Krzychu1899
Dołączył/a: listopad 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar Oglądałem mecz 1 ligi Stomil Olsztyn vs Odra Opole i Stomil vs Warta Poznan, a rok temu w wakacje zwiedzalem stadioni cały budynek Borussi Dortmund:)
6
@Encore 2 bo jeszcze mecz o 3 miejsce;)
0
@Batman12 A jak się nie uda to Leo będzie miał za rok juz naprawdę ostania szanse by cos wygrac w kadrze w Copa America 2020.
0
@BigShaq jeśli będą chcieli żebyś ich zabrał do muzeum lotnictwa to ich zabierzesz do muzeum lotnictwa ku... Jego mać;)
0
@BoogieWoogie 1.Angielska 2. Hiszpańska 3.Niemiecka 4.Włoska 5. Francuska 6.Portugalska 7.Holenderska 8.Rosyjska 9.Ukrainska 10.Belgijska wg mnie
0
Ktoś stąd gra bądź grał w jakimś profesjonalnym klubie? Wiem, ze z La Rambli grał @Janiama ktoś jeszcze?:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zip Będą BATY od BORYSÓW :)
2
@zadafcb Ja w środę gram ostatni mecz w karierze juniorskiej dzisiaj przedostatni;)
5
@Skaramuczi wybieram tą 2 opcję;)
6
@steciowy kolega z Olsztyna właśnie został wypatrzony na tym turnieju rok temu i w ubiegłe wakacje był na testach w Bayernie Monachium:)
0
@SamuraJack Mi leczył 2h dał znieczulenia i nie bolało w ogóle:)
0
@krzychu1526 bo robi za zakładkę jest ostatnim zawodniem oprócz bramkarza, ktorego mozna przedryblowac i mu się udało;)
0
Z 3 ligi grupy 1 Mazur Ełk i Sokół Ostróda:)
0
Jakie jest wasze TOP 5 najlepszych defensywnych pomocników świata?
0
I znowu Lesnar będzie miał pas:(
0
Dla mnie to najważniejsze, ze Stomil Olsztyn się utrzymał:)
1
Rocznik 2003 kończy gimnazjum*;)
0
Zdecydowanie Liga Mistrzów
0
Jak daje to nawet się nie zastanawiaj, skorzystaj;)
0
Prowadzeniem piłki Inieste mi przypomina to, ze ciężko mu tą piłkę odebrać, świetny drybling.
0
Mi jakoś bardziej przypomina Inieste:)
0
1.Messi
2.Maradona
3.Pele
4.Johan Cryuff
5.Beckenbauer
6.Di Stefano
7. Zidane
8.Ronaldinho
9.Iniesta
10.Xavi
2
W przyszłym sezonie mam nadzieję ze De Jong posadzi Busquetsa na ławę, mam tez nadzieję ze odejdzie Rakitic. Pomoc mamy słabą ja typuje, ze to tak będzie wyglądało: Vidal- De Jong- Arthur/ Coutinho. Liczę tez na Alene i Puiga, który mam nadzieję awansuje do 1 drużyny.
0
No tak ale co z tego jak kazdy bedzie pamiętał o tym jak się sfrajerzylismy wczoraj.
0
Został nam mecz o puchar pocieszenia z Valencia:(
0
Wstyd zenada kompromitacja koledzy się śmieją ze mnie Barco awansujcie proszę....
2
Kompany strzelił gola na wagę mistrzostwa dla City
0
Przegralismy 9 bramkami przecież
0
Najpierw to niech awansują do 1 ligi, a nie 10 meczów pod rząd remisując, chociaż wczoraj z Ruchem Chorzow 3:0 wygrali