Krzychu1899
Dołączył/a: listopad 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boateng za Suareza, Malcom za Coutinho, Alena za Vidala i gramy
1
Pamiętam jak z 6 lat temu oglądałem TNA Impact wrestling walczyli tam wtedy: Hulk Hogan, Aj Styles, Jeff Hardy, Bully Ray, Samoa Joe itp. Nie wiem co się stało z tym nwm czemu odeszli do WWE ale te TNA tez spoko się oglądalo :)
0
Ja nie znosilem Neymara ale juz odszedł i lubie wszystkich zawodników katalonskiego klubu.
0
W sumie to chyba tak :)
0
Trenujecie jakiś sport? Piłkę nozna, reczna czy siatkówkę? Czy moze jakieś sztuki walki? I ile lat to uprawiacie? Ja Piłkę nozna uprawiam 4 lata 2012-2015 i 2018(luty)- 2019. Proszę o odpowiedzi :)
0
Ja pierdziele :( akurat teraz w takiej formie
1
Wolniejszym juz się chyba nie da być :)
1
Ma Copa America 2019 i 2020 zagra na 100% jeśli chodzi o mundial 2022 nie mam pojęcia chociaż może być też tak ze jak w tym roku wygra Copa America to sobie juz na stałe odpusci reprezentację
0
Mundial dał się we znaki po niektorych piłkarzach
0
Suarez jest bardzo słaby technicznie dziwnie to zabrzmi ale on nie umie prowadzić piłki tak przynajmniej wczoraj to wyglądało duzo piłek tracił
0
Busquets od 2 sezonów jest tragiczny myślę, ze powinien usiąść przez dluzszy czas na ławce
0
Nie bój sie damy radę jak nie to Leo w drugiej połowie wejdzie;)
2
Malcom chłopie to jest twoja szansa nie przez przypadek trafiłeś do Barcelony. Pokaż co potrafisz
0
W niecały miesiąc 3 mecze El Clasico super :D
1
Vinicius junior :)
0
Dla wielu osób z mniejszych miast Ci co grają w miejscowym klubie granie w ekstraklasie jest marzeniem, a on mowi takie coś według mnie grubo przesadził
0
Der Klaasiker XD
0
Najpierw to niech do 1 ligi awansują ;)
0
Na Eleven Sports 1
0
Nicole Aniston, Brandi Love, Mia Khalifa, Sasha Grey XD
0
Zdecydowanie Messi:)
1
Pique w 78 minucie :)
0
Wybrzeże Klatki Schodowej (reprezentacja) :)
0
W jakim grałeś klubie? :)
0
W jakim wieku byliście gdy zaczeliscie interesować się piłka nożna grać, oglądać mecze? Ja zacząłem w wieku 5 lat grac na podwórku i oglądać, a w klubie zacząłem grać gdy miałem 10 lat:)
6
Zinedine Zidane
0
" Nie czekajcie na mnie ja nie wrócę, nie spieszcie się ja poczekam"
0
Jaki polecicie telefon do 700zl? Moje wymagania zeby miał przynajmniej 5.3 cala (najlepiej taki 5.5 cala) i zeby bateria dosyć długo trzymała :)
0
Valverde pewnie wkurzony;)
1
Real Madryt podpisał profesjonalny kontrakt z 16-letnim Davidem de la Viborą, na co dzień występującym w drużynie U-16 "Królewskich". Decyzja ta miała na celu ukrócenie zainteresowania piłkarzem ze strony klubów takich jak Juventus, Manchester United, Tottenham, Liverpool czy PSG. De la Vibora gra na pozycji obrońcy i jest uważany za jeden z największych talentów w szkółce Realu.
en.as.com