Pompujemy balonik!
SZWAGRY!SZWAGRY!SZWAGRY!
15
Przy tej defensywie powinien też dostać od całej drużyny litra w podziękowaniu