2

Ściana razem z Lenglet no i całą defensywa:)

0

Brawa sie należą calej drużynie. Veb:)

0

A porownywali go do Messiego hahaha on Messiemu może co najwyzej buty czyscic ;)

0

Ten mecz bardziej mi się podoba od środowego Leo też lepiej gra ogolnie jest dobrze Ramos powinien żółtą kartkę przynajmniej zobaczyć. Vamos Barca!!!

1

Nienawidzę tego Ramosa

1

Bilans starć pomiędzy Barcelona, a Realem Madryt to 95 zwycięstw Barcy-51 remisów i 95 zwycięstw Realu. Dzisiaj jest szansa żeby ich wyprzedzić. Vamos Barca!;)

0

Ale to jest chyba logiczne ze jak wykupili półfinały to i finał XD

0

Na pewno moim głównym celem jest bycie pierwszym bramkarzem tego klubu i zrobienie kariery na Anfield. Cokolwiek by się nie działo, Liverpool mam w swoim sercu. Nie wykluczam jednak, iż swoją karierę będę wiązał z innym klubem Premier League, albo czołowym zespołem włoskim lub hiszpańskim. Nie dam jasnej odpowiedzi, jak moja kariera się potoczy. Jestem jednak pewny, że zrobię ją na miarę światową.
Kamil Grabara

33

Wykupili od półfinałów dzisiejszy mecz Valenci z Betisem pokażą i finał;)

2

Grabara to ma zbyt duze mniemanie o sobie. Kiedyś go to zgubi :)

1

Jaka według was była najlepsza część Pitbulla? Nowe porządki, Niebezpieczne kobiety czy Ostatni Pies:) wg mnie
1 Nowe porządki
2 Ostatni Pies
3 Niebezpieczne kobiety

0

Neymara nigdy nie lubiłem :)

1

Wasza ulubiona aktorka i aktor polski? Moja ulubiona to Katarzyna Warnke, a aktor Mikołaj Roznerski.

0

Atletico Madryt :)

0

Jakie polecacie portale do pisania anonimowo z ludzmi? Oprocz 6obcy:)

0

Mezczyzna rosnie podobno do 21 roku życia

0

Roberto Firmino :)

0

" Nie trafilem więcej niz 9000 razy.
Przegrałem prawie 300 meczy.
Powierzano mi decydujace rzuty,których nie trafialem.Przegrywalem raz za razem w moim życiu.
Dlatego wlasnie odnioslem sukces"- Michael Jordan
Moj ulubiony cytat :)

0

1 żółta dostal i było pewne ze nie zagra w następnym meczu a gdyby tej 2 żółtej nie dostał tylko bezpośrednio czerwona kartkę to co wtedy? Pauzuje przez 2 mecze ligowe? Czy tylko przez 1? :)

0

Na jakich stronach patrzycie informacje piłkarskie? Ja na fangolu i właśnie tutaj na www.fcbarca.com;)

2

U nas Firmino idealnie by się sprawdził:)

0

Ładna dziś pogoda trzeba sie na orlik wybrać :)

0

Co się dzieje z tym Lechem liczyłem na nich a tu nie wiadomo czy w Top 8 się utrzymają

0

Inter
City
Wisła
ŁKS
Chelsea
Liverpool
Legia
Galatasaray

0

Krzysztof,Piątek, Piateczek, Piatunio :)

0

Jest losowanie:)

0

Ja bym jeszcze dorzucił Cancelo i Lucasa Hernandeza

0

Kurczę Borussia bez Piszczka, Reusa, Weigla i Alcacera widzę szansę Tottenhamu, a byłem pewny zwyciestwa Borussi teraz myślę, ze będzie remis

0

No właśnie lepiej grać w Premier League niz w A klasie :)

0

Myślę, ze to dobre zmiany, a ty co byś zmienił? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?