Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a który ma byc? jak tam sa przed nim aguera runeje silwy itp
0
najlepiej jakby odszedł song a masche wrócił na DM i na ławke. obronca to on jest słabym!
0
robert obronca 2 bramkarzy i rafinha powrót
0
lewy spoko ale tylko na ławke! bo nie potrzebujemy 9 do pierwszego składu! tylko na autobusy typu chelsa inter real
0
wg kibiców realu nie powinien zdobywac nagród ten co nic nie wygrał!! jak było od 4 lat! TERAZ NAGLE sie nalerzy żelkowi a nic nie zdobył! smiech! ibra powinien wygrac!!!!!!!i tyle w temacie!
0
lubie thiago i zycze mu jak najlepiej. ale nie widze róznicy w jego grze a roberto. za duzo pomocników było a tez trzeba czasem kogos sprzedac i zarobic! a on i tak kiedys wróci!
0
1.riberi bo choc nie jest najlepszy powinien dostac za ten sezon
2 messi bo to najlepszy piłkarz swiata
3 ronaldo bo dwa pieerwsze miejsca sa zajete i pare bramek na jesien to za mało!
0
jaki pedro. ten gosc gra tragicznie!
0
cos czuje ze po tej kontuzji leo osiagnie jeszcze wyrzszy poziom niz prezentował przed kontuzia i na MS bedzie niszczył!! Kochamy cie mistrzu!!!!
0
ale w takim meczu roberto by zginoł
własnie takie mecze wygrywamy dzieki xaviemu bo kontroluje mecz. nie chodzi o asysty cz bramki. xavi daje nam ciagle wiele mimo iz tego nie widac w statystykach.! bedziecie jeszcze za nim płakac a wczesniej jeszcze go chwalic!!! gimbusy do budy Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ronaldo strzela to fakt ale ogórka !!!! a jak był puch króla to nawet nie kwiknol!!! 0 pucharów = 0 nagród tyle w temacie
0
wracaj mistrzu
0
0
wg mnie w piatce powinni byc mesii riberi ibra cr i ktos z tych neymar falcao runej
0
jestescie daremni jak wątpicie w leo!!
0
dani to dalej top 5 PO na swiecie. musi grac jeszcze ze 4 lata u nas
0
no pewnie ze lepszy. marcelo to gosc na poziomie boenisha
0
ie kmentujcie słow tego gej a j
0
a co do karnych to jakby ramos wyleciał to by było z 5-0 i nikt z płaczków by w naszym polu karnym nawet nie stał przez cały mecz!! kady to wie!
0
Martino nas odmienil! widac ze ma gosc łeb taktyczny! poswiecił leo dla wyniu i o to chodziło! chyba nikt inny by tak nie zrobił! ney andres VV xavi pique najlepsi! miło jak znowu zamykamy wielki sreal na ich połowie! co to bale? adriano go upokorzył jak i alves pedzia! pewnie bedzie dzis smutny!!!1
0
za tego kopa w messiego na meczu powinien dostac buta w łeb a nie ręke podawc. brutal. kto ogladał ten wie
0
benzemaozil
jak chelsea jest lepsza to widze ze ogladasz mecze!!!! hahah na ta chwile tylko bayern moze nas pokonac i moze real jakis fuksem. tyle
0
tylko nie to drewno! lepiej pato kupic
0
alexis 3
0
freda flinstona ALBO BARNEJA HEHE
0
jest ten turecki kanał na nc+ ?
0
luis enrique bedzie na 100 procent
0
do mrcocaCOLA . KOLES ty chyba nie wiesz co piszesz. jedno drugiemu przeczy? co levy zdobyl z borusia? nic a nic. a barca ma chociaz mistrza hiszpa. wiec najpierw pomysl pozniej pisz. oczywiscie chcialbym bu zdobyl ja levy lub messi. ale zdobedzie ja ktos z bayernu prawdopodobnie.
0
Tylko on moze nas zbawic !!!!!! Nr 1
0
bardzo dobry tekst autora. szkoda abiego bo to jeden z moich ulubionych. ale oby to wyszło klubowi na dobre.