Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skończ juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
konferencje prasowe pepa mozna było czytac z nieskonczonosc!!!!!!! Nasz Mistrz!!!!!!!Prowadził nas i zmienił nas!!!!
0
Idealnie!
0
powiem tylko tyle . Jak xavi usiądzie na ławce to moze bedzie to dla niego kopniak i zacznie nagle grac jak dawniej(przykład Pirlo jak odchodził z milanu wypalony a nawet juz osłabiał Milan)w Juve wrócił na swoj najwyzszy poziom jak nie najlepszy w karierze. Oby z generałem było podobnie wtedy nawt Andres i ivan moga miec ciezko ze składem.No i wkoncu bedziemy miec dobra ławke!!!
0
0
skoro rakitic na mundialu zagrał słabo i sie nie nadaje to co powiesz o takich gosciach jak aguero ronaldo modric hazard. ci to sie wogóle nie nadaja bo na mundialu dno.
0
a mecz z chile przegral alonso i casilas. madryt nie powinien miec piłkarzy w kadrze. moze tylko diego lopez
0
lucho jak pep
12
ronaldo- cena 94mln jego płacz-bezcenny
0
ronaldo- cena 94 mln. jego płacz-bezcenny
4
dlatego ronaldo przebiega wiecej na meczu od leo bo goni za sedziami i płacze
0
portugl dno cr dno pepe g..wno
0
teraz przez tydzien bedzie pisało ze to kwestia godzin.
0
enrique wie co zrobic. 2 ostatnie sezony pokazały co trzeba zmienic. wiec chyba nie jest na tyle głupi by grac dalej to samo
3
barca nie grała z egiptem
0
jak znalesc na transfermarkt ilosc % szans na transfery???
0
jak znalesc na transfermarkt ilosc % szans na transfery, wie ktos???
0
60 mln jestesmy w stanie dac. albo 30 i alexis
2
pokroju polski!! jeb..i sie w łeb
1
nie robcie z sancheza Bog wie kogo!!! to zwykły grajek i tyle. mial najleszy seon odkad jest ale trzeba bylo czekac na to 3 lata i to raczej juz szczyt jego umiejetnosci. na dodatek i tak nic nie wygralismy. oczywiscie ze wole by odszedł pedro no ale za pedro nie wezmiemy 30 mln.
0
krótko mówiac Barca potrzebuje maxymalnych wzomcien !!!! na kilka pozycji. ławka musi byc gotowa do wejscia i zmieniac oblicze meczu!! bo to nasza pieta od kilku lat. ten kto wchodzi nic nie daje. wiec 2 bramarzy dobrych musi byc!! tylko tak mozemy wrócic na szczt europy!!!
0
lepszy od alexisa napewno jest!!!a od pedro to juz nie mówie!
0
mundial da nam najlepszego na swiecie w 2014
0
nasz srodek powinien wygladac rakitic rojs yaya!!!!!! wszystko!!!!!!
0
ja obstawiam finał Loe-Brazil
0
dwóch srod obron . jeden prawy napast i bramkarz
0
laprte benatia luiz gustawo i llorente wszystko!!! moze zabaleta
5
wiecej młodych!!!!!!!! laporte
0
o dali wszystko!!! poprostu ta druzyna wiecej juz nie jest w stanie dac!!! kropka
0
zostawcie leo, wieksze pociski naleza sie fabsowi pedro sergio xaviemu no i obrionie.