Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chocbysmy nie wiem co ugrali w tym sezonie to w czerwcu trezba przebudowac skład adriano daglas metju sandro out iniesta i rakitic na drugi plan. srodek pomocy powinin byc pogba halil busi.
0
z całym szacunkiem do tego pana ale jesli naprawde dostanie nowa umowe to zarząd i luczo sie osmieszą. koles jest 3 razy gorszy od rudego na lewej obronie, to juz nawet nie jest wartosciowy zmiennnik ani zapchajdziura. trezba bo kultularnie pozegnac w czerwcu.
0
0
ja naderwałem kiedys boczne mając 27 lat a gram bardzo duzo, po 3 mies wrócilem do gry i nic nie czułem. po jakim czasie nawet forma wrócila. to tylko naderwanie. spokojnie. tam go wyleczą jeszcze lepiej
4
Jak ktos dał suarezowi ocene wieksza niz 1 to ma klapki na oczach.koles grał gorzej niz niz rasiak i torres w cwelsi. a kosztował 80 mil. na dosatek nie jezdzi na reprezentacje i przepracował cały okres przygowowawczy. to jest smiech .nie robi nic tylko macha rekami po stracie, nawet nie wróci sie za stratą, dno totalne. za taki mecz powinien byc odsuniety od składo ale to nie mozliwe z wiadomych powodów. pzrykre ale prawdziwe. moze i w tamtym sezonie zrobil swoje ale jak to tito śp. mówil " to nie jest klub towarzyski " i nie gar sie za zasługi. taki crack z niego a sam nie jest w stanie posunac sie z piłka dalej niz 5 m bo zaraz strata albo lezy itp. Czeka na kompilacje z jego wczorajszego meczu.
0
idz do lekarza bo chyba cos masz z głowa
0
dzieki o to mi chodzilo
0
wie ktos na jakich kanałach jest eleven w nc+?
9
1 mecz a serwery juz padły u przescieradeł
0
hahahahahhahahahahaah roberto 2 bramki zarabał ma migł nawet 5. chyba ogladałes mecz z huescą .
0
perez znowu w akcji.
0
ale zmiennnik który nic nie wnosi jest niepotrzebny co nie? dalej są tylko trybuny a pozniej juz po za CN
1
dzien w którym pedro odejdzie z klubu bedzie najlepszym dniem tego okienka. kolesią co graja u nas na alibi i do tyłu dziekujemy. jesli nowy cykl to nie z wypalonymi grajkami.
0
Komentarz usunięty
0
pedro < dno taka prawda. koles nie umie umie kiwnąc nawet goscia z 3 ligi. swoje zrobil i za to u dziekuje ale w tej chwili jest najsłabszym ogniwem
0
CI co jadą po Danim otwarcie popieraja Bartomeu i jego ekipe. dobrze wiecie ze to debile wiec Dani ma racje.
1
starość nie radość
0
na poczatku tez myslalem ze ney pajacuje bo jest z tego znany ale zobacz te sytułacje. to są wkrety a na łydce jest cieka skóra i miesien. bolało napewno. agresja to agresja a brutalnosc trzeba karac dyskwalifikacja
2
po takich faulach jak ktos ci staje korami na łydce i dociska z całej siły na bank wstajesz i biegniesz. widoczniej jestes własnie tą dziewczynka która nie umie sie bronic. za takie cos tylko kop w ryj.
0
pedro to jest dno i jego miejsce jest poza klubem. statystów nie potrzebujemy. szacun za 2011 rok i to wszystko
1
henry > neymar
1
pedro to dno od 2 lat. potwierdza to z kazdym meczem. jest ze 3 poziomy za słby na ten klub. musi odejsc juz teraz bez zwgledu na bana.
0
to miło ze masz szacunek. Ja go nie mam do tego "człowieka" za to co robił w GD i co mówił , za palec w oku itd itp
0
mou=figo dwa g..... nie powinno sie ich zdjęc na tej stronce wystawiać
0
mozecie mówic co chcecie na barto ale do niego narazie nie mozna sie przyczepic. rosel narobił gnoju a barto jest kozłem bo został sam z tym wszystkim. nie mówie ze jest nie winny ale ewidetnie chce cos naprawic. ale i jak mam nadzieje ze laporta wygra
0
figo < grockie
0
luis jest podobny do reszaka.......
0
kto to jest ten w srodku?
0
ma ktos obszerny skrót ? z góry dzieki
0
za kogo tego roberto chcesz tam dac ? koles sie nadaje jedynie na hueske i tyle.