0

a który ma byc? jak tam sa przed nim aguera runeje silwy itp

0

najlepiej jakby odszedł song a masche wrócił na DM i na ławke. obronca to on jest słabym!

0

robert obronca 2 bramkarzy i rafinha powrót

0

lewy spoko ale tylko na ławke! bo nie potrzebujemy 9 do pierwszego składu! tylko na autobusy typu chelsa inter real

0

wg kibiców realu nie powinien zdobywac nagród ten co nic nie wygrał!! jak było od 4 lat! TERAZ NAGLE sie nalerzy żelkowi a nic nie zdobył! smiech! ibra powinien wygrac!!!!!!!i tyle w temacie!

0

lubie thiago i zycze mu jak najlepiej. ale nie widze róznicy w jego grze a roberto. za duzo pomocników było a tez trzeba czasem kogos sprzedac i zarobic! a on i tak kiedys wróci!

0

1.riberi bo choc nie jest najlepszy powinien dostac za ten sezon
2 messi bo to najlepszy piłkarz swiata
3 ronaldo bo dwa pieerwsze miejsca sa zajete i pare bramek na jesien to za mało!

0

jaki pedro. ten gosc gra tragicznie!

0

cos czuje ze po tej kontuzji leo osiagnie jeszcze wyrzszy poziom niz prezentował przed kontuzia i na MS bedzie niszczył!! Kochamy cie mistrzu!!!!

0

ale w takim meczu roberto by zginoł
własnie takie mecze wygrywamy dzieki xaviemu bo kontroluje mecz. nie chodzi o asysty cz bramki. xavi daje nam ciagle wiele mimo iz tego nie widac w statystykach.! bedziecie jeszcze za nim płakac a wczesniej jeszcze go chwalic!!! gimbusy do budy Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ronaldo strzela to fakt ale ogórka !!!! a jak był puch króla to nawet nie kwiknol!!! 0 pucharów = 0 nagród tyle w temacie

0

wracaj mistrzu

0

0

wg mnie w piatce powinni byc mesii riberi ibra cr i ktos z tych neymar falcao runej

0

jestescie daremni jak wątpicie w leo!!

0

dani to dalej top 5 PO na swiecie. musi grac jeszcze ze 4 lata u nas

0

no pewnie ze lepszy. marcelo to gosc na poziomie boenisha

0

ie kmentujcie słow tego gej a j

0

a co do karnych to jakby ramos wyleciał to by było z 5-0 i nikt z płaczków by w naszym polu karnym nawet nie stał przez cały mecz!! kady to wie!

0

Martino nas odmienil! widac ze ma gosc łeb taktyczny! poswiecił leo dla wyniu i o to chodziło! chyba nikt inny by tak nie zrobił! ney andres VV xavi pique najlepsi! miło jak znowu zamykamy wielki sreal na ich połowie! co to bale? adriano go upokorzył jak i alves pedzia! pewnie bedzie dzis smutny!!!1

0

za tego kopa w messiego na meczu powinien dostac buta w łeb a nie ręke podawc. brutal. kto ogladał ten wie

0

benzemaozil
jak chelsea jest lepsza to widze ze ogladasz mecze!!!! hahah na ta chwile tylko bayern moze nas pokonac i moze real jakis fuksem. tyle

0

tylko nie to drewno! lepiej pato kupic

0

alexis 3

0

freda flinstona ALBO BARNEJA HEHE

0

jest ten turecki kanał na nc+ ?

0

luis enrique bedzie na 100 procent

0

do mrcocaCOLA . KOLES ty chyba nie wiesz co piszesz. jedno drugiemu przeczy? co levy zdobyl z borusia? nic a nic. a barca ma chociaz mistrza hiszpa. wiec najpierw pomysl pozniej pisz. oczywiscie chcialbym bu zdobyl ja levy lub messi. ale zdobedzie ja ktos z bayernu prawdopodobnie.

0

Tylko on moze nas zbawic !!!!!! Nr 1

0

bardzo dobry tekst autora. szkoda abiego bo to jeden z moich ulubionych. ale oby to wyszło klubowi na dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?