Krzychu1899
Dołączył/a: listopad 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Phatro Milik, Lukaku
0
@SeeleyBooth Nigdy w życiu!!! Leo zostaje z nami do końca chyba, ze będzie miał z 35 lat to wtedy jak będzie chciał to niech wróci do klubu gdzie zaczynał swoją przygodę z piłka:)
0
@BarcaInfo Kurde no kiedy ten Leo wróci:/
0
@koszol Szkoła branżowa I stopnia :)
0
@Odesseiron Moj wynik 12/20 słabo:/
0
@tatonik Wyszalej się na mieście idź na dyskotekę wyrwij fajne laski:)
0
@Janiama Do szkoly sredniej nie chodziles?;)
0
@n0MED MARS najlepszy baton wg mnie
2
@Colon Lionel Messi
0
@barteq Areola ma podobno do Realu Madryt przejść
1
@kamilo0066 Za Rangersami
0
@kingmati414 I ja z rocznika 2002, a gram w okręgówce
0
@Katalończyk 99 Debiutowałem w okręgówce:D
0
@DC7 mógł powołać Leo. Messi kontuzjowany więcej da niż ten Carles Perez
0
@ViscaBarca123 czyli taki neutralny:)
0
@krzysiek-fcb-17 U mnie w lesie praktycznie nie ma grzybów:(
0
@semafor Jestem w jego wieku i żebyś ty widział co ja wyprawiam w okręgówce to byś się zdziwił :D Ansu się chowa:)
0
Jakie ukonczyliscie szkoły? I w jakim zawodzie pracujecie? Pytam tak z ciekawości:D
0
Może ktoś nie STANĄŁ na wysokości zadania i rzuciła ta robotę i teraz rzuciła tą robotę i ZWALA wine na małe zarobki XD:/
0
@Adamski69 w jakim klubie grasz?;) i jakiej klasie rozgrywkowej?:)
0
@Ramos9248 Według mnie Mane trochę lepszy:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Maksymalnie 100mln + Coutinho i ani grosza więcej nie zgodza się to trudno się mowi
0
@Chwytliwy Kofi specjalnie się zdyskwalfikowal ze Randy Orton mu pasa nie odebrał szkoda:(
0
@Katalonbar utrzymać się z drużyną w okręgówce:)
0
@ricardo0705 Ja stawiam
1.Liverpool
2.City
3. Arsenal
4. United
5. Tottenham
6.Chelsea
0
Kurczę meczu o tarcze wspólnoty nie obejrzę bo mam sparing:(
0
@BarcaInfo Czyli najdłuższe wakacje ma Messi:D