Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
albo pedro wyleci a nie fabs
0
wybitny messi. co z tego ze on ma tyle asyst jak w arsenalu grał wysoko. taktycznie jest gorszy i tyle. my od asyst mamy 5 innych. ktos musi tzrymac szkielet tego zespołu a busi robi to najlepiej z wszyskich DM w historii barcy.
0
pinto dani pique puyol alba busi xavi cesc iniest leo pedrito tylko tak, tylko i wyłącznie.
0
no i nareszcie tito przestał stawiac na alexisa. dawał mu tyle szna i nic . wiec skonczyło sie . david pokasz klase. szkoda ze songa niema.
0
ale i tak ramos jest słaby dla mnie i tyle.
0
a po drugie pique wymiata od euro az do teraz. A ramos gra jak pique rok temu.
0
juz ci pisałem ze hummels.
0
john sacromani. Ja nic nie pisałem o lahmie. Cos ci sie pomyliło.
0
to powieś sobie na ścianie plakat ramosa. Jest dobry ale nie do 11.
0
piachuFcb jestem obiektywny ale uznaje ze tam ramosa nie powinno byc. Takie jest moje zdanie.Pique na euro zagral lepiej od niego.A ty wstawiaj sobie do 11 kogo chcesz.tyle w temacie.
0
ramos to jakieś nieporozumienie.tam powinien być hummels.
0
27 spotkań to jakie 35 goli. No szkoda tego :)
0
matrix457 nie mam szacunku do realu ani troche bo oni nie mają do nas. Ani kibice ani piłkarze.Wiec Ja wole być ślepo zapatrzony w Barce niz byc kibicem takim jak ty co całuje real po dupie.To nie ta stronka dla ciebie,tylko biała. A jak twierdzisz ze real potknie sie w LM na kims słabszym to chyba nie oglądałes LM w ostatnich 2.5 latach i h...a wiesz.Wogóle jak mozesz stawać w obronie tego klubu. To żałosne i poniżające.Wez juz nie pisz nic bo sie kompromitujesz przed wszystkimi tutaj dzieciaku.
0
matrix 457. Tak mysle ze shalke to ogórki w tym 5 druzynowym skladzie na ktory moze real trafic. I z tobą nie mam o czym rozmawić jak uwazasz ich za potenge.szacunek to ja mam do druzyn ktore cos osiągnely w ostatnich latach. A chłopiec to cie strugal gimbusie.
0
najlepiej trafic na milan albo porto. a real pewnie chce schalke bo tylko z ogórkami potrafią wygrywac. taki bayern juve czy MU zmietli by ich odrazu. tylko z ogórkami umia grac. załosni
0
mam pytanie. co w lidze typerów znaczą skróty w tabeli? M W R P F A RB z góry dzieki? :)
0
mam pytanie. co w lidze typerów oznaczja skróty w tabeli? M W R P F A RB z góry dzieki?
0
ogólnie sie zgadzam ale song ocena 5 powinna byc.alexis 6 widac ze jest lepiej
0
Prawda jest taka za gdyby nie łatwe losowanie to madrytu nie byłoby w półfinale.Bayern wczoraj grał jak u siebie!!! Prowadzili gre cały mecz! Najlepsze w tym wszystkim jest to ze Real mając nawet sędziego za sobą nie wygrał!! Smiech na sali !!! Coś Mi sie wydaje ze Sevilla i Bilbao ich teraz pojadą w lidze!!! Wierzymy do konca !!!!
0
Panowie. Jak by ktos był tak uprzejmy i podał liste kanałów z róznych platform cyfrowych gdzie bedzie puszczany mecz. Bardzo dziekuje.
0
leo i tak wczoraj był najlepszy.Robił co mógł. Napewno bedzie sie starał w rewanżu. Dla mnie najsłabszy Cesc i alexis.W tych waznych meczach brakuje davida.Bez 9 jest naprawde ciezko. Ale bedzie final napewno.
0
MoU dokladnie wie jak sam zdobywał swoje puchary. Ultradefensywnie i za pomocą sędziów. Boli go ciągle ze PEP jest lepszy od niego. A wczoraj pokazał jaki jest daremny on i jego pieski.Tylko obrona i obrona.A w hiszpani świeci ze ogórki jadą po 5-0.haha .
0
nie wiem dlaczego wszyscy sa na nie. Ja jestem na tak! On bedzie wielki zobaczycie.ma 19 i wymiata. Dojrzeje piłkarsko w europie i bedzie siał postrach.affelay jest za słaby i skonczy jak bojan.villa za rok bedzie miał 32.neymar-messi-alexis. Masakra ale tak za 2 lata.
0
nie chcemy tego pedala u nas!nie zostanie w tym słabym realu.antyfutbol to jego miejsce.a tak swoją drogą to wiecie ze w realu jest 3 gejów! Ronaldo to wiadomo.ramos bo miał sesje fotograficzną do gazety dla gejów i lass czyli po ang panienka czesto widywany w klubach gejowskich.był jeszcze guti.tak nie oficialnie to podobno ozil. Masakra.
0
wspaniałe zachowanie silvinho,ogłasza zakończenie kariery w koszulce Barcy! To sie nazywa szacunek do klubu! Dziekujemy :)
0
aschnu .bardzo dobry tekst. Powinienes pisac felietony na tej stronie. Autor tego newsa niema pojecia co sie dzieje w klubie i nie ogląda meczy barcy. I to chyba fan tego drewna zlatana za którym teskni. Pewnie teraz jest za milanem. Pozdro prawdziwi kibice!
0
pep powinien wiecej stawiac na nolito niz na bojana. Moze to byc drugi pedro. widac ze kiwke ma i nie boji sie 1 na 1 . thiago tez dobrze. wiecej minut dla nich
0
ani zlatan, villa, ronaldo drogba. torres nie zastąpia etoo. on rozumial ta gre. ciagle biegał. moze el guaje sie ogra ale nigdy nie bedzie lepszy od samu.
0
do wilifcb. Ty matole,co ty wiesz o guardioli.czytasz jakies herezje i tu je opisujesz. Najlepiej to wejdz zlatanowi do du...py. To taki sam sprzedawczyk jak ty. Juve inter milan a za rok real albo city. Ciś z tej stronki bo h..u..j..a wiesz!
0
barca to jego przeznaczenie!!!!