0

skończ juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

konferencje prasowe pepa mozna było czytac z nieskonczonosc!!!!!!! Nasz Mistrz!!!!!!!Prowadził nas i zmienił nas!!!!

0

Idealnie!

0

powiem tylko tyle . Jak xavi usiądzie na ławce to moze bedzie to dla niego kopniak i zacznie nagle grac jak dawniej(przykład Pirlo jak odchodził z milanu wypalony a nawet juz osłabiał Milan)w Juve wrócił na swoj najwyzszy poziom jak nie najlepszy w karierze. Oby z generałem było podobnie wtedy nawt Andres i ivan moga miec ciezko ze składem.No i wkoncu bedziemy miec dobra ławke!!!

0

0

skoro rakitic na mundialu zagrał słabo i sie nie nadaje to co powiesz o takich gosciach jak aguero ronaldo modric hazard. ci to sie wogóle nie nadaja bo na mundialu dno.

0

a mecz z chile przegral alonso i casilas. madryt nie powinien miec piłkarzy w kadrze. moze tylko diego lopez

0

lucho jak pep

12

ronaldo- cena 94mln jego płacz-bezcenny

0

ronaldo- cena 94 mln. jego płacz-bezcenny

4

dlatego ronaldo przebiega wiecej na meczu od leo bo goni za sedziami i płacze

0

portugl dno cr dno pepe g..wno

0

teraz przez tydzien bedzie pisało ze to kwestia godzin.

0

enrique wie co zrobic. 2 ostatnie sezony pokazały co trzeba zmienic. wiec chyba nie jest na tyle głupi by grac dalej to samo

3

barca nie grała z egiptem

0

jak znalesc na transfermarkt ilosc % szans na transfery???

0

jak znalesc na transfermarkt ilosc % szans na transfery, wie ktos???

0

60 mln jestesmy w stanie dac. albo 30 i alexis

2

pokroju polski!! jeb..i sie w łeb

1

nie robcie z sancheza Bog wie kogo!!! to zwykły grajek i tyle. mial najleszy seon odkad jest ale trzeba bylo czekac na to 3 lata i to raczej juz szczyt jego umiejetnosci. na dodatek i tak nic nie wygralismy. oczywiscie ze wole by odszedł pedro no ale za pedro nie wezmiemy 30 mln.

0

krótko mówiac Barca potrzebuje maxymalnych wzomcien !!!! na kilka pozycji. ławka musi byc gotowa do wejscia i zmieniac oblicze meczu!! bo to nasza pieta od kilku lat. ten kto wchodzi nic nie daje. wiec 2 bramarzy dobrych musi byc!! tylko tak mozemy wrócic na szczt europy!!!

0

lepszy od alexisa napewno jest!!!a od pedro to juz nie mówie!

0

mundial da nam najlepszego na swiecie w 2014

0

nasz srodek powinien wygladac rakitic rojs yaya!!!!!! wszystko!!!!!!

0

ja obstawiam finał Loe-Brazil

0

dwóch srod obron . jeden prawy napast i bramkarz

0

laprte benatia luiz gustawo i llorente wszystko!!! moze zabaleta

5

wiecej młodych!!!!!!!! laporte

0

o dali wszystko!!! poprostu ta druzyna wiecej juz nie jest w stanie dac!!! kropka

0

zostawcie leo, wieksze pociski naleza sie fabsowi pedro sergio xaviemu no i obrionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?