0

@Katalonbar Oglądałem mecz 1 ligi Stomil Olsztyn vs Odra Opole i Stomil vs Warta Poznan, a rok temu w wakacje zwiedzalem stadioni cały budynek Borussi Dortmund:)

6

@Encore 2 bo jeszcze mecz o 3 miejsce;)

0

@Batman12 A jak się nie uda to Leo będzie miał za rok juz naprawdę ostania szanse by cos wygrac w kadrze w Copa America 2020.

0

@BigShaq jeśli będą chcieli żebyś ich zabrał do muzeum lotnictwa to ich zabierzesz do muzeum lotnictwa ku... Jego mać;)

0

@BoogieWoogie 1.Angielska 2. Hiszpańska 3.Niemiecka 4.Włoska 5. Francuska 6.Portugalska 7.Holenderska 8.Rosyjska 9.Ukrainska 10.Belgijska wg mnie

0

Ktoś stąd gra bądź grał w jakimś profesjonalnym klubie? Wiem, ze z La Rambli grał @Janiama ktoś jeszcze?:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zip Będą BATY od BORYSÓW :)

2

@zadafcb Ja w środę gram ostatni mecz w karierze juniorskiej dzisiaj przedostatni;)

5

@Skaramuczi wybieram tą 2 opcję;)

6

@steciowy kolega z Olsztyna właśnie został wypatrzony na tym turnieju rok temu i w ubiegłe wakacje był na testach w Bayernie Monachium:)

0

@SamuraJack Mi leczył 2h dał znieczulenia i nie bolało w ogóle:)

0

@krzychu1526 bo robi za zakładkę jest ostatnim zawodniem oprócz bramkarza, ktorego mozna przedryblowac i mu się udało;)

0

Z 3 ligi grupy 1 Mazur Ełk i Sokół Ostróda:)

0

Jakie jest wasze TOP 5 najlepszych defensywnych pomocników świata?

0

I znowu Lesnar będzie miał pas:(

0

Dla mnie to najważniejsze, ze Stomil Olsztyn się utrzymał:)

1

Rocznik 2003 kończy gimnazjum*;)

0

Zdecydowanie Liga Mistrzów

0

Jak daje to nawet się nie zastanawiaj, skorzystaj;)

0

Prowadzeniem piłki Inieste mi przypomina to, ze ciężko mu tą piłkę odebrać, świetny drybling.

0

Mi jakoś bardziej przypomina Inieste:)

0

1.Messi
2.Maradona
3.Pele
4.Johan Cryuff
5.Beckenbauer
6.Di Stefano
7. Zidane
8.Ronaldinho
9.Iniesta
10.Xavi

2

W przyszłym sezonie mam nadzieję ze De Jong posadzi Busquetsa na ławę, mam tez nadzieję ze odejdzie Rakitic. Pomoc mamy słabą ja typuje, ze to tak będzie wyglądało: Vidal- De Jong- Arthur/ Coutinho. Liczę tez na Alene i Puiga, który mam nadzieję awansuje do 1 drużyny.

0

No tak ale co z tego jak kazdy bedzie pamiętał o tym jak się sfrajerzylismy wczoraj.

0

Został nam mecz o puchar pocieszenia z Valencia:(

0

Wstyd zenada kompromitacja koledzy się śmieją ze mnie Barco awansujcie proszę....

2

Kompany strzelił gola na wagę mistrzostwa dla City

0

Przegralismy 9 bramkami przecież

0

Najpierw to niech awansują do 1 ligi, a nie 10 meczów pod rząd remisując, chociaż wczoraj z Ruchem Chorzow 3:0 wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?