Krzychu1899
Dołączył/a: listopad 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Być tam, zawsze tam gdzie ty
0
Kurde teraz az 2h czekać na pizze eh...
0
Wiem tylko to, ze Odegaard zarabial w Realu 80 tys funtów tygodniowo, a ile zarabia np Filip Marchwinski, który w wieku 16 lat zadebiutował w ekstraklasie to tego nie wiem ;)
0
Zobacz sobie na youtube w programie Wojewódzkiego jak jego gościem był Wojtek Szczęsny;)
3
Wojciech Szczesny w programie u Kuby Wojewódzkiego narzekał, ze 16,17 latkowie zarabiają za dużo pieniędzy ponieważ nie chcą isc w górę tylko spoczywaja na laurach. Natknąłem się na to wczoraj i to jest nie pojęte zeby tyle zarabiać. Ja muszę jeszcze skladki płacić dla klubu a oni zarabiają takie pieniądze ech....
0
Widzew Lódz jest liderem 2 ligi tez pewnie do 1 ligi awansują. Lódz się odradza;)
1
Bardzo słaby mecz Mbappe.
45
Według informacji francuskich mediów, po meczu z Manchesterem United, prezes PSG Nasser Al-Khelaifi był tak wściekły, że prawie zniszczył drzwi. Natomiast Neymar próbował dostać się do pokoju sędziów, ale został powstrzymany.
Źródło: Francesc Aguilar na Twiterze
0
Słabo ta pomoc United wygląda. Verratti ich zje.
0
Ktoś z dwójki Pique/Lenglet, Rakitic,Suarez.
1
No wiesz w końcu Holandia:)
0
Myślicie, ze United da radę odrobić 2 bramkową stratę? Ja myślę, ze niestety im sie nie uda:( stawiam na remis 1:1.
2
I jeszcze PSG niech wyleci;)
0
Jakby jeszcze PSG jutro odpadło to bylo by super:)
0
Nie, to nie jest błąd. Real odpada!!!!!:D
11
Żebyśmy z Lyonem tego nie spartolili tak jak z Roma rok temu
0
W lecie szykuje sie wielka rewolucja w Madrycie
0
Czy pracujecie w zawodzie, w którym się kształciliscie? Zachęcam do odpowiedzi;)
1
Przegladam sobie filmiki na Youtube i natknalem się na filmik sprzed 3 dni jak Pique miał spine do Malcoma, ze 2 mu zle podal grając w "dziadka" ktoś coś więcej wie na ten temat?
1
Równi ale jeśli miałbym wybierać to jednak Iniesta
2
Najcięższym graczem w historii był bramkarz "Grubas" Foulke, który ważył blisko 140 kg. Był niesamowicie silny – potrafił wyrzucić ręką piłkę na przeciwległe pole karne. Źródło: Stacjasport.pl
2
Urugwajczyk Ricardo Oliver w 1998 r. strzelił najszybszą bramkę w historii piłki nożnej. Udało mu się pokonać bramkarza już w 2,8 sekundzie meczu.
0
Warminsko- mazurskie;)
0
A znasz jakichś dobrze zapowiadających się z rocznika 2002 i 2003?;)
0
Szkoda Konrada Bukowieckiego ale chorował przed Halowymi Mistrzostwami Europy. Rozmawiałem z jego bratem Maciejem, który jest bramkarzem w klubie, w którym gram mówił, ze jest trochę przybity.Niedlugo sa MS miejmy nadzieję, ze będzie lepiej:)
0
I tak będzie przez kilka następnych lat
0
Stary bez przesady to jest forum nie musze tu używać kropek czy przecinkow kazdy będzie wiedział o co chodzi;)
1
Miala Borussia przerwać dominację Bayernu, a tu kloops Bayern odrobił stratę i myślę ze znów majstra zdobędą tak samo Liverpool i znowu City mistrze. Anglii:(
0
Jeszcze 2 tygodnie i rusza liga potrwa do połowy czerwca. Juz nie mogę się doczekać.Mam nadzieje, ze nie będzie meczu Barcy o 13 jak to miało w zeszłym sezonie. Życzę miłego dnia;)
0
O 13 na TVP3 mecz 2 ligi Gornik Łęczna vs Resovia Rzeszów ;)