0

Być tam, zawsze tam gdzie ty

0

Kurde teraz az 2h czekać na pizze eh...

0

Wiem tylko to, ze Odegaard zarabial w Realu 80 tys funtów tygodniowo, a ile zarabia np Filip Marchwinski, który w wieku 16 lat zadebiutował w ekstraklasie to tego nie wiem ;)

0

Zobacz sobie na youtube w programie Wojewódzkiego jak jego gościem był Wojtek Szczęsny;)

3

Wojciech Szczesny w programie u Kuby Wojewódzkiego narzekał, ze 16,17 latkowie zarabiają za dużo pieniędzy ponieważ nie chcą isc w górę tylko spoczywaja na laurach. Natknąłem się na to wczoraj i to jest nie pojęte zeby tyle zarabiać. Ja muszę jeszcze skladki płacić dla klubu a oni zarabiają takie pieniądze ech....

0

Widzew Lódz jest liderem 2 ligi tez pewnie do 1 ligi awansują. Lódz się odradza;)

1

Bardzo słaby mecz Mbappe.

45

Według informacji francuskich mediów, po meczu z Manchesterem United, prezes PSG Nasser Al-Khelaifi był tak wściekły, że prawie zniszczył drzwi. Natomiast Neymar próbował dostać się do pokoju sędziów, ale został powstrzymany.
Źródło: Francesc Aguilar na Twiterze

0

Słabo ta pomoc United wygląda. Verratti ich zje.

0

Ktoś z dwójki Pique/Lenglet, Rakitic,Suarez.

1

No wiesz w końcu Holandia:)

0

Myślicie, ze United da radę odrobić 2 bramkową stratę? Ja myślę, ze niestety im sie nie uda:( stawiam na remis 1:1.

2

I jeszcze PSG niech wyleci;)

0

Jakby jeszcze PSG jutro odpadło to bylo by super:)

0

Nie, to nie jest błąd. Real odpada!!!!!:D

11

Żebyśmy z Lyonem tego nie spartolili tak jak z Roma rok temu

0

W lecie szykuje sie wielka rewolucja w Madrycie

0

Czy pracujecie w zawodzie, w którym się kształciliscie? Zachęcam do odpowiedzi;)

1

Przegladam sobie filmiki na Youtube i natknalem się na filmik sprzed 3 dni jak Pique miał spine do Malcoma, ze 2 mu zle podal grając w "dziadka" ktoś coś więcej wie na ten temat?

1

Równi ale jeśli miałbym wybierać to jednak Iniesta

2

Najcięższym graczem w historii był bramkarz "Grubas" Foulke, który ważył blisko 140 kg. Był niesamowicie silny – potrafił wyrzucić ręką piłkę na przeciwległe pole karne. Źródło: Stacjasport.pl

2

Urugwajczyk Ricardo Oliver w 1998 r. strzelił najszybszą bramkę w historii piłki nożnej. Udało mu się pokonać bramkarza już w 2,8 sekundzie meczu.

0

Warminsko- mazurskie;)

0

A znasz jakichś dobrze zapowiadających się z rocznika 2002 i 2003?;)

0

Szkoda Konrada Bukowieckiego ale chorował przed Halowymi Mistrzostwami Europy. Rozmawiałem z jego bratem Maciejem, który jest bramkarzem w klubie, w którym gram mówił, ze jest trochę przybity.Niedlugo sa MS miejmy nadzieję, ze będzie lepiej:)

0

I tak będzie przez kilka następnych lat

0

Stary bez przesady to jest forum nie musze tu używać kropek czy przecinkow kazdy będzie wiedział o co chodzi;)

1

Miala Borussia przerwać dominację Bayernu, a tu kloops Bayern odrobił stratę i myślę ze znów majstra zdobędą tak samo Liverpool i znowu City mistrze. Anglii:(

0

Jeszcze 2 tygodnie i rusza liga potrwa do połowy czerwca. Juz nie mogę się doczekać.Mam nadzieje, ze nie będzie meczu Barcy o 13 jak to miało w zeszłym sezonie. Życzę miłego dnia;)

0

O 13 na TVP3 mecz 2 ligi Gornik Łęczna vs Resovia Rzeszów ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?