0

Wszedłby na szpice za Roberta

6

@Encore Fermin też jest młody więc poczekajmy na rozwój jego kariery ,oczywiście obecnie Bruno lepszy o klase

1

A w klasyku pewno 90 minut

11

Podpatrzył od Ramosa 2010

0

@Arcybiskup 10 złotych?czyli 9,50 (przy dobrych wiatrach) dla polityków?

3

To jest jeden z tych momentów o których będzie się mówiło latami jak ktoś powie "stream z 2026" każdy będzie wiedział o co chodzi ,aż się łezka w oku kręci

1

Ku*wa naprawdę niech ci dziennikarze się pie**lą z tym Alvarezem
Wkurza już że codziennie praktycznie jest narracja że Alvarez na przyjść a jest to niemożliwe bo nie wyłożymy za niego ponad 120 baniek ,mogliby skupić się na realnych celach

5

Odebrał nie wierzę XDDD

1

Na 170 baniek xflashx robi 3,5 godzin y odcinek o sędziach

4

Coś czuję że coś grubego się jeszcze odwali

2

Większej akcji w Polsce nie będzie
Będę w szoku jak coś to pobije

0

Nie no świat się kończy

1

@malypuzon zdjęli by tego streama

0

Pamiętam że my im zrobiliśmy szpaler i nas ograli chyba 4-1
Ale tak szczerze lepiej byłoby ograć ich w klasyku i tak zagwarantować sobie majstra

3

Casado powinien to strzelił z zamkniętymi oczami ale jak to nie jest karny XDD

3

Lewandowski jaka piła

0

No kurde Olmo!
Kiedy my ostatnio strzeliliśmy na tym stadionie dwie bramki?

4

Piękna piłeczka od Pedriego!

1

Fermin to się marnuje na tym skrzydle

0

Nie no Steven ...

2

Jestem ciekaw ile oni płacą tym ludziom na trybunach ,przecież nikt nie jest aż tak jeb**ty żeby kibicować getafe

5

@Gibbon_FCB czyli jak zawsze ;)

1

Yamal ma tu gola

0

@Lionel_Messi10 albo zrobi karnego i czerwoną

0

Pewnie gdyby zapytać Burdelasa czy bierze wersje gdzie wszystkie mecze to są remisy 0-0 z czerwoną kartką zapytałby gdzie podpisać

0

Zawsze grając z Getafe masz z tyłu głowy że jakiś piłkarz może wjebać ci się w nogi w każdym momencie

0

@Andrzej_Majonez tylko że gramy z drużyną pieprzonych rzeźników

6

Psy szczekają karawana jedzie dalej

7

Alvarez i jeszcze Nuno Mendes ,Barcola,Leao ,Bastoni
Pompujemy balonik!
SZWAGRY!SZWAGRY!SZWAGRY!

15

Przy tej defensywie powinien też dostać od całej drużyny litra w podziękowaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?