0

Stawiam, ze Salah

2

Ten sezon i rok jest Leo wygramy tryplet w tym sezonie potem Leo z reprezentacja wygra Copa America, Superpuchar Europy, KMS i Superpuchar Hiszpani, zdobędzie złotą piłkę oraz zlotego buta. Ten rok jest Leo :)

1

Ja też rocznik 2002, a dziś wychodzę w podstawowym na mecz ligi okręgowej:)

0

Miał jeden, jedyny błąd przez co poskutkowalo, ze Rakitic wybił piłkę z lini bramkowej, a Mo Salah trafił w słupek;)

0

Włącza się do walki o złotego buta XD

0

Don Balon" podaje szokujące informacje wg których Cristiano Ronaldo chciałby, aby Juventus Turyn kupił nowego golkipera. Hiszpański tygodnik twierdzi, że Portugalczyk marzy o sprowadzeniu Marca-Andre ter Stegena z Barcelony. - Szczęsny nie bronił na złym poziomie, ale nie należy do najlepszych na świecie. A Ronaldo chce tylko galaktycznych - pisze "Don Balon".
Życzę powodzenia im XD

0

Mbappe będzie mógł zagrać dopiero w ostatniej kolejce ligi francuskiej czy przedostatniej też?

0

Vidal za Arthura mimo wszystko :)

1

Busi mi imponuje tym spokojem w grze przyjmuje piłke spokojnie na 16 metrze od swojej bramki i rozprowadza dalej akcje. Mistrz.

0

Myślcie, ze kto zdobędzie dzis Puchar Polski?:)

0

Drużyna zajmuje przedostanie miejsce muszę pomóc bo jak spadna do A klasy wstyd. Miasto liczy ponad 25 000 mieszkancow, a ledwo co 11 chłopa znaleźć do grania więc wspomagają się juniorami;)

5

W sobotę debiut w lidze okręgowej mam. Trzymajcie kciuki ;) dzisiaj mecz w juniorze młodszym przegrany mam nadzieję, ze Barca mi humorek poprawi. Życzę miłego oglądania. Veb.

0

Z Ajaxem Amsterdam.

0

Ja tez wczoraj mnie wkurzył to go na fb zablokowalem i tyle.

0

W tym sezonie tryplet jest nasz!!!

0

Mi jeszcze Stomil Olsztyn.

0

Koszula i jeansy

0

Juz i tak prawie pewne jest to, ze Barca zagra z Valencia w superpucharze ;)

0

Polecam Play Station 4 ;)

1

Aleksander Buksa z rocznika 2003 w dzisiejszym meczu Wisły Kraków z Wisła Płock w 86 minucie zmienił Sławomira Peszko.

0

Dobzi jestescie, zdominowaliscie La Lige Santander;)

1

Mocno rezerwowy skład zobaczymy jak będzie. Visca el Barca.

2

Grałem dzisiaj mecz z taka druzyna typu Espanyol. Działo się jak w meczu Barcelona vs Espanyol od 60 minuty były tylko bijatyki i szarpniny, ale wygraliśmy 3:0. Teraz niech Barca wygra i dzień bedzie piękny. Życzę miłego dnia:)

2

Według mnie Semedo trochę lepiej się prezentuje od Roberto.

0

Tylko Google Chrome.

0

Jakie jest wasze TOP3 najlepszych środkowych pomocników na świecie?

0

Triple H ma spine z Batista o to, ze Batista pobił Rica Flaira i dlatego walczą?

0

Jak przegramy to będziemy mieli tylko 5 pkt przewagi i bd walczyc o mistrza do ostatniej kolejki więc musimy wygrać.

0

Fajna muza jakoś mi w głowie utkwiła ;)

0

Ty jesteś gwiazda z Tobą jest jazda chciałbym Cię porwać do swego gniazda:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?